Viešai internete skelbiamų duomenų stebėsena ne tik patogiai palyginti kainas ar rasti aktualią skrydžių informaciją, bet ir apsisaugoti nuo sukčiavimo atvejų. Kuo didesnę interneto dalį mato verslo įmonė, tuo greičiau ji gali aptikti ir įvertinti sukčiavimo atvejus – pavyzdžiui, apmokėtas, bet tinkamai nerodomas reklamines kampanijas, prekybą gaminių klastotėmis ar kitus intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus.
Interneto stebėsena: naudinga vartotojui, reikalinga verslui
© Organizatorių nuotr.

„Tokioms užduotimis atlikti reikalingi milžiniški duomenų kiekiai, ypač – didžiulių, ne vieną prekinį ženklą valdančių kompanijų atveju. Nors visi jie prieinami viešai, realūs darbuotojai tokių nepajėgtų nei surinkti, nei apdoroti – maža to, ne visos svetainės prieinamos iš bet kurios pasaulio valstybės“ – aiškina programėlės „Honeygain“ kūrėjai. Šiuo metu jų produktas – didžiausias sutelktinis interneto stebėsenos tinklas pasaulyje, tarp kurio klientų – ir į „Fortune 500“ sąrašą įtrauktos įmonės.

Jei stebėti internetą – tai veiksmingai ir etiškai

Tarptautinė kūrėjų komanda pasakoja, kad „Honeygain“ idėja kilo pastebėjus išaugusį poreikį saugiai ir greitai pasiekti internete viešai prieinamą informaciją: „Dėl geografinių ribojimų šiandien nebėra nė vienos šalies, kurios gyventojai galėtų pasiekti visus interneto puslapius. Verslui tai – didelis iššūkis: nematydami dalies pasaulinio tinklo, prekių gamintojai ir paslaugų teikėjai negali ne tik atlikti efektyvios duomenų analizės, bet ir jaustis užtikrinti dėl prekinių ženklų ir intelektinės nuosavybės saugumo.“

Anksčiau viešai prieinamiems duomenims masiškai rinkti kompanijos visame pasaulyje pasitelkdavo automatizuotas programas, tačiau ilgainiui vis daugiau interneto svetainių ėmė ne tik jas atpažinti, bet ir blokuoti. „Honeygain“ šiai problemai spręsti pritaikė pasaulyje populiarų, tačiau tokio pobūdžio veikloms anksčiau netaikytą sutelktinės veiklos principą: efektyvią interneto stebėseną užtikrina realūs programėlės vartotojai visame pasaulyje.

„Honeygain“ leidžia įmonėms viešose interneto svetainėse skelbiamą informaciją pasiekti naudojantis specialią programėlę parsisiuntusių ir įjungusių vartotojų interneto ryšiu. Prietaisas, kuriame veikia „Honeygain“, tampa tam tikra tarpine stotele, per kurią nukreipiamas saugiai užkoduotas užklausų srautas. Vartotojams atlyginama finansiškai, o uždirbama suma tiesiogiai priklauso nuo paslaugos poreikio konkrečioje šalyje.

Interneto stebėsena: naudinga vartotojui, reikalinga verslui
© Organizatorių nuotr.

Nereikės aukoti nei laiko, nei saugumo

Nors „Honeygain“ veikimo principas gali skambėti sudėtingai, programėle naudotis pradėti norinčiam vartotojui ypatingų techninių žinių nereikia: viskuo pasirūpina moderni infrastruktūra ir patyrusių kūrėjų komanda. Vartotojui tereikia įdiegti programėlę į savo kompiuterį („Windows“, „macOS“ arba „Linux“), planšetę arba išmanųjį telefoną („Android“) ir palikti „Honeygain“ veikti fone. Naudotis įrenginiu kaip įprasta programėlė visiškai netrukdo: svarbiausia, kad šis būtų prijungtas prie interneto tinklo.

„Honeygain“ neprašo leidimų pasiekti jokius kompiuteryje ar telefone laikomus privačius duomenis, tad naudotis programėle – visiškai saugu: tuo jau įsitikino milijonai internete uždirbtais pinigais besidžiaugiančių ir programėlę rekomenduojančių vartotojų. Jų sąmoningumui ir veiklos skaidrumui užtikrinti „Honeygain“ komanda aktyviai dalijasi informacija socialiniuose tinkluose, kuria aiškinamuosius vaizdo įrašus bei tinklaraščio straipsnius.

Kiekvienam pasiekiamos pasyvios pajamos

„Honeygain“ vartotojai už dalijimąsi savo interneto ryšiu kaupia finansinį atlygį, kuris vėliau išmokamas į asmeninę „PayPal“ paskyrą arba kriptovaliutų piniginę. Programėlės populiarumas pasaulyje auga žaibiškai: toks būdas užsidirbti – itin patrauklus sparčiu ir nebrangiu internetu pasigirti galinčių šalių gyventojams.

Interneto stebėsena: naudinga vartotojui, reikalinga verslui
© Organizatorių nuotr.

Kai kurie į programėlę iš pradžių žvelgia skeptiškai: mintis apie uždarbį nepajudinant nė piršto paprasčiausiai skamba per gerai, kad būtų tiesa. „Honeygain“ kūrėjai atviri: „Milijonieriais per naktį vartotojai tikrai netaps – tačiau programėlė to ir nežada. Visgi tai gali būti puiki proga užsidirbti, pavyzdžiui, vaizdo ar muzikos įrašų platformos prenumeratai. Apytikres mėnesio pajamas galima įsivertinti ir interneto puslapyje pateikiama skaičiuokle.“

Nors Lietuvoje pasyvias pajamas kol kas dar generuoja retas, programėlės kūrėjai tikina, kad žmonės visame pasaulyje nuolat ieško būdų užsitikrinti finansinę gerovę ir noriai išbando inovatyvius sprendimus: „Vos prieš dešimtmetį ir kriptovaliutos dar buvo negirdėta naujovė, o šiandien jomis naudojasi 106 milijonai žmonių. Greitai ne mažiau įprasta atrodys naudotis 10 ar daugiau įrankių, kurių kiekvienas atneš po nedidelę bendrų pajamų dalį. Daugiau pajamų šaltinių – daugiau finansinio lankstumo!“ Skamba viliojančiai? Pradėti naudotis „Honeygain“ užteks kelių minučių!

Užsakymo nr.: PT_87286995

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
5.0000

Kam naudingos energetikos lenktynės: pasirinktos naftos pramonės paslaugų įmonės

Augant geopolitinei įtampai ir energijos kainoms pašokus į rekordines aukštumas, investuotojai vis...

„MyDello“ padeda sumažinti išlaidas ir palengvina kasdienį krovinių planavimą

Ankstyvą pirmadienio rytą, gurkšnodamas rytinę kavą ir planuodamas savaitės darbus, smulkaus...

Nacionalinis konkursas „Metų pameistrys 2022“ atskleidė: pameistrystė Lietuvoje jau prigijo

Pameistrystė neretai siejama su viduramžiais, kuomet norintys išmokti amato, vykdavo pas garsius...

„Krekenavos agrofirma“ perėjo prie 100 proc. žalios energijos: ne tik naudoja, bet ir pati gamina

Tvarumo kelią pasirinkusi mėsos perdirbimo įmonė „Krekenavos agrofirma“ nuo šių metų sausio...

„Pigu.lt“: atšilus orams, į viršų šovė kondicionierių ir ventiliatorių pardavimai

Oro temperatūrai viršijus +20C laipsnių, prekybos centro internete „ Pigu.lt “ pirkėjai ėmė...

Top naujienos

Siaubingas keršto planas: pagalbos teisėsaugoje ieškojusi moteris patyrė itin dideles kančias

„Išeisiu į laisvę ir ją užversiu , nebus sudėtinga“, – įkalintas tardymo izoliatoriuje...

Pajūrio užkandinėje užsisakė du sumuštinius, kurių laukė valandą: kai atnešė ir pravėrė dėžutes, suprato, kodėl čia plūsta žmonės

Vasarą pajūris pritraukia daugybę žmonių iš visos Lietuvos – čia norisi patirti kuo daugiau...

Delfi Plius DELFI

Buvęs Rusijos deputatas: manau, kad Putino dienos suskaičiuotos (2)

Buvęs Rusijos Dūmos deputatas Ilja Ponomariovas paliko tėvynę po to, kai 2014 m. vienintelis...

Delfi PliusDailius Dargis

Europos narkotikų centru tapusioje šalyje lietuviai spėjo pasižymėti: jų nusikaltimai iš anksto apgalvoti ir stebėtinai žiaurūs

Paskutiniais metais nusikalsti linkę lietuviai ar emigrantai vis dažniau palieka gimtinę, Jungtinę...

Lietuviai pešasi dėl populiariausios šios vasaros atostogų krypties: skrenda per aplink, permoka už viešbučius

Lietuviai neatsilieka nuo visos Europos tendencijų. Šią vasarą populiariausia atostogų kryptimi...

Gydytoja papasakojo apie vėžį, dažniau puolantį darbingo amžiaus žmones: atpažinti padės 6 požymiai

Melanoma yra vienas labiausiai paplitusių onkologinių susirgimų pasaulyje, kartu ir viena...

Verslas PliusKatie Linsell ir Jack Sidders

Pagrindinė Londono prekybos gatvė vis dar kenčia

Regento gatvė, svarbiausia Londono prekybos magistralė, sunkiai bando atsikratyti užsitęsusių...

Košmaras lietuvių pamėgtame Egipto kurorte: dvi moteris jūroje į gabalus sudraskė ryklys vanduo nusidažė krauju, kurorto paplūdimys uždarytas

Lietuvių poilsiautojų pamėgto Egipto kurortiniame miestelyje Raudonojoje jūroje užpultos ryklio...

Karas Ukrainoje. Rusų pajėgos įsitvirtina Lysyčanske, dėl paleistų raketų į Belgorodą Rusija kaltina Kijyvą

Per sprogimus Rusijos Belgorodo mieste netoli sienos su Ukraina, regiono gubernatoriaus duomenimis,...

„Barcelona“ atleido dešiniąją Jasikevičiaus ranką Maskoliūną

Savo sezono tikslų neįgyvendinusi „Barcelona“ ėmėsi permainų ne tik sudėtyje, bet ir...