Mobilumas darbe dar niekada nebuvo toks svarbus, kaip dabar. Įvairių sričių ir dydžių įmonės stengiasi suteikti visas įmanomas sąlygas savo darbuotojams, kad jų produktyvumas būtų išsaugotas tiek dirbant nuotolinėje, tiek hibridinėje darbo aplinkoje. Prisitaikyti prie pakitusio darbo organizavimo modelio padeda naujausios išmaniųjų įrenginių technologijos.
 Samsung nuotrauka
Samsung nuotrauka

Šiandien organizacijos turi puikią galimybę pakeisti ateities darbo vietos viziją. Darbuotojai tikisi didesnio lankstumo, o darbdaviai – efektyvaus bendradarbiavimo ir produktyvumo.

„Sulenkiami telefonai peržengia įprastas telefonų ribas ir paverčia hibridinę darbo vietą patogesne. Naujos kartos „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ įrenginiai yra dar geriau pritaikyti darbui daugiaprogramiu režimu bei dinamiškoje aplinkoje. Nesvarbu, kur būtumėte – kelionėje, namuose, ar pakeliui į darbą, naudojantis sulenkiamu telefonu galėsite atlikti daugelį kitiems išmaniesiems neįveikiamų užduočių, pavyzdžiui, patogiai koreguoti dokumentus, ar dalyvauti vaizdo skambutyje be rankų. Dar labiau šių įrenginių galimybes išplečia „Galaxy“ ekosistema“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ pardavimų verslui vadovas Vaidas Bielinis.

Akiratyje atsidūrė mobilieji telefonai

Prieš pandemiją daugelis žmonių savo kasdienes užduotis rinkdavosi atlikti darbui skirto kompiuterio ekrane. Paskelbus karantiną, įmonėms teko reaguoti itin operatyviai ir persikraustyti iš biuro į namus, aprūpinant save ir savo komandas tinkamomis technologijomis. Padidėjęs poreikis komunikuoti ir atlikti užduotis būnant namuose išaugino lūkesčius ir išmaniesiems telefonams.

„Pastebime tendenciją, kad vis daugiau žmonių darbui mieliau renkasi aukštesnės klasės telefonų modelius. Jie ne tik atrodo nepriekaištingai, bet pasižymi ir dideliu našumu. Išmanieji telefonai prisideda prie verslo klientų sėkmės padėdami jiems dirbti lanksčiai ir prisitaikyti prie nuolat kintančios kasdienybės. Darbas su keletu programėlių vienu metu, patogus dalyvavimas vaizdo skambučiuose – visas šias patobulintas darbo galimybes gali pasiūlyti mūsų naujieji sulenkiami telefonai „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“, – sako V. Bielinis.

 Z Flip 3
Z Flip 3

Įrenginių panaudojimas hibridinėje darbo vietoje

Perėjus prie hibridinio darbo modelio, poreikis išlikti lankstiems dar labiau padidėja. Dėl šios priežasties, darbdavys turėtų sukurti mobilią ir lanksčią darbo aplinką, kurioje darbuotojai galėtų dirbti efektyviai. Dabar darbo rutiną sudaro dar daugiau vaizdo skambučių ir konferencijų, dokumentų bendrinimo, komunikavimo pasitelkiant į pagalbą skaitmeninius įrankius.

Norint užduotis įgyvendinti efektyviai reikia galingo ir našaus įrenginio. „Galaxy Z Flip3“ – itin kompaktiškas įrenginys, tačiau padeda pasiekti maksimalius rezultatus. Kai įrenginys yra sulenktas, 1,9 colio viršelio ekranas leidžia akimirksniu sužinoti svarbiausią informaciją. Telefone integruota „Multi-Active Window“ funkcija leidžia atlikti keletą užduočių vienu metu. Įrenginys išsiskiria dinaminiu „AMOLED“ ekranu, perteikiančiu neįtikėtiną spalvų kokybę.

 Z Fold 3
Z Fold 3

Tuo tarpu „Samsung Galaxy Z Fold3“ telefonas, jį sulenkus, atrodo tarsi įprastas išmanusis. Atlenkus, jis primena planšetinį kompiuterį, kurio dydis atveria visiškai naujas darbo galimybes. Šiuo telefonu ypač patogu atlikti užduotis, nes jis puikiai pritaikytas darbui su „MS Office“ programomis, tokiomis, kaip „Word“, „Excel“, „PowerPoint“. Be to, įsigijus šį įrenginį, visu programėlių paketu jis nemokamai galės naudotis ištisus metus. Susikoncentruoti į turinį padeda jokių iškarpų neturintis 7,6 colio „Infinity Flex“ ekranas, kuriame vienu metu galima dirbti su keliomis programėlėmis, o suderinamas „S Pen“ rašiklis leidžia patogiai koreguoti dokumentus. Mobilumo prideda ir „Samsung DeX“ funkcija, kuri leidžia telefoną belaidžiu būdu prijungti prie monitoriaus ir naudotis juo tarsi kompiuteriu vaizdą matant dideliame ekrane.

Užsakymo nr.: PT_88546135

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(6 žmonės įvertino)
2.1667

Draugiški gamtai metalo sektoriuje – „ColibrisODM“ sprendimas

Inovacijas metalo apdirbimo pramonėje kurianti ir diegianti įmonė „ColibrisODM“ žengė drąsų...

Bankai fiksuoja permainas rinkoje: „Greitas paskolas keičia apgalvoti vartotojų pasirinkimai“

Antrus metus su specializuoto banko licencija veikiantis „ General Financing bankas “ pernai...

Valstybės valdoma įmonė „Toksika“ 2021 m. dirbo efektyviai ir pelningai

2021 metais valstybės valdoma bendrovė „Toksika“ gavo 7,85 mln. Eur pardavimo pajamų, grynojo...

Sukūrė įrankį, gerokai palengvinantį smulkaus ir vidutinio verslo darbą

Automatizuoti apskaitos įrankiai iki šiol buvo naudojami tik didelėse tarptautinėse kompanijose, o...

Kaip suplanuoti arba atnaujinti verslo patalpas be didelio biudžeto?

Kad ir kas tai būtų – kavinė, krautuvėlė, kūrybinė studija ar biuras, svarbu, kad verslo...

Top naujienos

Ispanijoje gyvenanti Aušra Burnienė: rudenį šios šalies kurortuose nusipirkti būstą gali būti neįmanoma dėl vienos priežasties papasakojo apie kainas (2)

Pilni lėktuvai lietuvių į Ispaniją leidžiasi ne tik atostogų, apstu ir norinčių čia susirasti...

Papildomų rezervų paieškose – Jokubaičio žvilgsnis į Eurolygos čempioną: svarbus kaip niekada specialiai „Delfi“ iš Belgrado

„Varginantis dalykas“, – taip „Barcelonos“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis įvertino pirmoje...

Į Lietuvą plūstelės vasariška šiluma: kai kur termometrai pasieks net 25 laipsnius

Ketvirtadienio naktį aukšto slėgio sritis tols nuo Lietuvos. Atsisveikindama ji žada sausą,...

Delfi PliusVaidas Saldžiūnas

Ką išduoda nauji Rusijos grasinimai kaimynėms: Kremlius sukūrė situaciją, kurios nebuvo šimtmečius (2)

Šios šalis taps priešėmis – tą minutę, kai jos taps NATO narėmis, imsimės žingsnių. Jei...

Putino diagnozė slepia ir svarbesnę informaciją: šito dar niekas garsiai nesako

Tikra ar išgalvota Rusijos prezidento Vladimiro Putino sunki liga neabejotinai lems ir karo...

Karas Ukrainoje. Zelenskis: Ukrainos šiaurė jau išvaduota Rusija iš „Azovstal“ evakuotiems kariams nieko gero nežada: pasirodė nežmoniškų siūlymų (7)

Evakuacijos misija „ Azovstal “ plieno gamykloje Mariupolyje tęsiasi, trečiadienio naktį savo...

Delfi PliusJurga Grigienė

Randai: kodėl niekas nesako, kad jiems užgijus negalima atsikvėpti – neprižiūrimi jie gali sukelti negrįžtamų padarinių

Turbūt sunkiai rastume žmogų, kuris neturėtų nė vieno rando. Bet savotiškas paradoksas – ne...

Majauskas apie ekonomikos būklę, naujus mokesčius ir NPD santykį su MMA: tam tikrų pakeitimų tikrai reikia

Infliacija, planuojamos didinti bazinės palūkanų normos, nedarbo augimo rizika rodo, kad šie metai...

Delfi PliusPranas Šarpnickis

Lietuvos miestas, kurį 9 dienoms buvo „okupavę“ latviai – supykę, kad žemaičiai neleidžia Kalėdų atšvęsti, grįžo namo (2)

Sovietmečiu kai kas Skuodą pašaipiai vadindavo lietuviškąja Kamčiatka. Bet ne todėl, kad ten...