Modernėjantis, stiprius nuomininkus Vilniaus centre sutelkęs prie Neries upės įsikūręs prekybos centras CUP ir toliau laikosi pasirinktos strategijos, kuri žada būti naudinga ir visam miestui bei jo svečiams. Neseniai po CUP stogu susibūrusią verslo bendruomenę papildė prekių ženklas „Sportland“, atstovaujantis didžiausią sporto prekių ir atletiškos laisvalaikio mados prekybos tinklą Baltijos šalyse, šiandien turintis planų dar labiau suaktyvinti Neries krantinėje išvystytą sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą. Puoselėdamas stiprių nuomininkų poziciją, prekybos centras CUP atnaujino sutartis su „Maxima“, „Topo centru“, VšĮ Nacionaliniu kraujo centru.
CUP suderėjo su „Sportland“, o „Maxima“, „Topo centras“ ir Nacionalinis kraujo centras lieka ilgam
© Organizatorių nuotr.

Geri pokyčiai pritraukia stiprius nuomininkus

„Mūsų kryptingos investicijos į geografiškai, kultūriškai ir logistiniu požiūriu prekybos verslui patrauklią vietą pritraukia stiprius, vartotojų pasitikėjimą pelniusius prekių ženklus. Vienas tokių yra prekybos tinklas „Sportland“. Ypač džiaugiamės nuomos sutartimi su šiuo prekių ženklu – tikimės, kad jis duos didelę pridėtinę vertę tiek prekybos centro verslo bendruomenei, tiek ir vartotojams“, – sako prekybos centro vadovė Ona Nevinskienė.

Ji atkreipia dėmesį, kad didelė dalis prekybos centro CUP lankytojų yra aktyvų laisvalaikį bei modernaus miesto privalumus vertinantys žmonės. Tai – netoliese įsikūrusiuose biuruose dirbantys jauni darbuotojai, gaunantys vidutines ir didesnes pajamas – veiklūs, skubantys, taupantys laiką, taip pat ir Baltojo tilto zonos lankytojai šiltuoju metų laiku – šeimos, paaugliai. Jų interesų kryptys sutampa su vietos, kurioje įsikūręs prekybos centras, pasiūla – lauko terasomis, pokalbiais prie geros kavos su gražiais miesto vaizdais, galimybe pasidžiaugti upe, sostinės augmenija, sporto ir pramoginiais renginiais.

CUP suderėjo su „Sportland“, o „Maxima“, „Topo centras“ ir Nacionalinis kraujo centras lieka ilgam
© Organizatorių nuotr.

„Pastaruoju metu jaučiame padidėjusį potencialių nuomininkų susidomėjimą mūsų prekybos centru. Auga ir mūsų lankytojų srautai – jie praėjusiais metais viršijo ikipandeminį 2019 metų lygį. Atsižvelgdami į ypač palankias mūsų verslo pozicijas, esame nusiteikę ir toliau telkti pačius stipriausius prekių ženklus, būti atviri naujoms derybinėms pozicijoms – ieškosime galimybių, sieksime abipusiai naudingų sąlygų bei ilgalaikės vertės verslui bei miestiečiams“, – tvirtina CUP vadovė.

Jos teigimu, „Sportland“, prekiaujančio sportine ir laisvalaikio apranga ir avalyne, atėjimas į prekybos centrą atrodo ypač organiškas. Kita vertus, nuomos sutartį su „Sportland“ prekybos centras CUP vertina kaip sugrįžimą – pastarasis tinklas čia veikė 2003–2012 metais. Po beveik 10 metų šis prekybos tinklas grįžta dėl ypač palankių jo verslui sąlygų.

Sugrįžtuvės – naujomis sąlygomis, su nauja vizija

„Visų pirma, tai – puiki lokacija Vilniuje su visiška atsinaujinusia infrastruktūra Neries krantinėje, ji yra tiesiogiai susijusi su mūsų turimais produktais ir su mūsų vizija. Baltojo tilto zona yra turbūt geriausia Lietuvoje vieša erdvė, kurioje telpa tiek daug įvairių sporto šakų. Kone kasdien su džiaugsmu stebime į šią veiklą įsitraukusius žmones – akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau turėjome atsirasti šalia jų“, ؘ– apie naują nuomos sutartį su CUP sako bendrovės „Sportland LT“ vadovas Juras Vėželis.

Pasak J. Vėželio, per pastaruosius keletą metų CUP puikiai užsirekomendavo Vilniaus gyventojų ir svečių akyse. Esą prekybos tinklas išgyveno transformacijas, kurios buvo nukreiptos tinkamomis kryptimis, puikiai suvaldytos ir toliaregiškai pozicionuotos. „Tai – ir sukurtos modernios maitinimo zonos, ir pritraukti tinkami operatoriai, ir įgyvendinti renovacijos projektai. Viskas buvo padaryta, žvelgiant iš ateities perspektyvos, kuri sutampa su mūsų vizija“, – sako „Sportland LT“ vadovas.

Jis teigia įžvelgiantis „Sportland“ potencialą būti naudingu visai miesto bendruomenei. Prekybos tinklas yra nusiteikęs remti ir puoselėti aktyvų Vilniaus gyvenimą – stengsis inicijuoti ar palaikyti panašių renginių iniciatyvas Baltojo tilto sporto aikštyne, bus siekiama kuo labiau patenkinti tiek renginių dalyvių poreikius, tiek ir žiūrovų lūkesčius.

CUP suderėjo su „Sportland“, o „Maxima“, „Topo centras“ ir Nacionalinis kraujo centras lieka ilgam
© Organizatorių nuotr.

Parduotuvių tinklo „Sportland“ parduotuves lanko kokybiškų ir stilingų sporto bei laisvalaikio prekių ar žinomiausių pasaulio prekių ženklų – „Nike“, „Adidas“, „Converse“, „O'neill“, „Timberland“, „Helly Hansen“ ir panašių – produkcijos ieškantys vartotojai.

Atnaujino sutartis su „Maxima“, „Topo centru“, Nacionaliniu kraujo centru

„Tiek sudarydami sutartis su naujais nuomininkais, tiek jas atnaujindami, įvertiname daugybę svarbių rodiklių, galimą sinergiją, nuomininkų potencialą. Sutartyse įvardijame abipusius įsipareigojimus geriausiems verslo rezultatams pasiekti, atsižvelgiame į didžiausią pridėtinę vertę mūsų prekybos centro lankytojams. Ypač džiugu, kai sutartys pratęsiamos ilgesniam laikotarpiui ir su stipriais prekių ženklais. Manau, kad tai – pasitikėjimo mūsų prekybos centru ir jo sėkmės ženklas“, – sako O. Nevinskienė.

Iš visų naujų ir atnaujintų partnerysčių CUP vadovė išskiria atnaujintą sutartį su „Maxima“ prekių ženklu – joje numatytas 10 metų bendradarbiavimo laikotarpis. Viena iš sutartų sąlygų – CUP prekybos centre esančios šio prekių ženklo parduotuvės atnaujinimas pagal naują „Maxima“ parduotuvių koncepciją. Šio projekto darbai bus pradėti po Velykų.

CUP suderėjo su „Sportland“, o „Maxima“, „Topo centras“ ir Nacionalinis kraujo centras lieka ilgam
© Organizatorių nuotr.

„Vertiname ilgametę partnerystę su prekybos centru CUP ir džiaugiamės galėdami ją pratęsti dar dešimtmečiui – atsinaujindami ir keldami kartelę dar aukščiau. Tikime, kad naują etapą pažymėsiantis parduotuvės modernizavimas ir atnaujinimas pagal naują „Maxima“ parduotuvių koncepciją – suvienodinimą, prekybos centro lankytojams užtikrins dar geresnę, aiškesnę ir patogesnę apsipirkimo patirtį. Atnaujinto formato parduotuvėje lankytojai jau visai netrukus ras padidėjusį ir atsinaujinusį prekių asortimentą, platesnius ir patogesnius takus, o apsipirkti bus dar lengviau ir dėl prekių kategorijų išdėliojimo logikos – šviežias maistas pirkėjams išliks po ranka visą apėjimo ratą“, – pažymi Liusana Krivonė, prekybos tinklo „Maxima“ Prekybos departamento direktorė.

Jos teigimu, suvienodintose parduotuvėse pirkėjai ras pažįstamą aplinką, kurioje paprasta orientuotis, galės greitai rasti mėgstamas prekes už geriausias kainas, pastebėti akcijas bei specialius pasiūlymus.

Atnaujinta ilgalaike sutartimi buvo pažymėta ir sėkminga CUP partnerystė su didžiausiu Lietuvoje buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklu „Topo centras“. Prekybos centre esančioje „Topo centro“ parduotuvėje prekiaujama išskirtinai smulkiąja elektronika, stebint čia augančią tokios produkcijos paklausą.

„Išskirtinė prekybos centro CUP lokacija bei pasirinkta veiklos strategija pritraukia jaunesnio amžiaus kategorijos aktyvius, spontaniško pirkimo įpročiais pasižyminčius lankytojus. Atsižvelgdami į šiuos faktorius ir gerai pažinodami savo klientą, būtent šio prekybos centro lankytojų grupei pritaikėme ir mūsų siūlomą prekių asortimentą. Dėmesį sutelkėme į paklausiausias produktų grupes – mobiliuosius įrenginius, aksesorikos prekes bei kompiuterinę įrangą. Dėl patogios lokacijos ir prekybos centro darbo laiko mūsų klientams čia patogu tiek apsipirkti pačioje parduotuvėje, tiek ir atsiimti prekes, užsakytas mūsų internetinėje svetainėje“, – pasakoja „Topo centro” generalinis direktorius Remigijus Štaras.

CUP suderėjo su „Sportland“, o „Maxima“, „Topo centras“ ir Nacionalinis kraujo centras lieka ilgam
© Organizatorių nuotr.

Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad aplink prekybos centrą yra įsikūrę daugybė verslo įmonių, tad nuosekliai auga ir prekių nuomos paslaugos paklausa – įmonės dažniausiai kreipiasi į „Topo centrą“ dėl verslo susitikimams reikalingos prekių nuomos. „Topo centro“ veiklos sinergija su prekybos centro verslo vizija duoda teigiamų rezultatų – praėjusiais metais fiksuoti reikšmingai augantys klientų srautai palyginti su 2021-aisias. „Tikime šio rodiklio augimo potencialu ir ateityje, ypač jei drauge su prekybos centro komanda rasime inovatyvių būdų ir sprendimų, kaip ir toliau tikslingai išnaudoti atnaujintos Neries krantinės infrastruktūros galimybes ir pritraukti aktyviąją miesto bendruomenės dalį“, – sako R. Štaras.

Reikšminga atnaujinta ilgalaike atnaujinta sutartimi CUP vadovė įvardija ir pratęstą sutartį su Nacionaliniu kraujo centru (NKC). Devintus metus čia veikiantis NKC padalinys generuoja didžiausią donorystės vieno padalinio srautą, palyginti su kitais šios organizacijos padaliniais. Pernai čia NKC skaičiavo 14880 apsilankymų, kai žmonės norėjo tapti kraujo donorais. Pagal atnaujintą sutartį NKC bus labiau matomas lankytojams, padidės ir nuomojamų patalpų plotas.

„Prekybos centre CUP įsikūręs mūsų padalinys yra vienas populiariausių, jis dirba kiekvieną dieną. Neabejoju, kad tiek donorai, tiek NKC darbuotojai džiaugsis erdviomis ir pagal moderniausius kraujo centrų reikalavimus įrengtomis patalpomis”, – teigia NKC vadovas Daumantas Gutauskas.

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(9 žmonės įvertino)
3.5556

Kaip investuotojai gali uždirbti iš dirbtinio intelekto lenktynių

Dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ ChatGPT “ populiarumas paskatino technologijų akcijų...

110 metų sėkmingai veikianti įmonė – tikras rojus besisukantiems statybų versle: kviečia į „Partnerių dienas“

Statybinių prekių verslas – toli gražu ne iš lengvųjų. Inovacijoms kasdien žengiant į...

Ar turėtume tikėtis akcijų rinkos atsigavimo 2023-aisiais?

Tai, ar akcijų rinka pasieks dugną lemia daugiausia infliacija, pasaulio centrinių bankų...

Verslo sėkmės istoriją sostinės centre kuria įmonės iš visos Lietuvos

Vilniaus centre įsikūrusio prekybos centro CUP strategijos dalis – po vienu stogu telkti...

Aukso rinkos prognozė 2023-iesiems: komentaras apie TOP 3 investicijas į auksą

Pastaruoju metu aukso vertė gana stabiliai didėja. Nuo 2022 m. lapkričio pradžios aukso kaina...

Top naujienos

Pirmosios interviu akimirkos pribloškė ilgai viešumoje nesirodžiusį Rusijos ambasadorių (1)

Rusijos ambasadorius Australijoje Aleksejus Pavlovskis po ilgos pertraukos bendravo su žiniasklaida....

Alytiškė pasibaisėjo elektros atjungimais: mes ne kaimiečiai ir ne durneliai patarimai, ką daryti

Stovintis verslas, neveikianti saulės elektrinė, per plauką išvengta gaisro – tokius patirtus...

Šokiruojanti statistika: suskaičiavo dingusius asmenis Lietuvoje (4)

Iš namų kasmet dingsta vien po kelis tūkstančius vaikų. Dėl kokių priežasčių bėgama, kiek...

Karas Ukrainoje. Pastarąją parą Ukraina 17 kartų smūgiavo į okupantų susitelkimo vietas situacija Bachmute gerėja; Rusija jau neteko apie 169 890 karių

JAV prezidentas Joe Bidenas penktadienį pareiškė manantis, kad Kinija kol kas nėra perdavusi...

Baltarusijos ir Rusijos piliečius Lietuvoje šokiravęs pasiūlymas bus tikslinamas: taip elgtis tiesiog negalima (40)

Antradienį Seimas per svarstymą balsų daugumą pritarė įstatymo projektui, kuriuo siūloma...

Reed ir Ambrulevičius pasaulio šokių ant ledo čempionate užfiksavo geriausią karjeroje rezultatą

Pajėgiausia Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius Saitamoje,...

Verslas PliusEglė Girdenytė

Europos Sąjungoje – naujas užmojis: prie vairo jaunuoliai galėtų sėsti anksčiau (17)

Nors vis dažniau vairuotojai raginami atsisakyti nuosavų automobilių ir keliauti kitomis...

Rokiškyje vyrą užpuolusi trijulė išvežė jam nežinoma kryptimi

Pas rokiškėną atėję nekviesti svečiai žmogų pakvietė į lauką, kur sumušė, o netrukus jį...

Jankauskas po mačo Belgrade: nesiruošiu žaidėjams sakyti nė vieno priekaišto (1)

Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankos starte penktadienio vakare išvykoje 0:2 pralaimėjo...

Transliacija / Alfo didysis šou. Patiekalas, kurį vieni dievina, o kiti nedrįsta paragauti, šaldytos žuvies mitai ir valgomas vazonas šunims Kodėl neverta sandėliuoti stiklainių ir ar prieš rūšiuojant reikia juos plauti?

Šį šeštadienį Alfas kvies pasitikėti savo skonio receptoriais: dažnai akys mus paveda skonio...