Rems visą krepšinio piramidę

„Biovela“ – tai lietuviška, stabiliai auganti ir socialiai atsakinga įmonė. O šiandien prie šių skambių epitetų galime drąsiai pridėti ir Lietuvos krepšinio puoselėtoja. „Labai džiaugiuosi, kad ilgus metus krepšinį rėmusi „Biovela“, dabar žengia dar didesnį žingsnį į priekį, ženkliai didina paramą ir tampa mūsų generaliniu rėmėju“, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas. „Ypač džiaugiuosi, kad sutarėme dėl ilgalaikio bendradarbiavimo. Pasirašyta ilgalaikė trejų metų sutartis, todėl tvirtai tikiu, kad „Biovela“ nuo šiol bus neatsiejama nuo Lietuvos krepšinio pergalių.“

Generalinio rėmėjo „Biovela“ parama bus skiriama ne tik vyrų rinktinei. Pagal sutartį, pagrindinio LKF partnerio skiriamos lėšos taip pat bus panaudotos moterų ir jaunimo rinktinėms bei vaikų krepšinio vystymui.

„Didžiuojamės, kad galime prisidėti prie populiariausio ir giliausias tradicijas Lietuvoje turinčio sporto – krepšinio – tolimesnio vystymo ir, stiprindami partnerystę, tampame generaliniu LKF rėmėju. Tikime, kad bendradarbiavimas padės vystyti krepšinio sistemą ir siekti naujų aukštumų ne tik vyrų, moterų ir jaunimo rinktinėms, bet taip pat padės moksleivių krepšinio lygai auginti naujus ir taip laukiamus talentus“, – pabrėžė „Biovela Group“ generalinis direktorius Audrius Kantauskas.

„Tai mums puiki proga, nes šiemet krepšinis švenčia 100 metų jubiliejų ir tai žymi tarsi naują etapą, kuriame mes visi linkime sportininkams reikšmingų rezultatų. Norime, kad „Biovela“ prekės ženklas ir jos produktai būtų neatsiejama naujų pergalių dalis, o įvairi mūsų produkcija lydėtų didžiausią sirgalių būrį į skaniausias akimirkas.“

Pirmąją šią vasarą treniruočių stovyklą pradedantis vyrų rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi būsimu ilgalaikiu bendravimu su „Biovela“ bei akcentavo tinkamų pasiruošimo sąlygų svarbą.

„Šią vasarą turime dviejų ciklų pasiruošimą, todėl dalyvaus daugiau krepšininkų, o juos visus sulipdyti į vientisą kolektyvą prireiks ir daugiau laiko, ir tam tikrų sąlygų. Džiaugiuosi, kad prisijungia toks rėmėjas. Tas pavadinimas, esantis ant krūtinės iškart po LIETUVA, jis ir reprezentuoja, ir įpareigoja, tad sieksime pergalių kartu“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Kazys Maksvytis. „Kaip buvęs jaunimo rinktinių treneris, galiu tik patvirtinti, kad didesnė parama jaunimo rinktinėms yra būtina siekiant ne tik pergalių, bet ir ruošiant žaidėjus pagrindinei šalies komandai.“

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai vieningai pažymėjo tinkamų treniruočių sąlygų svarbą siekiant pergalių, o vienas būsimos rinktinės lyderių Marius Grigonis šmaikštavo ir apie rėmėjo logotipo grožį bei tinkamumą.

„Labai puikiai parodomas mūsų greitis, šoklumas. Varžovams bus papildomai pasiųsta atitinkama žinutė,“ – apie ant Lietuvos rinktinės marškinėlių būsiantį „Biovela“ logotipą kalbėjo M. Grigonis.

Šiemet Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turės itin intensyvią vasarą, kurios metu sužais net trylika oficialių ir draugiškų rungtynių. Pirmasis vasaros varžybų ciklas prasidės birželio 16 d. ir baigsis liepos 4 d., antrasis prasidės liepos 25 d., o baigsis rugpjūčio 30 d., kuomet rinktinė išvyks į Europos vyrų krepšinio čempionatą. Šįvakar galite stebėti kontrolines Latvijos ir Lietuvos rinktinių rungtynes.

Grįžo tradicinis vasaros žaidimas

„Biovela“ pradėjo ne tik krepšinio rinktinės sezoną, bet ir „Biovela STIX – laimėk iš karto“ žaidimą. Ši loterija vyksta kasmet ir pritraukia dešimtis tūkstančius mėsos gaminių mėgėjų. Šiais metais tarp vertingų prizų gausos net 100 krepšinio kamuolių su Lietuvos krepšinio rinktinės parašais.

„Mūsų kas vasarą organizuojamas žaidimas jau tapo tradicija mūsų produkcijos mėgėjams. Praėjusiais metais dovanojome elektrinius paspirtukus ir produkcijos rinkinius, o šiemet prizų fondas – dar gausesnis“, – sako įmonės vadovas.

Į vasaros žaidimą įsitrauks ir visas būrys gerai žinomų Lietuvoje veidų. Žaidimo sąlygas rasite stix.lt internetinėje svetainėje.


Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės