Nelygus odos atspalvis, patamsėję odos plotai, įvairaus dydžio bei intensyvumo rudos dėmės – tai odos pigmentacijos sutrikimai. Pigmentinės dėmės paprastai išryškėja vasarą, daugiau pabuvus saulėje.

Odos spalvą nulemia odos ląstelių - melanocitų - gaminamas pigmentas melaninas. Gamindama melaniną, oda sukuria apsauginį ekraną nuo UV spindulių. Dėl to vasarą oda būna tamsesnė, kaip įprasta vadinti – įdegusi.

Melanino odoje padaugėja dėl saulės ir mėlynosios šviesos poveikio. Taip pat dėl hormonų pokyčių nėštumo metu, vartojančioms kontraceptikus ar menopauzėje; pigmentacija gali padidėti sirgus akne, esant kepenų bei skydliaukės veiklos sutrikimams, taip pat po uždegiminių ligų.


Kaip prižiūrėti pigmentuotą odą?

Nuosekliai ir atsakingai naudokite specialias dermatologinės kosmetikos priemones nuo pigmentinių dėmių. „Trio White XP®“ – tai naujos kartos dermokosmetikos priemonių linija, specialiai sukurta pigmentinių dėmių šalinimui ir jų atsiradimo prevencijai.

Derinant lazerines procedūras pigmentinėms dėmėms mažinti, vaistinius preparatus bei specialias dermokosmetikos priemones, pasiekiami puikūs rezultatai, pacientai džiaugiasi skaisčia oda.

Pateikiame pagrindines odos priežiūros taisykles:

Veikti problemą odoje. Svarbu ne tik šalinti matomas pigmentines dėmes, bet ir riboti patį pigmentacijos procesą. Serumas – pagrindinė kasdienė odos priežiūros priemonė, kurią galima naudoti kaip pagrindą prieš įprastai naudojamą kosmetiką. Ši priemonė šalina esamas pigmentines dėmes, be to, apsaugo odą nuo naujų pigmentinių dėmių atsiradimo.


Pigmentines dėmes šalinantis serumas „Trio White XP®“ apsaugo odą nuo mėlynosios šviesos poveikio, taigi puikiai tinka naudoti kasdien ištisus metus.

Šalinti melanino prisotintas ląsteles. Pagrindinis pigmentinių dėmių šalinimo principas – tai odos nusluoksniavimas. Naktinis kremas „Trio White XP®“ tikslingai veikia pigmentines dėmes naktį, kuomet oda atsinaujina. Praturtintas peptidais, vitaminais A, C ir E bei šlamučių ekstraktu, šis kremas šviesina pigmentines dėmes, drėkina odą, gerina odos tonusą, saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Peptidų kompleksas, nusluoksniuodamas odą ir pašalindamas ląsteles su melanino sankaupomis, lygina ir šviesina odos atspalvį.

Apsaugoti nuo UV. Norint išlaikyti skaisčią odą, būtina ištisus metus kiekvieną dieną naudoti apsauginius kremus nuo žalingų saulės spindulių. Net ir žiemą naudokite priemones su SPF 30, pavyzdžiui, maskuojantį CC kremą „Trio White XP®“. Ši priemonė akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, vienu metu ir maskuodama, ir apsaugodama odą.


Saulėtu metų laikų ar keliaujant, būtina apsauga su SPF 50+ filtru ir fotoapsauga, t.y., plataus spektro UV apsauginiai filtrai. Pigmentines dėmes mažinantis apsauginis kremas „Trio White® XP SPF 50+“ užtikrina itin stiprią apsaugą nuo UVA/UVB spindulių bei mėlynosios šviesos.

Rinktis odą tausojančias priežiūros priemones. Naudokite kosmetikos priemones, kurių sudėtyje nėra denatūruoto alkoholio. Alkoholis pažeidžia odos barjerą, džiovina, gali sukelti kontaktinį dermatitą. Dėl pažeisto barjero, oda nėra veiksmingai apsaugota nuo UV spindulių ir laisvųjų radikalų, todėl ilgainiui yra ardomas kolagenas ir skatinami odos senėjimo procesai, gali atsirasti pigmentinių dėmių.

Noreva „Trio White XP®“: naujos kartos Prancūzų dermatologų kurtos formulės, kurias galima naudoti visus metus, visiems odos tipams, net ir jautriai odai.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės