Juodųjų brangakmenių tendencija išplito dėka kultinės kino juostos „Seksas ir miestas 2". Filmo pabaigoje pagrindinis herojus Mr. Big savo išrinktąjai Niujorko stiliaus dievaitei Carrie Bradshaw įteikė žiedą su 5 karatų juoduoju deimantu, sakydamas, kad „tu nesi tokia, kaip visos".

Juodųjų deimantų populiarumas sparčiai augo ir dėl Holivudo elito mados, kadangi juodaisiais deimantais dabintis mėgstančių įžymybių sąrašas ypatingai ilgas – nuo Angelinos Jolie, Rihannos, Lady Gagos, Taylor Swift iki paties Justino Bieberio. O juk dar visai nesenai apie išraiškingus juoduosius deimantus buvo kalbama nedaug, tačiau šiandien šie brangakmeniai išgyvena tikrą aukso amžių. Moterys bei vyrai, norintys išsiskirti iš minios, renkasi būtent šiuos, karališkais vadinamus brangakmenius. Savo ypatinga išvaizda jie meta iššūkį nusistovėjusioms tradicijoms puoštis tik baltaisiais deimantais. Juodieji deimantai, derinami kartu su baltaisiais, žaliais smaragdais ar įvairiaspalviais safyrais sukuria nuostabų kontrastą!

Klasika ir rafinuota elegancija juvelyrikoje niekada neišeis iš mados, todėl tendencijos nusistovi metai iš metų. Žiedų juostelės, puoštos žvilgančiais juodaisias deimantais, nuostabiai papildys ir papuoš jūsų jau pamėgtą juvelyriką. Derinkite juodųjų deimantų juostelę su turimu sužadėtuvių ar vestuviniu žiedu, ir akimirksniu pagyvinsite savo įvaizdį. Pasak „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas" įkūrėjos, deimantų ekspertės Danos Ribas, susidomėjimas juodaisiais deimantais pastaraisiais metais išaugo išties smarkiai. Papuošalus su šiais brangakmeniais itin lengva derinti prie jau turimos juvelyrikos, jie visada atrodo elegantiškai ir rafinuotai. Anot jos, auskarai, pakabukai, žiedai ir apyrankės su juodaisiais deimantais yra labai dažnas dovanų pasirinkimas gimtadienio, vestuvių metinių bei Kalėdų proga. Izraelio deimantų biržos narė Dana Ribas džiaugiasi, kad vis dažniau juvelyriką su juodaisias deimantais vyrai renkasi sau: šiais brangakmeniais puošti vyriški žiedai, apyrankės ar pakabukai subtiliai papildo įvaizdį.

Aktualiausia šio sezono tendencija yra papuošalų sluoksniavimas ir skirtingų aukso spalvų derinimas. Nesvarbu, ar esate geltono, ar balto aukso mėgėjai, ar dievinate minimalizmą, o gal – masyvius papuošalus, rekomenduojama rinktis įvairių brangiųjų metalų atspalvių derinius. Geltono, balto ir rožinio aukso juvelyrika su juodaisiais deimantais kartu atrodo be galo stilingai!

Trokštate Kalėdų proga įteikti savo antrajai pusei nepamirštamą dovaną? Be abejonės, rinkitės juoduosius deimantus. Elegantiški auskarai, subtilus pakabukas, apyrankė ar žiedas su juodaisiais deimantais tikrai maloniai nustebins jūsų mylimą žmogų.

Unikalius papuošalus su juodaisiais deimantais kviečiame apžiūrėti, pamilti iš pirmo žvilgsnio ir įsigyti juvelyrikos salonuose „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas" Vilniuje (Stiklių g. 9), Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49, PC Akropolis) Klaipėdoje (Taikos pr. 61, PC Akropolis) bei Palangoje (Vytauto g. 98) bei internetu www.factorybyribas.lt