R. Bernatonis visame pasaulyje žinomas iliuzionistas, yra dalyvavęs ryškiausiuose televiziniuose šou, o jo kurtas kortas “Pelican Playing Cards” Jungtinėse Valstijose spausdino seniausia pasaulyje kortų spaustuvė. Tačiau šis atlikėjas nepamiršta ir savo šaknų – jis kilęs iš Lentvario miestelio ir čia jau daug metų tradiciškai daug dėmesio skiria Lentvario vaikų dienos centrą lankantiems vaikams.

“Aš atvykau į Lentvario dienos centrą, vaikams parodžiau magijos triukų, parodžiau ir savo prieš pusantrų metų sukurtas kortas. O tuomet vaikai nupiešė, kaip kortos atrodytų pagal juos, pagal jų įsivaizdavimą. Tuomet aš suskaitmeninau šiuos vaikų piešinius, sukūrėme dėžutę, užsakiau jų leidybą ir taip atsirado unikalios kortos “Akimirka”. Kiekviena korta čia yra tarsi mažas meno kūrinys, pilnas vaikų džiaugsmo ir kūrybiškumo. Na o svarbiausia, kad visi už įsigytas kortas surinkti pinigai keliauja tiesiai į Lentvario vaikų dienos centro sąskaitą, kad vaikai galėtų dalyvauti vasaros stovykloje.” - sako Rokas Bernatonis.

Su Lentvario vaikų dienos centru bendradarbiaujantis iliuzionistas minėjo, kad vasaros stovykla vienam vaikui kainuoja 240 Eur. Daug kam tai pernelyg didelė suma. Tad jūsų parama leistų daugiau vaikų dalyvauti įvairiose veiklose, kuriose jie galės mokytis, augti ir linksmintis.

“Dėl šios priežasties aš apmokėjau visas kortų paruošimo ir spausdinimo išlaidas ir taip užtikrinu, kad visi jūsų pinigai tiesiogiai pasiektų vaikus ir padėtų jiems patirti savą vasaros magiją bendrystėje ir tobulėjime. Kortos “Akimirka” bus prieinamos tik vieną savaitę, nuo birželio 10 d. iki 17 d.! Taigi, turite puikią progą įsigyti tam tikrą meno kūrinį prisidėdami prie labdaringos iniciatyvos.” - apie savo projektą pasakoja iliuzionistas Rokas Bernatonis.

Pasak iliuzionisto, tai yra brangiausios pasaulyje kortos, nes jūsų dėka jos vaikams sukurs nerūpestingos vasaros prisiminimus. Kortas įsigyti galite čia: https://shoprokas.lt/products/akimirka-kortos