Skirtingi paviršiai – vienas prietaisas

Įprastai skirtingiems paviršiams yra reikalingi skirtingi valymo būdai, o kartais net ir įrenginiai. Pavyzdžiui, išsipurvinus kiliminei dangai, naudojame kempinę, susitepus baldams – šluostę, o jei į namus kažkas prinešė žemių – kartais į pagalbą tenka pasitelkti ir šluotą ar net dulkių siurblį. Tačiau be to, kad tokie valymo būdai reikalauja daug pastangų, neretai, ypač, kai kalbame apie įsisenėjusias dėmes, jie būna neefektyvūs, o kartais net ir žalingi paviršiams.

Bissell SpotClean Cordless

„Bissell SpotClean Cordless“ – tai inovatyvus namų valymo įrenginys, skirtas tiek sausam, tiek ir drėgnam įvairių paviršių valymui: kilimams, baldams, automobilio salonui ir pan. Dėl jame esančios trigubo veikimo valymo sistemos galėsite plauti, siurbti ir šalinti dėmes itin efektyviai – užtikrinant švarą ir taupant laiką bei finansus.

Bissell SpotClean Cordless

Dviejų talpyklų technologija

„SpotClean Cordless“ valymo įrenginyje yra integruotos dvi vandens talpos: 0,9 l talpa, skirta švariam vandeniui, ir 0,8 l, skirta nešvariam. Tai reiškia, kad kitaip, nei naudojant šluotą ir kibirą, dviejų talpyklų technologija išlaiko švarų ir nešvarų vandenį atskirai, kas garantuoja, jog su šiuo įrenginiu paviršiai visada bus valomi tik švariu vandeniu.

Bissell SpotClean Cordless

Tuo metu 1,8 m ilgio tvirta, elastinga siurbimo žarna leidžia pasiekti norimą rezultatą net ir sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, valant po automobilio sėdynėmis, po lova ar tarp kitų baldų. Negana to, produkto komplektacijoje rasite specialų „Bissell“ dėmių valymo skystį „Spot & Stain Pro Oxy“, kuriuo dar veiksmingiau pašalinsite nešvarumus nuo įvairių paviršių.

Bissell SpotClean Cordless

Lengvas ir tylus

Belaidis „Bissell SpotClean“ dėmių valymo įrenginys sveria vos 3,4 kg ir yra kompaktiškas, todėl su juo ne tik patogiai dirbsite namuose, bet ir galėsite pasiimti į kelionę, pavyzdžiui, vykdami į sodybą ar keliaudami su augintiniais, kurie, sutikite, mėgsta „pagražinti“ automobilio saloną.

Bissell SpotClean Cordless

„SpotClean Cordless“ yra ne tik patogus, bet ir greitai dėmes šalinantis įrenginys. 25,9 V galingumo prietaisas su ličio baterija veikia dviem valymo režimais: „Turbo“ ir „Eko“. Pastarasis režimas užtikrina ilgesnį (iki 35 min.) bei tylesnį (65 dB) veikimo laiką. „Turbo“ režimas garantuoja, kad dėmes išvalysite akimirksniu – 69 decibelų garsumas ir iki 20 min. veikimas.

Bissell SpotClean Cordless

Priedai – dar patogesniam naudojimui

„Bissell SpotClean“ komplektaciją sudaro ir papildomi antgaliai, su kuriais valymas tampa dar paprastesnis. Slankiojantis antgalis su šereliais leis pasiekti ir išsiurbti arba išvalyti pačias siauriausias vietas, pavyzdžiui, automobilio sėdynių ar sofos tarpus.

Bissell SpotClean Cordless

Specialus sudėtingoms dėmėms skirtas antgalis puikiai pasitarnaus valant įsisenėjusius nešvarumus, purvą, išsiliejusius skysčius ir pan.

Bissell SpotClean Cordless

Pabaigus valymo darbus, užtenka išpilti nešvarų vandenį iš talpos, o norint papildomai išvalyti patį įrenginį, tereikia uždėti ant jo „HydroRinse“ savaiminio išsivalymo antgalį, kuris vos vieno mygtuko paspaudimu ištuštins siurbimo žarną.