Unikali gaivaus „Amberton Green“ viešbučio vieta suteikia galimybę mėgautis, rodos, ranka pasiekiamos Ražės upės vaizdais ir vos už kelių žingsnių įsitraukti į J. Basanavičiaus gatvės gyvenimą, kuri tapo neatsiejamu vasaros sostinės simboliu.

Erdvūs kambariai su virtuvėlėmis

Viešbučio „Amberton Green“ kambariai išsiskiria savo erdvumu ir funkcionalumu. Visavertį poilsį kambaryje užtikrina harmonija dvelkiantis interjeras, patogus kambario patalpų išdėstymas, suteikiantis galimybę susikurti jaukią atskirą erdvę vaikams ir suaugusiems.

„Amberton Green Apartments Palanga“ viešbutyje brėkštančią saulę galima pasitikti tiesiog lovoje ar terasoje su puodeliu kavos, pasiruoštu kaip namie – kambario virtuvėlėje. Tai ne tik viešbučio kambarys, tai jūsų poilsio būstas Palangoje. Nepriklausomai nuo kambario tipo, yra galimybė rytais nemokamai lankytis viešbučio SPA centre.

Galima rezervuoti kambarius su pusryčiais, kurie kiekvieną rytą patiekiami pirmame viešbučio aukšte įsikūrusiame restorane arba pasirinkus kambarį be pusryčių pasigaminti juos apartamentų virtuvėlėje.

Visi viešbučio kambariai orientuoti į šeimas su vaikais – apartamentuose su mažaisiais poilsiautojais jausitės labai patogiai.

Kiekviename kambaryje:

balkonas arba terasa,

moderni kondicionavimo sistema,

virtuvėlės su kaitlentėmis, indaplovėmis, mikrobangų krosnelėmis, virduliais, stalo įrankiais ir indais.


Vasaros SPA visus metus

„Amberton Green“ viešbutyje įrengtas SPA centras simbolizuoja paplūdimio miesto dvasią. Čia nebūna blogo oro. Baseine galima mėgautis net 12 metrų ilgio plaukimo taku, garo pirtimi ir sauna, ilsėtis greta baseino esančiuose krėsluose.

Mėgstantiems privatumą sukurta privati SPA oazė su sūkurinėmis voniomis po atviru dangumi ir viduje, infroraudonųjų spindulių sauna, bei atskiromis poilsio zonomis.

Viešbutyje įsikūrusioje grožio ir sveikatos oazėje atrasite pamėgtus veido ir kūno masažus bei įvairius ritualus. Tegu tai tampa kasdienine maža švente. Visa tai sukurta tam, kad poilsis prie jūros būtų sklandus ir be rūpesčių.

2 konferencijų salės su vitrininiais langais talpinančios iki 100 žmonių

„Amberton Green Apartments Palanga“ – geriausias sprendimas kiekvienai konferencijai, prezentacijai, darbinei sesijai ar keleto dienų seminarui. Viešbutyje įrengtos konferencijų salės su galimybe sujungti jas į vieną erdvę. „Amberton Green“ siūlo aukštos kokybės paslaugas tiek vietos, tiek tarptautinio lygio konferencijoms. Garsui nepralaidūs vitrininiai langai su vaizdu į bažnyčią suteikia patalpoms sveiką, natūralų apšvietimą. Puiki kondicionavimo sistema ir efektyvus reguliuojamas šildymas užtikrina jaukią ir gaivią vidinę atmosferą.

Konferencijų ar seminarų dalyviams paruošime platų kavos pertraukėlių, pietų ar vakarienių meniu, maitinimas organizuojamas vos keli žingsniai nuo konferencijų salių esančiame restorane arba viešbučio holo erdvėse.

Kiek kainuoja poilsis „Amberton Green Apartments Palanga“?

Tai priklauso nuo sezoniškumo, pasirinkto kambario tipo, svečių skaičiaus, poilsio trukmės. Patraukliausi pasiūlymai rezervuojant tiesiogiai www.ambertonhotels.com/palanga Čia rasite pasiūlymus nakvynei, poilsio paketus su SPA ir kitomis paslaugomis.

Kilus klausimams ar prireikus daugiau informacijos galima rašyti palanga@amberton.lt arba pasiskambinti tel. 8 460 480 85.

Iki susitikimo Palangoje!