1. Išmanus žaislas „Kodžio miestas"

 Išmanus žaislas Kodžio miestas

„Kodžio miestas" padės Jūsų vaikui suprasti, kaip „mąsto" kompiuteris ir tam nereikės ekrano, nes šis žaislas – tik iš patvarių medinių detalių. Žaidimo metu vaikas turi suprogramuoti „Kodžio" kelią namo, dėliodamas namus, ant kurių nupieštos skirtingos komandos. Vaikus su programavimo pagrindais supažindinantis žaislas mokina juos nuo algoritmų sekos nustatymo, skirtingų veiksmų derinimo ir padeda suprasti klaidas. Tai ypač patvarus, pakraunamas baterijas turintis edukacinis žaislas, skirtas vaikams nuo 3 iki 9 metų amžiaus.

2. Lavinamasis žaislas „PIXIO 100"

 Lavinamasis žaislas PIXIO 100

Net 100 „PIXIO" blokelių iš šešių spalvų leidžia vaikams nuo 6 metų amžiaus į fizinę formą perkelti visas savo idėjas ir svajones, todėl padės lavinti motoriką bei vaizduotę. Su šiuo žaislu nesunkiai galima sudėlioti žmogų, zebrą, dinozaurą, vėžlį ar daugybę kitų įvairiausių objektų ir padarų. Įvairiausių sudėtingumų instrukcijas dėlionėms rasti galima tiesiog šio žaislo aplikacijoje.

3. „LEGO Technic" transformuojamas automobilis

 Konstruktorius LEGO Technic Programėle valdomas transformuojamas automobilis 42140

Šis žaislas yra ne tik klasikinis „LEGO" rinkinys, lavinantis motoriką, vaizduotę ir atidumą, bet ir smagus nuotoliniu būdu valdomas automobilis. „LEGO Technic" transformuojamas automobilis yra net 2 transporto priemonės vienoje! Vienoje pusėje – vikšrinis lenktynių automobilis, o kitoje – vikšrinis tyrimų automobilis. Šis transformuojamas automobilis gali įveikti net sudėtingiausius reljefus, o „CONTROL+" programėlė leidžia jį nesunkiai valdyti kiekvienam bent 9 metų vaikui, todėl šį „LEGO" automobilį surinkus, jis džiaugsmą teiks ir toliau.

4. Žaidimas „Ludattica Mano planeta"

 Žaidimas Ludattica “Mano planeta”

Tai – 3-7 metų vaikams skirtas itin unikalus žaidimas, leidžiantis atkurti ne tik mūsų Žemės planetą, bet ir suprasti kaip vyksta Žemės rotacija bei kokią įtaką daro saulė ir kodėl dieną yra šviesu, o naktį tamsu. „Ludattica Mano planeta" yra ne tik labai įdomus, bet ir kiekvieną edukuoti galintis žaidimas, padedantis lavinti atmintį, dėmesį, kūrybiškumą ir, žinoma, supratimą apie mūsų visatą.

5. Sunkvežimis-robotas „XTREM BOTS Robotruck"

 Sunkvežimis-robotas XTREM BOTS Robotruck

„Robotruck" yra neįprasta programuojama transporto priemonė, sukurta tam, kad jūsų vaikai galėtų kūrybiškai, smagiai ir lengvai atrasti programavimo ir technologijų pasaulį. Tai – tiesiog puikus prietaisas norintiems užsiimti robotika ar programavimu – turėdami atsuktuvą ir instrukcijas, vaikai galės surinkti sunkvežimį ir mėgautis neįtikėtina patirtimi kurdami bei tobulindami savo nuotolinio valdymo transporto priemonę ir ją programuodami. Šis sunkvežimis-robotas yra universalus ir įtraukiantis edukacinis žaislas, skirtas vaikams nuo 8 metų.

6. Žaidimas „Ludattica Mokausi anglų kalbos"

 Žaidimas Ludattica Mokausi anglų kalbos

Galbūt norite, kad jūsų vaikas pradėtų tobulinti ne tik savo gimtąją, bet ir anglų kalbą? Tai yra 4 metų ar vyresniems vaikams skirtas žaidimas, įkvėptas „Montessori" metodo, kuris padės mažiems vaikams pradėti mokytis anglų kalbos. Naudodamiesi rūšiavimo žaidimu ir klasifikavimo kortelėmis vaikai smagiai ir efektyviai išmoks daug naujų žodžių net nejausdami, kad jie mokosi.

7. „LEGO Technic" nuotoliu valdomas 4x4 „Mercedes-Benz Zetros"

 LEGO(R) Technic Programėle valdomas 4x4 Mercedes-Benz Zetros 42129

Su šiuo „LEGO" rinkiniu, kuris puikiai tinka tiek 12 metų, tiek vyresniems vaikams ar net suaugusiems, galėsite sukonstruoti nuosavą „Mercedes-Benz Zetros" automobilio „LEGO Technic" versiją taip gerindami savo motorinius įgūdžius, vaizduotę ir net inžinerinį mąstymą. Baigę konstruoti, galėsite valdyti savo kūrinį su „CONTROL+" programėle – kadangi šis automobilis gali įveikti net ir sudėtingesnius reljefus, žaidimu neabejotinai pasimėgauti galės kiekvienas, o ir pats sukonstruotas „LEGO" žaislas turės funkciją net ir po to, kai baigsite jį rinkti.

8. „KNOP KNOP" fotoaparatas

 KNOP KNOP Fotoaparatas

Kiek neįprastas konstruktorius, pagamintas iš minkštų ir skalbiamų detalių, su kuriuo galėsite sukonstruoti ne tik fotoaparatą, bet ir daugybę įvairiausių kitų daiktų – jūsų vaiką riboti galės nebent vaizduotė, kadangi rinkinyje yra net 28 minkštos ir hipoalerginės detalės, kurios taip pat yra suderinamos ir su kitais „KNOP KNOP" rinkiniais. Tad jeigu ieškote itin saugaus, minkšto ir daugybę galimybių suteikiančio ir vaizduotę lavinančio konstruktoriaus, tai yra puikus variantas vaikui nuo 3 metų!

9. Žaislinis robotas šuo „SILVERLIT YCOO Robo Dackel Jr."

 Žaislinis robotas šuo SILVER LIT YCOO Robo Dackel Jr.

„Robo Dackel Jr." yra puikus žaislas norintiems išmokyti savo vaikų atsakomybės, meilės ir prisirišimo. Šį robotą-šuniuką galėsite valdyti tiesiog gestais! Mojuokite ranka kairėn arba dešinėn, kad jis pasisuktų – šio įrenginio itin lankstus korpusas leidžia judesius atlikti itin natūraliai, be to, šunelis yra komplektuojamas su „SmartBall" išmaniuoju kamuoliuku automatiniam sekimui ir paėmimui. Tai – tarsi tikras šuniukas, galintis reaguoti į jūsų gestus, veiksmus, galėsite jį glostyti ar su juo žaisti, tad tai yra puiki dovana kiekvienam 5 metų ar vyresniam vaikui, svajojančiam apie augintinį.

10. Žaislinis skraidantis sraigtasparnis „SILVERLIT Air Python"

 AirPython sraigtasparnis

„Air Python" – tai įspūdingas infraraudonaisiais spinduliais valdomas sraigtasparnis, pasižymintis skrydžio tikslumu ir stabilumu, galintis skristi visomis kryptimis. Jeigu jūsų vaikas svajoja apie droną, bet dar yra tokiam įrenginiui per jaunas, tai yra puiki ir itin paprastai valdoma alternatyva, tinkama net ir jauniesiems pilotams nuo 10 metų.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės