Darbuotojų lūkesčius atitinkanti darbo aplinka

Hibridiniam darbo modeliui tapus naująja norma, o rinkoje vyraujant didelei konkurencijai, įmonės turi skirti vis daugiau dėmesio esamų darbuotojų išlaikymui bei naujų talentų pritraukimui. Stengdamiesi išsiskirti iš konkurentų ir darbuotojams pasiūlyti geriausias sąlygas, įmonių vadovai siekia prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių.

„Stengiamės įsiklausyti į visų darbuotojų lūkesčius ir dirbti būtent taip, kaip yra geriausia ir patogiausia kiekvienam. Kartais tai – darbas nuotoliu, kartais – negalime išsiversti be gyvo bendravimo, emocijų ir diskusijų prie kolegos stalo. Žmonės, dirbantys „Ovoko" yra stipriai užsidegę ir ambicingi, todėl mus vienija bendri tikslai, o komandas sudaro iš patyrę profesionalai. Mes sau keliame aukštus tikslus, bet tuo pačiu metu tikrai mokame pasidžiaugti kasdieniniais malonumais ir ofise, ir už jo ribų, bei atšvęsti laimėjimus," – sako vienas iš „Ovoko" įkūrėjų Justinas Baranovskis.

„Workland" vadovė Lietuvoje Laura Panovienė išskiria, kad per pastaruosius metus verslo poreikiai keitėsi ne kartą ir tam įtakos turėjo sparčiai besikeičiančios rinkos tendencijos: „Verslui teko prisitaikyti prie net keleto darbo organizavimo modelių – nuo darbo iš biuro, prie nuotolinio darbo iki hibridinio darbo modelio ir naujų poreikių. Sparčiai augančios įmonės, siekiančios prisitaikyti prie tokių staigių pokyčių, vis dažniau renkasi darbo vietų sprendimus, kurie pasižymi lankstumu ir siūlo pridėtinę vertę įmonių darbuotojams – įkvepiančios erdvės, palaikanti profesionalų bendruomenė, įvairūs renginiai."

 Laura Panovienė

Priklausymas plačiai ir aktyviai bendruomenei įkvepia naujiems projektams

„Workland" vadovė Lietuvoje Laura Panovienė sako, kad tiek užklausos, tiek nariai rodo, jog gyvas bendravimas – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis ir jo poreikis – didžiulis, o priklausymas plačiai ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojančiai bendruomenei prisideda ir prie didelių projektų įgyvendinimo.

„Mūsų tarptautinė bendruomenė vienija įvairiausių sričių specialistus, daug potencialo turinčius startuolius ir puikiai žinomus prekinius ženklus. Tiek verslai, tiek laisvai samdomi darbuotojai pradėjo ieškoti tokių darbo vietų, kurios galėtų pasiūlyti ir komfortišką, reprezentatyvią aplinką produktyviam darbui, ir galimybę užmegzti naujas pažintis ar net tapti kolegomis, taip pat pradėti kurti bendrus projektus", - sako L. Panovienė.

Kad priklausymas įvairių sričių profesionalų bendruomenei naudingas sparčiai augančios įmonėms ir papildomai motyvuoja naujiems projektams pritaria ir startuolio „Ovoko" atstovas J. Baranovskis:

„Be abejo – „Workland" – puiki vieta tiek mažesnėms įmonėms, tiek didesnėms kompanijoms, kaip „Ovoko", kurioms reikia sukurti darbo vietas kolegoms iš kitų miestų. „Workland" supantys žmonės yra veiklūs ir aktyvūs, todėl neabejotinai tokioje aplinkoje nepritrūkstame kūrybiškumo ir pasisemiame įkvėpimo darbams." – dalinasi J. Baranovskis.


Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės