Tobulas skalbimas visais atvejais

„Haier“ į šią skalbimo mašiną integravo daugybę sprendimų, kurie padeda pasiekti geriausių rezultatų bet kokiu atveju. Štai pavyzdžiui „I-Refresh“ funkcija atnaujina net ir trapiausius audinius, įskaitant šilką bei vilną, naudojant mikro garų technologiją. Tuo tarpu „ABT“ anti-bakterinė patentuota technologija panaikina blogus kvapus ir nužudo 99,9 proc. bakterijų.

Verta pastebėti, kad daugelis skalbimo mašinų ilgainiui pradeda veikti prasčiau paprasčiausiai todėl, kad jos pačios užsikiša įvairiausiais nešvarumais. Tačiau „Haier“ užtikrina, kad su šiuo prietaisu tai nenutiktų – „Smart Dual Spray“ automatinė skalbyklės valymo sistema įjungiama kiekvieno skalbimo ciklo pabaigoje, tad galite būti visiškai tikri, kad užbaigus skalbimo ciklą ant drabužių ir skalbyklės dalių neliks skalbiklio likučių.

Be to, programėlė „hOn“ jums primins kada išvalyti filtrus ar paleisti specialią skalbyklės išsivalymo programą. Visa tai užtikrina efektyvesnį skalbimą ir neabejotinai pagerina šios skalbyklės ilgaamžiškumą.

Ilgaamžiškas ir išmanus pasirinkimas

„Haier“ savo „I-Pro Seria 7 Plus“ ilgaamžiškumui skyrė be galo daug dėmesio – tai parodo ir „Direct Motion Motor“ technologijos variklis, kuris suprojektuotas ir pagamintas taip, kad tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Jam suteikiama net 25 metų garantija. Be diržo veikiantis variklis yra tiesiogiai pritvirtintas prie būgno, todėl gerokai sumažėja triukšmas ir vibracija, padidėja ilgaamžiškumas ir kartu sumažėja energijos bei vandens sąnaudos. Visos Haier „I-Pro Series 7“ skalbyklės turi aukščiausią A energijos suvartojimo klasę.

Ši skalbimo mašina buvo kurta skiriant prioritetą ilgaamžiškumui ir profesionalumui. Tad „Haier I-Pro Series 7“ yra fantastiškas pasirinkimas tiems, kas nori skalbimo mašinos, kuri tobulai atliktų savo funkciją ir itin ilgą laiką nekeltų jokių problemų.