Vienas efektyviausių būdų visuomet jaustis žvaliai

Nuo niekada nemiegančio Niujorko iki naujausiomis technologijomis pulsuojančio Tokijo – apie unikalias intraveninės terapijos procedūras girdėjęs kone visas modernus pasaulis.Patogiai įsitaisę specialioje kėdėje, vos per 40-60 minučių padėsite organizmui atgauti prarastas jėgas. Ne veltui iškristi iš įtempto gyvenimo ritmo negalinčios sau leisti ryškiausios pasaulio žvaigždės šį metodą itin vertina kaip tikrą išsigelbėjimą, padedanpagerinti savijautą bet kokiose gyvenimo situacijose.

Era Esthetic

Vitaminų kokteiliu vadinama infuzinė arba kitaip intraveninė terapija – tai vienas efektyviausių ir greičiausių būdų organizmui suteikti didelę vitaminų ir mineralų dozę ir kone akimirksniu pajusti teigiamą poveikį.

Prie vitaminų kokteilių formulių parinkimo prisidėjo ilgametę patirtį turintis, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovu dirbantis med. dr. Robertas Badaras. Anot jo, intraveninė terapija gali padėti atstatyti dažniausiai trūkstamų elektrolitų, amino rūgščių ir vitaminų stoką, tad yra taikoma pačiais įvairiausiais tikslais – visapusiškam organizmo atstatymui ar detoksikacijai, atsigaunant po ligos ar įtemptos, aktyvios fizinės veiklos, praradus daug skysčių, bendram sveikatingumui skatinti.

Era Esthetic

Procedūros metu vitaminai, mineralai, antioksidantai lėtai sulašinami su gliukozės tirpalu. Priešingai nei vartojant maisto papildus, infuzinės terapijos metu naudingas ir reikalingas medžiagas organizmas pasisavina kur kas greičiau ir didesnėmis koncentracijomis, tad tai nuostabi pagalba norintiems kasdien jaustis žvaliai ir energingai, bei vienas efektyviausių būdų atstatyti organizme skysčių ir mikroelementų balansą, sustiprinti imunitetą ar jį atstatyti persirgus Covid-19 arba kitomis ligomis. Po terapijos iškart jausitės atgavę jėgas ir energiją.

5 skirtingi kokteiliai sveikatai ir grožiui

Infuzine terapija – tai unikalus būdas suderinti sveikatinimo ir grožio puoselėjimo procedūras. Praturtinti skirtingomis veikliosiomis medžiagomis, šie specializuoti kokteiliai gali padėti spręsti kone visas dažniausiai pasitaikančias grožio problemas. Gydytojo parinkta tinkama intraveninė terapija, greta kitų priemonių, ne tik gerins išvaizdą, bet teigiamai veiks visą organizmą ir suteiks energijos.

Era Esthetic

Klinikoje „Era Esthetic“ galite rinktis iš 5 unikalių vitaminų kokteilių grožiui ir gerai savijautai puoselėti:

1. „Anti-age“ kokteilis skirtas atstatyti kūne natūralių antioksidantų kiekį, kuris mažėja senstant ar dėl per didelio fizinio krūvio, ilgalaikio streso, ligos, taip pat papildyti organizmą dažniausiai trūkstamais vitaminais ir aminorūgštimis.

2. Plaukus atgaivinantis kokteilis rekomenduojamas tiems, kurie nori sustiprini plaukus, suteikti jiems spindesio, paskatinti augimą ar sustabdyti slinkimą. Šio kokteilio sudėtyje yra kompleksas gerai pasisavinamos formos vertingų ir dažnai trūkstamų medžiagų: net 6 B grupės vitaminai, folinė rūgštis, vitaminas C, 16 aminorūgščių, 8 mikroelementai, SAM‘e (metilo grupės donoras).

3. Odą drėkinantis kokteilis padeda nuraminti sudirgusią, paraudusią ar į aknę linkusią odą, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą, skatina kolageno gamybą. Šio kokteilio sudėtyje yra subalansuotas svarbiausių elektrolitų mišinys, praturtintas dažniausiai trūkstamų mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio) ir B grupės vitaminais (B1, B6).

4. Energetinis kokteilis – efektyvi pagalbos priemonė jaučiant nuovargį ir išsekimą. Kokteilyje esančios aktyviosios medžiagos atkuria jėgas, suteikia energijos bei pagerina bendrą savijautą. Šis kokteilis – tai elektrolitų mišinys, praturtintas mineralų druskomis, B grupės vitaminais ir magniu.

5. Organizmo atstatymo kokteilis regeneruoja organizmo būklę ir greitai atstato skysčių bei gyvybiškai svarbių elektrolitų balansą. Kokteilio sudėtyje esantys plataus spektro vitaminų kompleksas, aminorūgštys ir mineralai bei mikroelementai gelbsti ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, atsiradusių dėl ligos, pervargimo, tolimų skrydžių, migrenos priepuolių ar po apsinuodijimo. Ši intraveninė terapija ypatingai tinka imuniteto atstatymui persirgus Covid-19. Šios lašelinės sudėtyje yra net du vieni stipriausių antioksidantų pasaulyje – organizmo išsivalymo nuo toksinų procesą skatinanti Alfa lipolinė rūgštis ir žalingą antioksidantų poveikį neutralizuoti padedantis glutationas.

Teigiami pokyčiai vos per 24 valandas

Intraveninė terapija pelnytai vertinama kaip vienas efektyviausių būdų padėti organizmui ir akimirksniu susigrąžinti jėgas. Teigiamą lašelinių poveikį pajusite jau iš karto atlikus procedūrą, o pilną efektą – vos per 24 val.

Priklausomai nuo esamos organizmo būklės ir trūkstamų medžiagų, lašelinių poveikis įprastai jaučiamas iki savaitės, todėl norintiems pasirūpinti gera savo savijauta ir grožiu, verta iš anksto susidėlioti vitaminų kokteilių planą pagal planuojamas keliones, skrydžius, darbų ar švenčių ritmą.

Era Esthetic

Jums individualiai labiausiai tinkančią terapiją, atsižvelgdami į jūsų lūkesčius bei poreikius, padės parinkti profesionalūs „Era Esthetic“ klinikos specialistai. Esant poreikiui turėsite galimybę atlikti kraujo tyrimus ir susidaryti intraveninių terapijų planą.

Intraveninė terapija yra visiškai saugus ir patikimas organizmo atstatymo ar jo gydymo būdas. Pacientui sulašinamos natūralios medžiagos, tad jos lengvai ir 100 procentų įsisavinamos organizmo. „Era Esthetic“ klinikoje dirba pačios aukščiausios kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys medicinos profesionalai, kurie itin atidžiai atlieka šią procedūrą laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Intraveninė terapija atliekama Vilniaus ir Klaipėdos „Era Esthetic“ klinikose.

Registracija Vilniuje: +370 611 77 111

Registracija Klaipėdoje: +370 611 88 111

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės