Nekilnojamojo turto ir ypač aukštesnio ir prabangaus segmento rinkos dalyvių lūkesčiai yra teigiami. Nors nuolat kintantys išoriniai ir vidiniai veiksniai sąlygoja paklausos ir pasiūlos svyravimus, prestižinio NT sektorius šiems veiksniams nėra ypatingai jautrus. Šiame segmente vis dar išlieka didelis pasiūlos ir paklausos atotrūkis, kuomet rinkoje paklausa didesnė už pasiūlą.

„Sostinėje vystoma sąlyginai mažai prabangių ir itin kokybiškų projektų, išsiskiriančių bendra koncepcija bei papildomomis pridėtinėmis vertėmis už būsto ribų. Todėl natūralu, kad pardavimuose tokie būstai atsiduria rečiau, o savininkų apsisprendimą realizuoti tokį valdomą turtą dažniausiai lemia vidiniai veiksniai, pvz. poreikis didinti plotą“, – komentuoja J. Štaras.

„Misionierių sodai“

Norėdami suprasti, kur yra prabangaus turto paslaptis, atsigręžiame į šio turto lokaciją – vienas pagrindinių prabangaus turto kriterijų yra vieta: tiek pats sklypas kuriame objektas randasi, tiek miesto infrastruktūros prieinamumas, artimosios kaimynystės patrauklumas ir patikimumas. O toliau seka individualūs turto kriterijai bei techninių charakteristikų visuma, kuri kuria vertę.

Bene labiausiai kamuojantis klausimas – kas yra tokio NT pirkėjas ir negi mes taip gerai gyvename. Galima įvardinti, kad tai labai aiškius poreikius ir žinojimą turintys pirkėjai, orientuoti į konkrečias geografines vietas arba besirenkantys turtą pagal turto koncepcijos atitikimą pirkėjo poreikiams bei gyvensenai. Tokiam pirkėjui tampa svarbu ne tik ką jis turės už uždarų durų, bet ir kokia aplinka bei infrastruktūra jį sups, kokia kaimynystė formuosis, kaip bendrieji projekto sprendiniai įtakos gyvenimo kokybę, komfortą.

„Misionierių sodai“

Klausiame o ką turtingiausieji renkasi dažniau – butą ar namą? Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo to, kokius konkrečius pirkėjo poreikius tenkina būstas. Namus dažniau renkamasi turint mažų vaikų, kai išlieka kiemo poreikis, noras atitrūkti nuo miesto šurmulio. Į miestą grįžtama vaikams jau paaugus, daugėjant būrelių, norint suvaldyti logistikos klausimus, taupyti laiką, kurį praleistų spūstyse, kelyje. Tokiu atveju dažnai pasirenkama strategija gyventi ir dirbti mieste, o laisvu laiku turėti pabėgimo galimybę.

„Šiame turto segmente vis dar populiarūs tarpasmeniniai ryšiai, kuomet pardavimai vyksta jau turimų pirkėjų duomenų bazės pagalba be papildomų reklamų, o ir patys prabangaus turto savininkai ne visuomet linkę viešai reklamuoti savo turtą, išlaikydami privatumą. Todėl neretas atvejis, kad ypač išskirtinį objektą galime pasiūlyti tik duomenų bazėje esantiems klientams“, – pasakoja J. Štaras.

Šiandien kviečiame pasidairyti po unikalų butą išskirtinėms asmenybėms

Pasidairykite po prestižiniame Vilniaus kvartale – nuolat žydinčiuose „Misionierių soduose“ – įsikūrusį butą, kur architektūrinius gyvenvietės sprendimus kūrė architektų kompanija „DO Architects“, o visa aplinka alsuoja gilią praeitį menančia senamiesčio dvasia, persipynusia su šiuolaikiniais architektūros sprendimais, natūraliai integruotais į gamtos glėbį.

Misionierių sodai

Tai vienas ryškiausių pavyzdžių, kurį galima drąsiai vadinti ne tik prabangiu, bet ir išskirtiniu. Tokius objektus Vilniuje galima skaičiuoti vos dešimtimis.

Daugiau pamatyti galite https://www.intos.lt

Misionierių sodai

Visa tai – pačioje Senamiesčio širdyje, gamtos apsuptyje. Tai ne tik unikalūs vaizdai, bet ir išskirtinė gyvenimo kokybė. Apgalvotas gyvenamųjų namų komplekso išplanavimas leis jaustis nepriklausomai ir komfortiškai, lyg gyventumėte nuosavame name pačioje žaliausioje ir ramiausioje Senamiesčio vietoje.

„Šis objektas – reta galimybė įsigyti ikoninį būstą“, – sako buto pardavimu besirūpinančios NT agentūros INTOs įkūrėja Julija Štaras.

Bendroje užtvertoje ir saugomoje teritorijoje rasite jaukius pasivaikščiojimo takus, nuolat žydintį sodą, bendro naudojimo terasą su panoraminiais vaizdais. Čia viskas apgalvota iki mažiausių smulkmenų, užtikrinant komfortą, privatumą bei ramybę. Šviesos neužgožiantis interjeras ir lengvumo pojūtis, komfortą suteikiantys inžineriniai sprendiniai, ypatingas dėmesys detalėms bei supančiam komfortui.

Misionierių sodai

Tokių vietų Vilniaus mieste yra labai nedaug, todėl nenuostabu, kad čia fiksuojami didžiausi ir patraukliausi sandoriai Lietuvos gyvenamojo NT rinkoje.