„Beast Partners“ – pirmoji aukščiausios klasės automobilių dalijimosi platforma, skirta tik „Tesla“ elektromobiliams

„Beast Partners“ – tai bekontaktė „žmogus žmogui“ tipo dalijimosi platforma, leidžianti automobilių „Tesla“ savininkams uždirbti papildomų pajamų, patiems niekuo nesirūpinant. „Beast“ pasirūpina viskuo už jus: KASKO draudimu, nuomos administravimu, automobilio valymu ir įkrovimu, tad klientai gauna tik aukščiausios klasės paslaugas. Pačiam automobilio savininkui telieka įtraukti savo transporto priemonę ar net kelias į programėlę „Beast Rent“.

„Beast Rent“ paslaugų paklausa visame pasaulyje auga, tad tai puiki proga prisijungti ir uždirbti iš savo automobilio papildomų pajamų.

Viskuo rūpinasi „Beast“, o teslų savininkai uždirba pelną

Kokias pajamas galite tikėtis uždirbti „Beast Partners“ platformoje, priklauso nuo jūsų pasirinkto paketo, automobilio modelio ir „Beast Rent“ paslaugų vartotojų.

Didžiąją dalį pelno, uždirbto iš jūsų transporto priemonės, „Beast“ sumoka jums, o likusi dalis panaudojama išlaidoms padengti (pvz., valymo, parkavimo, įkrovimo, KASKO draudimo ir pagalbos kelyje paslaugoms). Be to, pasirūpinama su transporto priemone susijusiais procesais. Jei reikia, transporto priemonė pagal poreikį gali būti perkeliama į kitą vietą, siekiant maksimaliai padidinti jos naudojimą, o kartu – jūsų uždirbamas pajamas.

Pirmųjų partnerių patirtis pranoko lūkesčius

Kaisa tapo viena pirmųjų partnerių „Beast Partners“ platformoje. Išbandžiusi šią paslaugą, moteris ne tik uždirbo papildomų pajamų, bet ir įsigijo dar du „Tesla“ elektromobilius, taip tapdama Estijos mažąja rekordininke.

„Beast Partners“, anot moters, tarsi teslų „Airbnb“: pajamos priklauso nuo sezono, automobilio išvaizdos ir nuo to, kokį teslos modelį siūlote vartotojams, tad siekdama dar labiau patraukti dėmesį, dvi savo transporto priemones Kaisa leido apklijuoti.

„Vis pagalvoju, kokį teslos modelį pirksiu kitą kartą, kokia spalva ją apklijuosiu ir kaip pavadinsiu „Beast“ platformoje. Man tai iš tikrųjų įdomu ir jau galvoju apie savo naują „Beast Partners“ transporto priemonę!“ – sako Kaisa.

Daugiau apie Kaisos, kaip „Beast“ partnerės, patirtį skaitykite: https://beast.rent/how-to-earn-passive-income-with-tesla-kaisas-story/

Viską, ką reikėtų žinoti apie platformą „Beast Partners“, rasite čia.