„Kurdami darbo vietas logistikoje, mes niekada neprioretizuojame konkrečios lyties, veikiau ieškome kolegų, kurie atitiktų kertines mūsų vertybes – atvirumą ir rūpestį. Pavyzdžiui, svarbiausias kriterijus, kurį keliame savo kurjeriams – noras nudžiuginti klientus bei supratimas, kad kiekviena siunta yra kažkam ypatinga. Taip pat tikime, kad taip sukuriame prasmingą ir gerą patirtį ne tik savo klientams, bet ir darbuotojams“, – pasakoja Mėta Šiaučiulienė, „Omniva LT“ personalo partnerė.

Omniva LT personalo partnerė Mėta Šiaučiulienė

Netikėta darbo pradžia

Pasak M. Šiaučiulienės, už puikius darbo rezultatus, iniciatyvas, sėkmingus projektus, pokyčius ar komandiškumą kasmet bendrovėje yra apdovanojami įvairių padalinių darbuotojai. Šiemet „Metų kurjerės“ titulas kolegų sprendimu atiteko Jogailei Dulevičiūtei, kuri prisipažįsta, kad darbo pradžia šioje pozicijoje jai buvo netikėta, tačiau lemtinga.

„Spalio mėnesį jau bus metai kaip dirbu „Omniva“ kurjere. Kai išsiunčiau savo gyvenimo aprašymą, net nesitikėjau, kad mane pakvies į darbo pokalbį, o juo labiau – įdarbins. Tuo metu ir pati galvojau, kad šiam darbui labiau ieškomi vyrai. Labai nustebau, kai sulaukiau skambučio ir kvietimo į darbo pokalbį. Vėliau turėjau galimybę iš arčiau susipažinti su šiuo darbu ir pabandyti su kitu kurjeriu padirbėti. Iš šono tai, ką mačiau, nepasirodė sunku, todėl jau greitai bus metai, kaip dirbu kurjere. Pati esu sportuojanti, tad fizinių jėgų šiam darbui turiu pakankamai“, – išskyrė J. Dulevičiūtė.

Omniva LT kurjerė Jogailė Dulevičiūtė

Pasak metų kurjere tapusios darbuotojos, šis darbas tinka ir vyrams, ir moterims. Kita vertus, ji atkreipia dėmesį, kad reikia būti nusiteikus fiziniam darbui, nestokoti ištvermės, mokėti bendrauti su klientais ir organizuoti savo darbo eigą.

Lankstus grafikas ir draugiški kolegos

„Pastebėjau, kad „Omniva“ kolektyvas – labai draugiškas, todėl darbe nėra jokios įtampos. Yra nemažai įmonių, kurių vadovai ar kiti darbuotojai, užimantys aukštesnes pareigas, dažniausiai yra linkę rodyti savo viršenybę, daro spaudimą. Bet mano patirtis dirbant Panevėžio terminale yra visiškai kitokia: visi yra žmogiški, bendraujantys ir draugiški, o dėl tokio kolektyvo ir į darbą eiti smagiau“, – pabrėžė J. Dulevičiūtė.

Omniva LT kurjerė Jogailė Dulevičiūtė

Be kitų privalumų dirbant kurjeriu, Jogailė išskyrė lankstų darbo grafiką ir galimybes lengviau planuoti savo laisvalaikį: „Kadangi profesionaliai sportuoju ir dažnai važiuoju į varžybas, man nuolat reikėdavo koreguoti savo darbo grafiką. Todėl dirbant kurjere, man asmeniškai labai didelis šio darbo pliusas yra lankstumas. Pavyzdžiui, prireikus išeiginės aš galiu atidirbti kitą dieną, todėl nenukečia nei darbas, nei sportas“.

Galimybė išbandyti kurjerio darbą

„Omniva“ personalo partnerė Mėta Šiaučiulienė išskyrė, jog šiuo metu kurjerių komandos stiprinamos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Panevėžyje, todėl tai – puikus metas norintiems save išbandyti tokiame darbe.

Omniva LT kurjerė Jogailė Dulevičiūtė

„Dabar itin palankus metas išmėginti, ar toks darbas jums tinka, nes pradėjome sezoninę darbuotojų paieškos kampaniją. Sezoninį darbą įprasta sieti su vasara, tačiau mūsų versle pats darbų įkarštis fiksuojamas metų pabaigoje, ruošiantis Kalėdoms. Būtent todėl jau rudenį pradedame aktyvią darbuotojų paiešką į kurjerių, siuntų skirstytojų ir klientų aptarnavimo specialistų pozicijas. Taigi skirtinguose šalies miestuose galima pasimatuoti kurjerio profesiją. Žvelgiant iš potencialaus darbuotojo pozicijų, tai – puiki galimybė realiai išmėginti šį darbą bei užsitikrinti konkurencingą atlyginimą“, – sakė M. Šiaučiulienė.

Omniva LT kurjerė Jogailė Dulevičiūtė

Norintiems sužinoti daugiau apie darbo reikalavimus kurjeriams, galimybes ir išskirtinumus: https://karjera.omniva.lt/darbo-pasiulymai