Vasara – švenčių metas. Tiek mažos, tiek didelės įmonės organizuoja renginius, kuriuose poilsio nusipelnę darbuotojai gali atsipūsti, pabendrauti neformalioje aplinkoje, sutvirtinti tarpusavio ryšius. Kaip įsimintimą susibūrimą suorganizuoti itin lengvai?
Kaip lengvai surengti vasaros šventę nedideliam kolektyvui
© Organizatorių nuotr.

Kol didelius kolektyvus turinčios įmonės dažniausiai samdo renginių organizatorius, mažesnieji neretai sukasi patys. Planavimas gali atrodyti sudėtingas ir reikalaujantis daugybės laiko, tačiau pasinaudodami šiais patarimais kardinaliai pakeisite savo nuomonę!

Nuo ko pradėti?

Pradėti reiktų nuo biudžeto planavimo, o tada atsakyti į kelis esminius klausimus – kur norite švęsti, kaip ten nuvyksite, ar šventė bus su nakvyne ir kaip skubiai jos norite?

Atsakę į šiuos klausimus išsirinkite tam tinkamiausią sodybą. Jų pasiūla internete – neaprėpiama, todėl nesunkiai pritaikysite pagal visus savo poreikius – vietą, dydį ir t.t.

Antras svarbus žingsnis – maistas. Šiuo atveju lengviau, kai kolektyvas nedidelis. Tačiau šiandien ir didelių kolektyvų norai nesunkiai išpildomi. Beveik kiekvienos maisto rūšies gamintojai gali atvykti į jūsų šventę su vagonėliu ir viską pagaminti vietoje! Nesvarbu, mėgstate fish and chips, mėsainius, veganišką maistą – visi gamintojai pasiruošę jums padėti. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo restoranų šefų išvykos su specialiomis lauko kepsninėmis – maisto ruošimas tampa tarsi savotiška pramoga.

O jei neturite specifinių pageidavimų maistui, visuomet galite kreiptis į sodybos savininkus. Jie tikrai žinos nebrangių maitinimo paslaugų tiekėjų, įsikūrusių netoli sodybos.

Pagalvokite ir apie užkandžius bei alkoholį. Neretai įmonės tuo pasirūpinti prašo pačio kolektyvo. Jei kolektyvas vieningai sutaria, ko norės, galima kreiptis į jau minėtus maisto paslaugų tiekėjus. Jei norite kiek šventiškesnio pateikimo, jums gali padėti atvykstantys barmenai.

Svarbiausia – pramogos

Pasirūpinus vieta, maistu ir gėrimais iškyla svarbiausias klausimas – ką šventės metu veikti? Žinoma, visuomet galima žaisti krepšinį, futbolą ir džiaugtis gera kompanija. Tačiau nepraėjus nei keliems mėnesiams tokia šventė kiekvieno dalyvio atmintyje susimaišys su daugybe gimtadienių, vestuvių ar krištynų. Kur kas labiau pasiteisina išskirtinės, originalios pramogos.

Priešingai nei didelių švenčių metu, daugybės pramogų vienu metu nereikia. Kur kas geriau visam kolektyvui keliauti nuo vienos veiklos prie kitos, kartu jas atliekant, stebint ir palaikant vienam kitą. Visuomet smagu pasiskirstyti komandomis ir jose varžytis iki pat renginio pabaigos.

Kaip lengvai surengti vasaros šventę nedideliam kolektyvui
© Organizatorių nuotr.

Kad planuoti būtų dar lengviau, siūlome ir išsamią renginio dienotvarkę:

Atvykimas į sodybą (11-12 val.)

Geriau atvykti anksčiau, nes kiekvienas kolektyvas turi mėgstančių vėluoti. Atvykus visiems šventės dalyviams, pasidėjus daiktus ir atsidarius pirmuosius gėrimus, visus supažindinkite su laukiančia programa.

Dalyvių supažindinimas su programa, pasiskirstymas komandomis (12.30 val.)

Pirmoji pramoga (13 val.)

Siūlome padaryti nedidelį komandinių varžybų turnyrą. Ypač smagu, kai tokių varžybų dar niekas nėra bandęs. Jei diena nėra labai karšta, išbandykite futbolą pripučiamuose burbuluose, o jei kolektyvas labiau azartiškas – lankų kovą, kurios metu dalyviai šaudo iš lankų vieni į kitus. Nemokate šaudyti iš lanko? Paslaugų tiekėjai dažnai siūlo ir tiro, kuriame galima pasipraktikuoti šaudyti opciją.

Tokios varžybos ne tik apjungia komandas, bet ir suteikia daug emocijų, išjudina dalyvius iš rytinio snaudulio ir visus įtraukia į tolimenses pramogas.

 Copy of 1656077342197
Copy of 1656077342197
© Organizatorių nuotr.

Antroji pramoga (14.30 val.)

Po pirmosios azartiškos pramogos puikiai tiks vandens kova. Seniai pasibaigė laikai, kai tai buvo tiesiog mėtymasis iš vandens balionėlių. Lietuviai sukūrė žaidimą, kuriame naudojami amerikietiški elektriniai Spyra 2 vandens ginklai – jie vandenį šauna kaip iš patrankos. Šiame žaidime specialūs taikiniai pritvirtinami prie žaidėjų galvų, o akis saugo stilingi akiniai nuo saulės. Tikslas – vandens srove peršauti taikinį virš oponento galvos greičiau, nei tai buvo padaryta tau. Tai neįtikėtino linksmumo pramoga, karštomis dienomis nepaliekanti abejingų.

Oras per prastas tokiai pramogai? Tuomet išmėginkite pripučiamų kubų lenktynes. Ši pramoga ne tik smagi dalyviams ir žiūrovams, bet ir pridengia galvas nuo lietaus.

Laikas pasisitiprinti – pietūs (15.30 val.)

Kadangi vieni kolektyvo nariai labiau nori ilgiau pakramsnoti ir paplepėti, o kiti labiau nori lėkti prie pramogų, po pietų puiku turėti lauko žaidimų. Milžiniška Jenga su užduotimis, Cornhole, mediniai labirintai ir panašios neįpareigojančios užduotys po pietų – kaip tik! Šie žaidimai trunka po kelias minutes, nereikalauja daug susikaupimo ir gali būti žaidžiami nepaleidžiant maisto ar gėrimų iš rankų.

Asmeninio pobūdžio pramogos (17 val.)

Pasistiprinus galima pereiti prie asmeninio pobūdžio užduočių. Komanda jai atlikti paskiria po asmenį į kiekvieną rungtį. Pavyzdžiui: taiklumo varžybos, sumo imtynės ir gladiatorių kova. Kiekvienoje iš šių rungčių savo komandą gali atstovauto po vieną narį. Šis kiek kitoks pramogų formatas padidina šventės įspūdį ir suteikia naujų teigiamų emocijų.

Finalinės pramogos (18 val.)

Tai galėtų būti išsilaikymo ant rodeo buliaus varžybos, kuriose komandoms skiriami finaliniai taškai. Labai smagu savo jėgas išbandyti ir putų čiuožynių varžybose.

Nugalėtojų paskelbimas (18.30 val.)

Paskelbkite, kuri komanda nugalėjo, tačiau neabejokite – patenkiti bus visi. Tačiau tuo pramogos tikrai nesibaigė!

Paskelbus nugalėtojus, visi pakviečiami į diskoteką putose, kuri karšto vasaros vakaro metu maloniai vėsina ir leidžia atsipalaiduoti prieš vakaro pramogas.

Kokia šventė be kubilo? (19.30 val.)

Persirengus po putų diskotekos, šventės dalyviai kviečiami į kubilus. SPA zona, sukurta iš burbulinių vonių, yra sparčiai populiarėjanti naujiena šventėse. Nenorintiems turkštis, galima pasiūlyti žaisti beerpong tam skirtoje erdvėje su specialiais stalais.

Kaip lengvai surengti vasaros šventę nedideliam kolektyvui
© Organizatorių nuotr.

O toliau, organizacijos tiesiog nebereikia – kolektyvas puikiai jaučiasi ir be specialios programos. Kaip pasakytų daugelis, tikrasis vakarėlis dar tik prasideda! Jei sodybos viduje yra tam tinkama erdvė, būtinai išbandykite karaokė, kuri gali nenutilti iki ryto.

Kaip sutaupyti?

Kas apjungia visas šias pramogas? Dažnai tai būna vedėjas. Paprastas triukas sutaupyti tokiai šventei – visas pramogas užsisakyti iš vieno tiekėjo. Labai tikėtina, kad pramogų tiekėjas pasirūpins ir renginio vedimu, o tai papildomai nieko nekainuos. Jei sodyba neturi geros garso įrangos, pramogų tiekėjai dažniausiai gali parūpinti ir šį inventorių.

O kas, jei lija? O jei nesinori varžybų? Jei norisi absoliučiai unikalaus šventės formato? Kreipkitės į pramogų tiekėjus, jie visuomet gali pasiūlyti alternatyvų ar originalių sprendimų.

Griebkite kalendorių ir bėkite pas vadovą tartis dėl šventės datos! Rekomenduojame rinktis dienas nuo primadienio iki ketvirtadienio, nes šiomis dienomis kur kas didesnė tikimybė rasti laisvą sodybą, o paslaugų tiekėjai nesispyrios suteikti nuolaidą.

Geros šventės ir nepamirštamų įspūdžių!

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(5 žmonės įvertino)
4.2000

„Lidl“ privačių prekės ženklų mėsos gaminiuose atsisako mechaniškai atskirtos mėsos (1)

Daug dėmesio savo privačių prekės ženklų produktų receptūroms ir kokybei skiriantis prekybos...

Konkursas gimnazistams: išspręskite testą „Žiedinė ekonomika“ ir laimėkite puikų prizą! testas

Skelbiame konkursą gimnazistams – išspręskite 15-os klausimų testą apie žiedinę ekonomiką ir...

Antrąjį metų ketvirtį „Lidl Lietuva“ siūlė didžiausią atlyginimą sektoriuje (1)

„ Lidl Lietuva“ antrojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš...

Chirurgas apie efektyviausius nutukimo gydymo metodus: kitais būdais tokių rezultatų pasiekti kartais neįmanoma

Neretai turintieji antsvorio pirmiausia pergyvena dėl estetinių sumetimų, juk pirkti gerokai...

Kovoje su infliacija: nauja „Maximos“ iniciatyva, kuri leis sutaupyti

Lietuviškas prekybos tinklas „ Maxima “ pradeda kampaniją „Kainų kaina“, skirtą sumažinti...

Top naujienos

Ekspertai abejoja, ar Vakarai paseks Lietuvos pavyzdžiu: ruošiasi visai kitiems scenarijams su Rusija (6)

Delfi kalbinti politologai abejoja, ar Vokietija , kitos Europos valstybės paseks Lietuvos...

Pigios elektros laikai baigėsi: ekspertai įvertino priemones, kurių būtų galima imtis Lietuvoje (2)

Lietuvoje pirmadienį vidutinė elektros paros kaina viršijo 500 eurų už megavatvalandę....

Karas Ukrainoje. Dėl nesėkmių Ukrainoje – dideli pokyčiai Rusijos karinėje vadovybėje

Rusijos karinė vadovybė patyrė rimtų pokyčių dėl kariuomenės nesėkmių Ukrainoje.

Maksimo Galkino koncertas Jūrmaloje sustabdytas dėl kruvino incidento: agresyvaus vyro sulaikymo metu jam sulaužyta ranka specialiai Delfi iš Jūrmalos (3)

Jūrmaloje vykęs trečiasis Maksimo Galkino pasirodymas neapsiėjo be incidentų. Šou teko nutraukti...

Po lietingos savaitės pradžios į šalį vėl grįš karščiai: kai kur įkais ir iki 29 laipsnių (1)

Pirmadienio dieną per šalį keliaus kiek tankesnių debesų zona. Dangus bus nepastoviai debesuotas,...

Verslas PliusTautvydas Marčiulaitis

Marčiulaitis apie recesiją: koks blogiausias scenarijus gali laukti ir kaip ruoštis jau dabar

Liepą Jungtinėse Amerikos Valstijose oficialiai prasidėjo recesija . Tiesa, pati JAV to...

Jeigu nuo mėšlungio negelbsti net magnis, specialistė patarė atkreipti dėmesį į dietą

Mėšlungis – turbūt visiems pažįstama problema. Raumenų spazmai paprastai surakina staiga ir...

Ekspertai įspėja: kokios galimos rizikos šiomis dienomis perkant NT ir kaip jas apskaičiuoti

Nekilnojamasis turtas (NT) savo patrauklumu investicijoms kitas investavimo priemones lenkia net...

Žemę pasiekė paslaptingi radijo signalai iš tolimų galaktikų spiečiaus – astrofizikai nieko panašaus iki šiol nėra stebėję

Visata gausi galaktikų telkinių – milžiniškų struktūrų, susispietusių kosminio tinklo...

Verslas PliusJacqueline Poh

Daugiau nei 350 įmonių stabdo 250 mlrd. dolerių vertės planus

Kompanijų, kurios atidėjo arba atšaukė finansavimo planus, skaičius išaugo iki 358, kol pasaulio...