Daugiau nei 50 IT rinkos darbdavių, gyvi pranešimai aktualiausiomis temomis nuo IT darbo rinkos ir persikvalifikavimo iki technologijų bendruomenės tendencijų jau šį šeštadienį, gegužės 7 d., lauks nemokamoje stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖJE „Litexpo“. Tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ organizuojama nemokama IT karjeros mugė lankytojus pasitiks keliose erdvėse, kur suteiks galimybę atviram dialogui su IT įmonėmis ir pakvies pasiklausyti pranešimų.
TECH MUGĖ
TECH MUGĖ

Renginys nemokamas, tačiau registracija būtina – spausti čia.

Pasak tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ įkūrėjos ir stipriausių IT darbdavių karjeros mugės TECH MUGĖ organizatorės Julijos Rimšelės, technologijų rinka plečiasi į visas puses.

„Stebime tendencijas, kai technologijų bendrovės auga, iš „galiojimo“ išeinančių profesijų specialistai dairosi į IT rinką, o šios rinkos darbo spektras nenustoja plėstis į kitas sritis. Tad susidomėjimas persikvalifikavimo į IT rinką galimybėmis neslopsta, o bendras darbuotojų „pool’as“ šalyje tik išaugo darbo rinką papildžius ir iš Ukrainos atvykusiems nuo karo bėgantiems žmonėms“, – sako karjeros mugės organizatorė J. Rimšelė.

Dėmesys turiniui

Organizuojant trečiąją TECH MUGĘ buvo priimtas sprendimas praplėsti ir paties renginio ribas – pakviesti lankytojus išgirsti nemokamų pranešimų tiesiai iš IT rinkos žaidėjų lūpų.

„Renginio naujiena – gyva pranešimų sesija, kur nuo scenos bus galima išgirsti IT darbdavių mintis nuo persikvalifikavimo patarimų, iniciatyvų padėti ukrainiečiams iki sėkmės istorijų, – teigia J. Rimšelė. – Bendrovės atstovauja įvairioms rinkoms, tiek e. komercijos, tiek duomenų analitikos ar AgTech, todėl kiekvienas tikrai sužinos spalvingą rinkos naujienų paletę.“

Organizatoriai atskleidžia, kad į mugę atvyksta ir kviestinis svečias iš Izraelio, kuris pasidalys kibernetinio saugumo naujienomis. Shaharas Alonas, Izraelio taikomųjų programų saugumo bendrovės „Checkmarx“, turinčios klientų daugiau nei 70 šalių, korporatyvinės plėtros komandos narys, užbaigs pranešimų sesiją. Bendrovės kuriama platforma leidžia programinės įrangos kūrėjų komandoms rasti saugumo spragas savo programiniame kode, įskaitant atvirojo kodo komponentus, kuriuos jie naudoja savo programose, ir jas ištaisyti dar programinės įrangos kūrimo etape.

Shahar Alon
Shahar Alon

„Šiandien vis daugiau įmonių yra labiau subrendusios kibernetinio saugumo srityje: jos geriau supranta, kad kibernetinis saugumas yra gyvenimo būdas ir būsena. Skaitmenizacijos eroje įprasta kasdienė visos visuomenės veikla priklauso nuo to, ar visuomenė gali pasitikėti įvairiomis interneto platformomis. Taip pat įmonės supranta, jog negali sau leisti, kad dėl kibernetinių atakų vėluotų jų veikla, būtų prarastos komercinės paslaptys ar pažeisti privatumo teisiniai įsipareigojimai. Todėl kibernetinio saugumo sritis auga, o šios srities profesionalų poreikis didėja“, – teigia Sh. Alonas, kuris plačiai papasakos apie šios srities darbo rinkos tendencijas.

Ant scenos lankytojai išvys bendrovių „Nortal Lithuania“, „Barbora“, Statistikos departamento, „Checkmarx“, „Macaw“, „Xplicity“ ir „Exacaster“ ekspertus ir išgirs jų pranešimus.

Mugę lydi sėkmės istorijos

Po praėjusių metų stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖS įmones papildė per 100 naujų darbuotojų, kuriuos bendrovės sutiko renginyje. J. Rimšelės nuomone, šiandieniame kontekste taip pat itin svarbu padėti IT specialistams, kurie atvyko ir vis dar atvyksta į Lietuvą ieškoti prieglobsčio. „TECH MUGĖ yra nemokama ir joje laukiami visi, kurie sieja ar nori sieti savo karjerą su IT sritimi“, – teigia J. Rimšelė.

Mugėje lauks speciali erdvė, skirta tiek užsieniečiams, gyvenantiems Lietuvoje, tiek ukrainiečiams, atvykusiems į Lietuvą ieškoti prieglobsčio. Karjeros ekspertai bus pasiruošę juos konsultuoti IT darbo rinkos, persikvalifikavimo, atvirų darbo pozicijų ar praktikų klausimais ir kt. Konsultacijos vyks anglų kalba.

Šiais metais naujų talentų į savo atviras IT pozicijas jau užsiregistravo ieškoti „Present Connection“, NFQ, „Valantic“, „Credit info“, „Coherent Solutions“, „DevBridge“, SEB, „SpectroCoin“, „Iterato“, „Centric IT Solutions Lithuania“, „CyberCare“, „Macaw“, „Aardvark technologies“, „Nord Security“, „Barbora Lietuva“, „Corner Case Technologies“, „Oxylabs“, „Teltonika“, „Nortal“, „Xplicity“, „Adform“, „Softeq“, „Tieto EVRY“, „Reiz Tech“, „Swedbank“, „Simplex“, „Exacaster“, „Softneta“, „Telia“, „Super HOW?“, „Cujo Baltic“, „Luminor Group“, „Nordcurrent“, „Lietuvos statistikos departamentas“ ir kt.

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
4.0000

„Kelionių operos“ vadovė apie lietuviškas lagaminų madas: spalvoti, bet ne violetiniai

Prekybos centre „Vilnius Outlet“ duris atvėrė „Kelionių opera“ – vienintelė Baltijos...

Atsakingai naudojant, įsigykite prekes dar lanksčiau su ESTO kredito linija

Paskutiniu metu, be įvairių smulkių vartojimo kreditų ir pirkimo išsimokėtinai paslaugų,...

„Lidl“ privačių prekės ženklų mėsos gaminiuose atsisako mechaniškai atskirtos mėsos (1)

Daug dėmesio savo privačių prekės ženklų produktų receptūroms ir kokybei skiriantis prekybos...

Konkursas gimnazistams: išspręskite testą „Žiedinė ekonomika“ ir laimėkite puikų prizą! testas

Skelbiame konkursą gimnazistams – išspręskite 15-os klausimų testą apie žiedinę ekonomiką ir...

Antrąjį metų ketvirtį „Lidl Lietuva“ siūlė didžiausią atlyginimą sektoriuje (1)

„ Lidl Lietuva“ antrojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš...

Top naujienos

Skandalas dėl elektros: ekspertai perspėja, kad šįkart valdantiesiems nepavyks nusiplauti (18)

Sumaištis dėl elektros rinkos liberalizavimo, didelės elektros kainos yra veiksniai, kuriuos...

Gyventojų laukia kainų karai: kai kurie prekybos tinklai jau ėmėsi tam tikrų priemonių (3)

Kai kuriems prekybos tinklams jau skelbiant apie pagrindinių maisto kainų mažinimo akcijas, rudenį...

Rusijai – Zelenskio ultimatumas (8)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo kasdieniame vaizdo kreipimesi faktiškai iškėlė...

„Perlas energija“ vadovas: per savaitgalį prarasta mažiausiai 700 klientų

Nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“ praėjusį penktadienį paskelbus apie...

Buvęs Lietuvos tenisininkas JAV suimtas dėl seksualinės prievartos prieš nepilnametę

Buvęs profesionalus teniso žaidėjas iš Lietuvos 26-erių Kasparas Žemaitėlis sulaukė itin...

Elektros tiekėjai skelbia „Perlas energijos“ klientams naujus sutarčių pasiūlymus atnaujinta (7)

Beveik 180 tūkst. klientų turinčiai nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“...

Karas Ukrainoje. Ukraina vėl smogė Antonivkos tiltui, Melitopolyje – didžiuliai rusų nuostoliai Rusijos karinėje vadovybėje – dideli pokyčiai (3)

Rusijos karinė vadovybė patyrė rimtų pokyčių dėl kariuomenės nesėkmių Ukrainoje.

Rusų žurnalistas: Sočyje – dar vienas Erdogano akibrokštas Putinui (9)

Po susitikimo Sočyje Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Turkijos prezidentas Recepas...

Ernestas Naprys

Kas ta kilovatvalandė, kuri vis brangsta ir ką su tiek elektros galima nuveikti: palyginkite

Dar tik rugpjūtis, o elektros kaina biržoje pirmadienį – 51,6 cento už kilovatvalandę, ir tai...

Planuojamas pasirodymas Sočyje sukėlė klausimų dėl Drobiazko pilietybės: dovanas galima atsiimti (8)

Lietuvos šokių ant ledo porai Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui ketinant pasirodyti Rusijos...