Itin lengvas ir stilingas

Iš aukščiausios kokybės magnio ir ličio lydinio pagamintas „ExpertBook B9 OLED“ sveria vos 990 g ir yra laikomas pasaulyje lengviausiu 14 colių ekraną turinčiu nešiojamu kompiuteriu verslo klasėje. Dėl nedidelio svorio kompiuterį patogu neštis į verslo susitikimą, pasiimti darbui namuose ar dažnai keliaujant.

Nors šis įrenginys yra ypač lengvas, nepagalvokite, kad dėl to nukenčia jo patvarumas. Papildomai sutvirtintas „ExpertBook B9 OLED“ atitinka JAV karinį „MIL-STD 810H“ standartą, kuris pabrėžia įrangos atsparumą aplinkos poveikiui visą jos tarnavimo laikotarpį. Negano to, „Asus“ atliko išsamius vidinius bandymus, įskaitant slėgio, smūgių ir kritimo, kurių metu šis nešiojamasis kompiuteris įrodė savo tvirtumą ir atsparumą.

Tačiau „ExpertBook B9 OLED“ ne tik labai patogus ir patvarus, bet ir stilingas. Elegantiškas ir rafinuotas dominuojančios juodos spalvos dizainas tiesiog spinduliuoja prabanga, o itin ploni rėmeliai leidžia 16:10 OLED ekraną sutalpinti į kompaktišką korpusą, taip užtikrinant tiek funkcionalumą, tiek ir stilių.

Saugus ir galingas

Tiek dizaino, tiek funkcionalumo prasme „ExpertBook B9 OLED“ yra sukurtas būtent verslo žmogui. Kompiuteryje integruota dirbtinio intelekto kamera pagerina vaizdo skambučius su automatiniu ekspozicijos reguliavimu ir sekimu, o dirbtinio intelekto triukšmo slopinimo technologija suteikia naudotojui nepriekaištingą darbo aplinką ir patirtį.

„ExpertBook B9 OLED“ veikiantis galingas „Intel® Core™ vPro®“ procesorius pasižymi ne tik išskirtiniu našumu, bet kartu užtikrina ir aukščiausio lygio saugumą. Integruota biometrinė apsauga su pirštų atspaudų jutikliu, veido atpažinimo, triukšmo slopinimo funkcijos bei daugybė kitų verslo klasės saugumo galimybių – garantas saugiam ir našiam darbui.

Verta paminėti ir tai, kad atskiroje TPM 2.05 kompiuterio mikroschemoje yra kruopščiai saugoma programinės įrangos naudojama autentifikavimo informacija, pavyzdžiui, slaptažodžiai ar šifravimo raktai. Tokiu būdu naudotojo duomenys lieka užšifruoti, todėl įsilaužimo rizika yra praktiškai eliminuojama. Tai reiškia, kad dirbdami viešosiose erdvėse, pavyzdžiui, laukdami skrydžio oro uoste, galėsite būti ramūs dėl jums ar įmonei svarbių duomenų ir operacijų saugumo.

Šiuolaikiniam darbui skirtas įrenginys

Jau minėtas 16:10 OLED ekranas užtikrina neprilygstamą vaizdo kokybę ir didelę spalvų paletę, todėl dirbdami kompiuteriu, dalyvaudami nuotoliniuose susitikimuose ar stebėdami vaizdo įrašus, jausitės lyg žiūrėdami pro skaidrų stiklą. Kompiuteryje veikia du išmanūs aušinimo ventiliatoriai, kurie užtikrina, kad net ir intensyvus darbas pačią karščiausią dieną nesukels jokių rūpesčių įrenginio veikimui.

Nepaisant plono „ExpertBook B9 OLED“ profilio, kompiuteris gali pasigirti daugybe įvesties ir išvesties prievadų, kurie reikalingi šiuolaikiniam žmogui. Tarp jų – vienas pažangiausių naujos kartos universalus jungčių sprendimas „Thunderbolt™ 4“, kuris palaiko naujo lygio USB 4 sąsają, 40 Gb/s duomenų perdavimo greitį, 4K raiškos ekrano išvestį ir ypač greitą įkrovimą.

Negano to, šis nešiojamasis kompiuteris turi A tipo USB ir HDMI išvestis, taip pat laidinio tinklo ryšį su MAC adreso perdavimu, kad būtų galima dar lengviau valdyti įrenginį. Visi šie prievadai užtikrina įvairiapusį „ExpertBook B9 OLED“ naudojimą – kompiuterį galima prijungti prie monitoriaus, televizoriaus, planšetės, išmaniojo telefono, spausdintuvo, ausinių ar bet kokio kito įrenginio, turinčio minėtas jungtis.

Sukurtas galvojant apie aplinką

Bendrovė „Asus“ yra viena iš pasaulinės atsinaujinančiosios energijos iniciatyvos „RE100“ narių, siekiančių 100 proc. atsinaujinančiosios energijos savo veikloje. Todėl natūralu, kad gamindama produktus, įmonė nuolatos ieško geriausių ir efektyviausių būdų tvarumui užtikrinti. „ExpertBook B9 OLED“ – ne išimtis.

„Expert Series“ nešiojamųjų kompiuterių serijai priklausantis įrenginys yra gaminamas siekiant skatinti žiedinę ekonomiką, mažinti atliekų kiekį bei pasiekti nulinę CO2 emisiją. Kuriant „ExpertBook B9 OLED“, buvo pasitelkta ekologiška gamybos technologija „Thixomolding“, kuri iki 29 proc. sumažina reikalingų gamybos medžiagų kiekį bei iki 75 proc. sutrumpina gamybos laiką. Tokiu būdu gamybos procese sumažėja sunaudojamas energijos kiekiai bei tokiu būdu yra tausojama aplinka.

Tad naudodamiesi ne vieną tarptautinį aplinkosaugos sertifikatą gavusiu „ExpertBook B9 OLED“, ne tik prisidedate prie tvaresnio rytojaus, bet ir auginate savo verslo ar įmonės, kurioje dirbate, socialinę atsakomybę.

Nešiojami kompiuteriai verslui

„Asus ExpertBook“ serijos nešiojamųjų kompiuterių valdymą palengvina specialiai verslo klientams skirtas „Asus Business Manager“ paslaugų paketas, kuris siūlo platesnį spektrą sprendimų, neapsiribojant vien standartine garantija. Papildomi pasiūlymai apsaugo ne tik techninę įrangą, bet ir jūsų verslą, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį aptarnavimo sprendimą.

Sudarius komercinį sandorį B2B principu ir įsigijus „ExpertBook B9 OLED“ ar bet kurį kitą „Asus“ verslo kompiuterį, gaunate ne tik kokybišką įrenginį, bet ir papildomų privalumų:

  • Platų produktų asortimentą bet kokiems verslo poreikiams;
  • Galimybę užsakyti specialią konfigūraciją jūsų įrenginiui;
  • Aukščiausios kokybės garantijų programas ir kokybišką bei operatyvų aptarnavimą.

Pasinaudojus papildomomis paslaugomis, „ExpertBook B9 OLED“ paversite personalizuotu, tik jums skirtu įrenginiu, kuris užtikrins geriausius patirtį dirbant.

Galima drąsiai teigti, kad ekologiškumo ir tvarumo iniciatyvas skatinantis, profesionalumą auginantis bei naują elitinių verslo nešiojamųjų kompiuterių etaloną nustatantis „ExpertBook B9 OLED“ yra puikus partneris tiek biure daug laiko praleidžiantiems vadovams, tiek ir nemažai keliaujantiems verslininkams.

Dalintis
Nuomonės