Išmanusis telefonas – neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tai įrenginys be kurio dažnas iš mūsų negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės, laisvalaikio ir darbo. Kasmet, rinkoje pasirodo daugybė išmaniųjų telefonų , kurie nustebina naudotojus savo pažangumu, modernumu ir vis inovatyvesnėmis ypatybėmis. Skirtingi įrenginiai pasižymi skirtingomis savybėmis, o be to ir kainomis. Na, o šiame straipsnyje pateiksime geriausių 2023 metų išmaniųjų telefonų TOP 5 sąrašą, skirtingiems biudžetams ir poreikiams.  1. „Google Pixel 7“ – universalus pasirinkimas daugeliui


Nors 2023 metai tikrai mus apdovanojo gausiu ir įvairiu puikių išmaniųjų telefonų pasirinkimu, ko gero geriausias ir universaliausias pasirinkimas, atitinkantis daugumos naudotojų poreikius – „Google Pixel 7". Šis išmanusis telefonas ne tik pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, bet ir yra aprūpintas aukštos kokybės kamerų sistema, lengvai naudojama operacine sistema, kokybišku ekranu. „Google Pixel 7" išmanusis telefonas turi 6,3 colių, 90HZ, OLED ekraną, kuris garantuoja sklandų, ryškų vaizdą. Jis palaiko belaidį įkrovimą ir garantuoja puikias nuotraukas, tuo pačiu šis išmanusis telefonas pasižymi ir tikrai stilingu, išskirtiniu dizainu.

  1. „iPhone 14 Pro“ – geidžiamas iPhone telefonas


Niekas neleis sumeluoti, kad populiariausi ir geidžiamiausi išmanieji telefonai rinkoje yra būtent „Apple iPhone" gaminiai. Na, o šiais metais rinką ir „Apple iPhone" telefonų gretas papildė „iPhone 14 Pro". Tai išmanusis telefonas, kuris pasižymi stilingu dizainu, aukšta kokybe ir daugybe išmanių bei inovatyvių ypatybių, kurios jį išskiria iš kitų įrenginių rinkoje. Ko gero, didžiausias šio telefono išskirtinumas ir privalumas – „Dynamic Island" funkcija. Tai ypatybė, kuri leidžia pačiame ekrano viršuje matyti kas dabar groja, kas skambina ir kur kas daugiau. Be to, šis telefonas yra aprūpintas iš išskirtinai aukštos kokybės kameromis, turi „Always on display" ypatybę ir naudotojus džiugina tikrai originaliomis spalvomis. Be abejo, kaip ir visi kiti „Apple" telefonai, „iPhone 14 Pro" modelis pasižymi tikrai nemaža kaina ir yra, ko gero, brangiausias pasirinkimas, šiame TOP sąraše.  1. „Samsung Galaxy S23 Plus“ – išskirtinis Android telefonas


„Android" operacinės sistemos gerbėjams puikiu pasirinkimu šiais metais gali tapti „Samsung Galaxy S23 Plus" išmanusis telefonas. Tai kompaktiškas, patogus, išskirtinai ilgą baterijos veikimo laiką užtikrinantis „Android" tipo telefonas. Jis nustebins naudotojus savo efektyviu, sklandžiu veikimu, stilingu, minimalistiniu dizainu, aukštos kokybės kamera. Ryškus, kokybiškas ekranas, tvirtas ir patvarus korpusas garantuos, kad „S23 Plus" tarnaus ne vienerius metus. Tiesa, šis telefonas tikrai nėra pigiausias „Android" telefonas rinkoje. Kita vertus, jis garantuoja ne tik puikų kainos ir kokybės santykį, bet ir našų, patikimą veikimą.

  1. „Samsung Galaxy S23 Ultra“ – funkcionalus didelis telefonas


Ieškantiems ir norintiems didelio, funkcionalaus išmanaus telefono – „Samsung Galaxy S23 Ultra" modelis yra, ko gero, geriausias pasirinkimas 2023 metais. Tai didelis, tiesa, gana brangus telefonas. Tačiau tiems, kurie tokio tipo telefonus mėgsta ir nori būtent tokio modelio, jis gali būti puikus darbo ir kasdienio gyvenimo kompanionas. Puiki kamera, neprilygstamas baterijos veikimo laikas, didelis, aiškus ir kokybiškas ekranas bei patogus rašiklis leis telefonu patogiai naudotis ir dirbti.

  1. „Samsung Galaxy A54“ – kokybiškas biudžetinis telefonas


Taupantiems bei tiems, kurie nesureikšmina išmanaus telefono bei nori kišenei draugiško įrenginio, šiais metais „Samsung“ siūlo „Galaxy A54". Tai vienas iš geriausių biudžetinių telefonų rinkoje, šiais metais. „Galaxy A54" modelis siūlo aukštos kokybės kamerą, patogaus dydžio ir ryškų 6,4 colių OLED ekraną. Be kita ko, šis modelis iš kitų išsiskiria ir spalvingu, žaismingu savo dizainu bei skirtingų spalvų pasirinkimu. Nors yra priskiriamas prie biudžetinių telefonų kategorijos, tai visiškai nereiškia, kad šis „Samsung" telefonas yra prastesnis už kitus. Jis turi tikrai ilgai veikiančią bateriją, puikų, efektyvų procesorių. Na, o ir kaina tikrai džiugina naudotojus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo brangiausių ir pažangiausių modelių iki biudžetui draugiškų įrenginių – telefonų rinka, šiais 2023 metais, yra kupina puikių, tikrai išmanių ir pažangių telefonų. Tinkamiausias bus tas, kuris geriausiai atitiks ne tik jūsų turimus poreikius, bet ir biudžetą. Na, o jei kaip tik šiuo metu ieškote sau tinkamiausio, naujo išmanaus telefono, užsukite į Varle.lt. Šiame internetiniame prekybos centre rasite itin platų ir įvairių išmaniųjų telefonų pasirinkimą skirtingiems biudžetams. Čia visada žemos kainos!