Vienos didžiausių privačių grožio ir sveikatos paslaugas teikiančių klinikų Baltijos šalyse „Fi Clinica“ plastikos chirurgai kartu su kolegomis dermatovenerologais ir kitais grožio specialistais apjungė jėgas tam, kad klinikos pacientams suteiktų ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, jų kompleksiškumą, bei profesionalų požiūrį į sveiką grožį, bet ir padėtų rūpintis savo odos sveikata. Modernus bei jaukus „Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centras apjungia grožį, sveikatą ir medicinos inovacijas.


Oda – mūsų sveikatos veidrodis

Pasak vieno iš klinikos įkūrėjų, med. m. dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo Vyginto Kaikario, oda – didžiausias žmogaus organas, kuris yra toks pat svarbus kaip ir širdis ar plaučiai. Oda atlieka organizmui svarbias funkcijas – per odą organizmas sąveikauja su jį supančia aplinka, ji saugo vidinius organizmo audinius nuo pažeidimų ar žalingo aplinkos poveikio ir neleidžia išgaruoti vandeniui.

„Oda ne tik atlieka grožio paskirtį, tačiau yra labai svarbi organizmo dalis, kuria turėtume atsakingai rūpintis. Kaip bendra žmogaus sveikata prasideda nuo jo gyvenimo būdo, sveikų įpročių, taip odos sveikata ir grožis prasideda nuo ląstelės, odos priežiūros rutinos.

Pajuodę paakiai, spuogeliai, sausumas ar išryškėję kapiliarai – tai tik keli požymiai, kuriais oda mums atskleidžia apie organizmo negalavimus vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu. Svarbu laiku atpažinti odos siunčiamus signalus ir tinkamai pasirūpinti tiek ja, tiek bendra organizmo būkle“, – pabrėžia V. Kaikaris.

Profesionalus rūpestis odos sveikata ir jos priežiūra tapo kertiniu pamatu kuriant bei vystant „Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centrą. Gydytojas atskleidžia, kad šiandien odos puoselėjimo procedūros – vienos paklausiausių klinikoje. Tokį susidomėjimą gali lemti daug faktorių, keletas jų – vis didesnis sąmoningas domėjimasis savo odos sveikata bei grožiu, taip pat vis lengviau prieinamos naujausios medicinos inovacijos padedančios efektyviai ir greitai pasiekti norimus rezultatus.

Vygintas Kaikaris apie grožio procedūras: svarbu laiku atpažinti odos siunčiamus signalus
© Dainius Ščiuka

Moderniose „Fi Clinica“ dermatologijos centro erdvėse pacientus konsultuoja ir gydo savo sričių ekspertai – dermatovenerologai, kosmetologai ir kiti estetinės medicinos specialistai. Klinikos specialistai parenka individualius, žmogaus poreikius atitinkančius gydymo bei grožio puoselėjimo planus, atsižvelgdami į jo amžių, odos tipą ir problemas. „Mūsų tikslas – padėti žmogui išsiugdyti sveiką požiūrį į grožį ir pratinti jį tinkamai rūpintis savo oda“, – sako V. Kaikaris.

Profesionalios paslaugos vienoje vietoje

Vienas didžiausių šio, naujai įkurto, dermatologijos centro išskirtinumų yra tai, kad pacientų sveikata ir grožiu rūpinasi dermatologai bei kosmetologai, kurie nuolat bendradarbiauja ir su kitų sričių specialistais. Klinikoje dirba ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje gerai žinomi plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, suburta itin stipri odontologų, ortopedų-traumatologų, ginekologų, kineziterapeutų, ausų, nosies ir gerklės gydytojų bei kitų savo srities specialistų komanda.

Visa profesionali, skirtingų sričių specialistų, komanda sutelkta vienoje vietoje tam, kad pacientai galėtų patogiai gauti visas individualiai jiems pritaikytas procedūras ir sutaupyti laiko. „Vienas iš bendro darbo su plastikos chirurgais pavyzdžių – pooperacinių randų gydymas, kurio metu gydytojai dermatologai taiko kompleksinę terapiją, taip padėdami pacientams greičiau džiaugtis rezultatais. Toks bendradarbiavimas vyrauja tarp visų padalinių – svarbu, kad paciento pokyčių kelionė būtų kuo sklandesnė“, – sako V. Kaikaris.

Vygintas Kaikaris apie grožio procedūras: svarbu laiku atpažinti odos siunčiamus signalus
© Dainius Ščiuka

Pasak „Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centro gydytojos dermatovenerologės Kamilijos Briedės, klinikoje naudojamos moderniausios technologijos, kurios didina procedūrų efektyvumą. „Daugelį procedūrų galima ar net reikia kombinuoti, nes jų derinimas padeda pasiekti geresnį galutinį rezultatą“, – pabrėžia K. Briedė. „Medicinos inovacijų pagalba šiandieninės procedūros yra daug saugesnės, efektyvesnės, individualiai pritaikomos pagal odos tipą bei būklę ir užtikrinančios trumpesnį gijimą bei ilgesnį rezultatą“, – patirtimi dalijasi gydytoja dermatovenerologė ir džiaugiasi, kad „Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centras gali pasiūlyti personalizuotus, individualius poreikius ir problemas atitinkančius sprendimus susiduriantiems su įvairiomis odos ligomis ir būklėmis.

V. Kaikaris pastebi, kad šiandien kaip niekada anksčiau gausu odos jaunystę, grožį ir sveikatą puoselėti padedančių procedūrų. Tačiau labai svarbu nepasiklysti jų gausoje ir išsirinkti sau tinkamiausias. „Pats pacientas ne visada gali įvertinti savo odos būklę ar ligos rimtumą, kokios priemonės jam būtų tinkamiausios, ar pakanka dermatologinės kosmetikos, ar jau reikia rimtesnių medikamentų. Mūsų inovatyvios dermatologijos centre tinkamiausią gydymą kiekvienam pacientui parenka didelę patirtį sukaupę ir aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai bei estetinės medicinos specialistai. Jie padeda pacientui išsiaiškinti odos poreikius ir parinkti tinkamiausią jos priežiūrą.

Mūsų specialistai ne tik atlieka grožio procedūras, bet ir edukuoja, su jais galima pasikonsultuoti apie tinkamiausią odos priežiūrą namų sąlygomis bei gyvenimo būdo pokyčių ugdymą – tai padeda išvengti galimų problemų ateityje.“

„Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centras – ilgai brandintas projektas, turintis tam tikrą pranašumą pacientams besirenkantiems tarp kelių grožio klinikų. „Pastebime, kad daugumos klinikų paslaugų spektras yra siauresnis ir dažnai neapima visų pacientui reikalingų paslaugų vienoje vietoje, nebendradarbiauja su kitų sričių specialistais ir todėl kartais paciento problemos negali išspręsti pilnai. Tik bendra komanda padeda efektyviausiai pasiekti norimų pokyčių“, – išskiria gydytojas ir priduria, kad oda atspindi bendrą organizmo savijautą, todėl norint turėti gražią odą reikia rūpintis ne tik ja, bet ir bendra sveikata.

Klinikos filosofiją pabrėžianti atmosfera

Neatsitiktinai pasirinkta ir klinikos vieta gamtos apsuptyje – Kauno Ąžuolyno parke. „Į šią vietą buvo pažvelgta itin atsakingai, čia įkurta aukščiausius Europos standartus atitinkanti klinika tik dar labiau atskleidžia savo filosofiją – balanso svarbą tarp išorės ir vidaus, sveikatos ir grožio. Auksinio santykio su pačiu savimi ir savo autentiškumu atradimą“, – į gamtos ir žmogaus harmonijos svarbą atkreipia dėmesį vienas iš klinikos įkūrėjų ir akcininkų Robertas Jocius.

Vygintas Kaikaris apie grožio procedūras: svarbu laiku atpažinti odos siunčiamus signalus
© Dainius Ščiuka

„Fi Clinica“ inovatyvios dermatologijos centras įrengtas pagal naujausias technologijas, specialistai dirba su modernia įranga, kuri užtikrina pacientų komfortą ir saugumą. Klinikos interjeras – santūrus ir minimalistinis, pabrėžiantis gamtos bei architektūros dermę. Kuriant interjerą buvo siekiama, kad pacientai, gydytojai bei visas personalas jaustųsi jaukiai lyg namuose.

Pasak pastato erdves formavusio architekto Igno Kalinausko, klinika įkurta vienoje gražiausių Kauno vietų. Čia yra puikiai išpildyta tiek architektūros, tiek gamtos dermė. Architektas siekė išlaikyti ir sustiprinti tiek bendrą pastato pradinę idėją, tiek pro dideles vitrinas atsiveriančios aplinkos įtaką erdvėms.

„Kai pradėjome galvoti apie klinikos estetiką, pirmiausia iškilo filmuose matytų futuristinių ir technologiškai pažangių klinikų įvaizdžiai. Sujungus tai su šviesos svarba, gamta ir trupučiu keistumo bei netikėtumo interjero detalėse, gavome autentišką, tik šiam pastatui ir šiai klinikai būdingą estetiką“, – dalijasi I. Kalinauskas.

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(18 žmonių įvertino)
3.5000

Artimojo slauga namuose: kur kreiptis ir kas gali pasiūlyti ilgalaikę priežiūrą?

Ne paslaptis, jog visame pasaulyje vyksta žymūs demografiniai pokyčiai, dėl kurių daugėja...

Nauji skalbimo ir džiovinimo įpročiai padės sutaupyti: vandens sunaudosite mažiau, skalbsite rečiau, o drabužiai tarnaus ilgiau (1)

Protingas žmogus suprato, kad pasitelkus įrankius, buitis gerokai lengvesnė ir malonesnė....

Vygintas Kaikaris apie grožio procedūras: svarbu laiku atpažinti odos siunčiamus signalus

Vienos didžiausių privačių grožio ir sveikatos paslaugas teikiančių klinikų Baltijos šalyse...

„Medihub“ klinikoje savo paveikslų parodą surengusi gydytoja Rūta Pukenytė: „Tikslumas ir grožis – neatskiriami dalykai“

Rūta Pukenytė – estetinės medicinos gydytoja , puoselėjanti prancūzišką suvokimą apie...

Deimantų ekspertė Dana Ribas: net mažytė Kalėdų dovana su deimantais turi didelę vertę

Nupirkti tinkamą Kalėdų dovaną, kuria džiaugtųsi ją gavęs – visada iššūkis. Vis dėlto,...

Top naujienos

Prekybos vietose bujoja pirkėjų kvailinimas: kol nusižengusių – dešimtys, Lietuvoje nubausta vos viena įmonė „Tvari Lietuva“ tyrimas

Europos Sąjungoje (ES) ir Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad „ žaliasis smegenų plovimas “...

Skardžius Seime palieka savo frakciją: pasirinko kitą partiją (47)

Seimo narys Artūras Skardžius palieka Darbo partijos frakciją. Parlamentaras prisijungė prie...

Prisipažino feisbuke: skirtingose Laisvės partijos kuruojamose ministerijose įdarbintos pusseserės (3)

Užbėgdama įvykiams už akių, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė...

Vašingtonas: nuo šiol Kinijos nebegalime laikyti nešališka (1)

Putino generolai trečiadienio naktį ir rytą įsakė surengti dar vieną antskrydį į Ukrainą. Per...

Karas Ukrainoje. Ukraina: didysis rusų puolimas žlugo analitikai: Rusijos kariuomenė staiga pakeitė savo prioritetus

Rusijos kariuomenė gerokai sulėtino savo puolimą prie Bachmuto ir sutelkė pastangas į manevrus...

Roma Macijauskaitė

Tai gali būti jūsų negalavimų priežastis – retas žino, kokį pavojų sveikatai kelia ant pilvo besikaupiantys riebalai

Dauguma žmonių įpratę skaičiuoti kūno masės indeksą ir pagal jį vertinti savo svorį....

Į nepotizmo skandalą patekusi Belickaitė traukiasi iš pareigų: šito jau yra per daug (36)

Dėl užimtų aukštų pareigų „Lietuvos geležinkeliuose“, bet turimų ryšių su Laisvės...

Sumaištis prie Vilniaus rajono rinkimų komisijos: pranešta apie maišų su balsavimo biuleteniais pervežimo blokavimą VRK: situaciją pavyko išspręsti (14)

Ketvirtadienio rytą Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gavo žinių, kad blokuojamas balsavimo...

Armonaitė nesitrauks: dalykinių argumentų negirdžiu ir nematau (9)

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė tvirtina nematanti jokio pagrindo trauktis...

Ūkininkų mitingo pradžiai – nešvarių kaliošių krūva prie ŽŪM (6)

Ūkininkai renkasi į mitingą prie Seimo, kuriame reikalaus paramos pieno sektoriui, sumažinti...