Įmonių grupė „Baltic Care“ jau 7 metus teikia senjorų bei neįgalių žmonių priežiūros namuose paslaugą ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Žmonės, besikreipiantys dėl slaugos paslaugų namuose, neretai užsimena apie savo patirtį laukiant nemokamos slaugos iš įvairių įstaigų. Pasak jų, dažniausiai slaugytojos į namus skiriamos tik rytinėmis ir vakarinėmis valandomis, tačiau norint gauti nors ir keletą valandų per dieną, būtina atitikti tam tikrus kriterijus. Deja, daliai asmenų pastarųjų atitikti nepavyksta visai arba atitinkamos slaugos ar priežiūros tenka laukti per ilgai.

Nuotraukos aprašas

Nepamirškite, jog neretai senyvo amžiaus ar neįgaliems asmenims priežiūra yra reikalinga ne tik prausiantis ar gulantis į lovą, todėl kelių valandų su slaugytoja ne visada užtenka. Dažniausiai žmogui pagalba reikalinga ir vaikštant, valgant, einant į tualetą. Taip pat namų ruošos darbai, net ir, atrodytų, nesudėtingi, silpnėjančiam žmogui gali tapti visos dienos varginančiu darbu. Galiausiai derėtų nepamiršti, koks svarbus yra kokybiškas bendravimas, įdomaus laiko praleidimas bei kiti psichologiniai aspektai, kuriuos gali suteikti privati slauga.

„Baltic Care“ siūlomai slaugai gauti nėra būtina kreiptis į šeimos gydytoją bei būti vertinamam, kiek ir kokia slauga jums ar jūsų artimajam galės būti suteikta ir ar ji bus skirta apskritai. Na, o jei jau bandėte kreiptis dėl slaugos namuose, bet ji nebuvo suteikta arba buvo skirta nepakankamai valandų priežiūros, „Baltic Care“ komanda pasiruošusi padėti ir išpildyti kiekvieno žmogaus poreikius.

„Ilgai ieškojome sprendimo, kaip galėtume padėti mūsų mamai jos kasdieniame gyvenime. Turėjome priskirtą slaugytojos padėjėją, kuri mamai padėdavo keletą valandų per dieną. Jai išėjus, visą likusią dienos dalį būdavo labai neramu dėl mamos, ar jai nieko netrūksta, ar nieko nenutiko. Mes patys daug dirbame, gyvename tolėliau ir tikrai neturime galimybės aplankyti ją kasdien. Džiaugiuosi, kad pagaliau radome sprendimą, ir dabar mama rūpinamasi jos namuose visą dieną“, – pasakoja Rasa.

Pagrindinė „Baltic Care“ veikla – teikti socialines priežiūros paslaugas neįgaliems bei garbaus amžiaus žmonėms jų namuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose šalyse. Tai viena iš didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje, turinti daugiau nei 200 pasitikinčių klientų. Kasdienėje veikloje „Baltic Care“ vadovaujasi žmogiškosiomis vertybėmis, siekia užtikrinti aukštos kokybės teikiamas socialines paslaugas bei būti patikimu darbdaviu savo darbuotojams.

Jeigu savo artimajam ieškote visapusiškos ir ilgalaikės slaugos bei priežiūros jam artimoje aplinkoje – jo namuose, „Baltic Care“ komanda pasiruošusi jums padėti.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės