Ketvirtadienio vakarą įvykusių apdovanojimų metu jomsbuvo įteikti atitinkamai – didžiausios, vidutinės ir mažos – mylimiausios Lietuvos elektroninės parduotuvės apdovanojimai. Apdovanojimų ceremonija įvyko didžiausioje Baltijos šalių e. komercijos parodoje Ecomexpo’23.

„Pirmą kartą Lietuvoje įvykę Mylimiausios e.parduotuvės rinkimai ir įsitraukimas į juos parodė, kad jau esame šalis, negalinti įsivaizduoti savo kasdienybės be e. prekybos. E. parduotuvės sėkmingai veikia ir džiugina savo klientus pačių įvairiausių prekių ir paslaugų segmentuose, o pastarieji noriai dėkoja verslams už jų pastangas ir geriausią kliento patirtį.

Džiaugiamės, kad būdamas šių parduotuvių partneriu, „LP Express“ taip pat nuolat prisideda prie tolimesnės sėkmingos e. prekybos plėtros Lietuvoje“, – sako Lietuvos pašto Verslo ir technologijų plėtros padalinio vadovas Ruslanas Prokofjevas.

Iš viso finaliniame „LP Express“ ir Inovacijų agentūros organizuotų rinkimų etape varžėsi 30 lietuviškų internetinių verslų ir buvo sulaukta net 150 tūkst. balsų. Rinkimuose iš viso buvo nominuota kone 1100 internetinių verslų.

Dar trims lietuviškoms e. parduotuvėms buvo skirti apdovanojimai už tvariausius pakavimo sprendimus, plėtrą užsienio rinkose ir kūrybiškus sprendimus startavus. Šių nominacijų laimėtojus išrinko iš nuomonės lyderių ir e. prekybos ekspertų sudaryta komisija.

Tausojančio pristatymo apdovanojimas už tvarius pakavimo sprendimus atiteko trąšų prekybos ir agroverslo e. parduotuvei eagrochema.lt. Tarptautinės meilės apdovanojimu įvertina baldais prekiaujanti baldai1.lt. Na, o avilioistorijos.lt apdovanoti už kūrybišką pradžią e. prekybos srityje.

Paskatinamasis komisijos prizas Tarptautinės meilės kategorijoje taip pat buvo įteiktas lininių gaminių parduotuvei magiclinen.com, o Tausojančio pristatymo kategorijoje – iš natūralaus sojos vaško nulietomis žvakėmis prekiaujantiems fatcandle.lt.