Išskirtinio skonio paslaptis: neįprastas maisto ruošimo būdas ir galimybė rinktis ingredientus

Pasak Žilvino, restoranų „Wok to Walk“ koncepcijoje, klientus labiausiai žavi patiekalų įvairovė ir galimybė rinktis. „1-2-3“ meniu koncepcija leidžia pasirinkti mėgstamus ingredientus bei patiems susikurti patį skaniausią „wok" derinį. Pirmajame žingsnyje – pasirenkamas patiekalo pagrindas. Tai gali būti daržovės, ryžiai ar makaronai. Antrajame žingsnyje galima rinktis norimus priedus: įvairią mėsą, krevetes, daržoves ar kitus mėgstamus priedus.

Na, o trečiasis žingsnis skirtas mėgstamo padažo pasirinkimui. Galima rinktis net iš keleto rūšių makaronų, ryžių, padažų bei net keliolikos skirtingų priedų, tad tikrai nesunku atrasti ne vieną mėgstamą „wok“ derinį. Tokios meniu koncepcijos dėka, net jei į „Ogmios mieste“ įsikūrusį „Wok to Walk“ restoraną pavalgyti užsuksite kasdien, turėsite galimybę mėgautis vis nauju, kitokiu patiekalu.

„Mūsų virtuvėje, kaip ir dera tikriems „wok" patiekalams, maistas gaminamas giliose „wok“ keptuvėse ir atvirose, kaitriose liepsnose", – sako Ž. Stumbras. Pasak pašnekovo, staigiai pakilusi temperatūra, bei mikliomis šefų rankomis maišomi ingredientai leidžia išlaikyti jų sultingumą ir tekstūrą bei tuo pačiu pasiekti ingredientų traškumą ir apetitą keliantį jų aromatą.

„Wok to Walk" restoranuose maisto gamybai naudojame kruopščiai atrinktus, aukščiausios kokybės ingredientus. Juos kasdien gauname šviežius. Patiekalų gamyboje niekada nenaudojame mononatrio glutamato, o mūsų virtuvėje dirbantys „wok“ meistrai labai puikiai žino kaip tuos ingredientus paruošti taip, kad šie atskleistų gardžiausius savo aromatus ir subtiliausius skonius", – „Ogmios mieste“ įsikūrusio restorano virtuvės užkulisiais dalinasi pašnekovas.

Dienos pietūs ir kitos „Wok to Walk“ rudens meniu naujienos

Rugsėjis, vienas darbingiausių mėnesių, tad ir poreikis greitiems pietums tuo metu gerokai išauga. Būtent todėl nuo rugsėjo mėnesio, „Ogmios mieste“ įsikūrusiame „Walk to Walk“ restorane galima rasti ir dienos pietų pasiūlymą.

Dienos pietus sudaro „miso“ sriuba ir mėgstamas „wok“ patiekalas, kurį kaip ir įprasta „Wok to Walk“ restoranuose, galima susikomplektuoti pasirenkant patiekalo pagrindą, mėgstamą priedą bei labiausiai patinkantį padažą.

Maža to, nuo rugsėjo atsinaujina ir „Azijietiškos klasikos“ meniu kategorija, tad nuo šiol be „Pad Thai“ ryžių makaronų, „Thai Basil“ ryžių bei kitų lankytojų jau pamėgtų patiekalų, čia galima rasti ir keletą naujų, klasikinių Japoniškų patiekalų: „Donburi“ ryžių dubenėlį bei keptus makaronus „Yakisoba“.

Maistingumo skaičiuoklė ir alergenų filtras – greitojo maisto restorane?

Tikrai taip! Net ir atidžiausiai savo mitybą prižiūrintys „Ogmios miesto“ lankytojai turi galimybę pavalgyti ir greitai, ir skaniai, ir nė kiek nenusižengdami savo mitybos įpročiams! Mat čia įsikūręs „Wok to Walk“ greitojo azijietiško maisto restoranas savo klientams sudaro visas galimybes stebėti savo mitybos parametrus.

„Viskas labai paprasta! Jums tereikia pasinaudoti „Wok to Walk“ interneto svetainėje esančia maistingumo skaičiuokle“ – sako restorano vadovas. Šia skaičiuokle naudotis visiškai nesudėtinga – tereikia varnelėmis pažymėti pasirinktus ingredientus, ir galite matyti savo patiekalo maistingumo deklaraciją: svorį; kalorijų skaičių; baltymų, angliavandenių, riebalų bei dietinių skaidulų kiekius bei proporcijas.

„Maistingumo skaičiuoklė itin naudinga ne tik dietų besilaikantiems, bet ir alergijų turintiems žmonėms, nes joje yra ingredientų bei alergenų filtras. Pasitelkiant filtrą galima išfiltruoti tik tuos ingredientus, kurie atitinka individualius mitybos poreikius.

Pavyzdžiui, glitimui alergiškiems žmonėms tereikia filtre pažymėti varnele prie eilutės „be glitimo“, ir ingredientų sąraše liks tik tie ingredientai, kuriuose nėra glitimo. Na, o filtre pažymėjus „vegetariškas“, ingredientų sąraše liks tik vegetarams draugiški priedai. Šio filtro dėka, norint išvengti nepageidaujamų ingredientų, nereikia atskirai nagrinėti kiekvieno patiekalo sudėties, o tai itin aktualu skubantiems, bet dėl to skubėjimo savo mitybos įpročių nenorintiems ar negalintiems aukoti žmonėms“, – inovatyvią restorano paslaugą pristato „Wok to Walk“ vadovas.

Taigi, „Ogmios mieste“ įsikūręs azijietiškos virtuvės greitojo maisto restoranas „Wok to Walk“ – vieta, kur žaibišku greičiu tiekiamas skanus ir maistingas maistas. Ši vieta neapvils, kai norisi pavalgyti greitai, sočiai ir būtent taip, kaip mėgstate! Restoraną rasite Verkių 29D.