Aukštesnė kokybė už žemą kainą

Daugiau nei 11 privačios etiketės prekės ženklų laukia pirkėjų „Rimi“ parduotuvėse. Skirtingos pakuotės atspindi ne tik atskiras prekių kategorijas ar kainas, bet ir jų išskirtinę kokybę. Visai neseniai parduotuvės lentynas papildė „Rimi Smart“ produktai, kurie pasižymi mažomis kainomis, spalvingomis etiketėmis ir kokybiškais sudedamaisiais ingredientais. Produktų gamintojai atrenkami vadovaujantis tvariųjų viešųjų pirkimų gairėmis. Anot „Rimi“ komercijos operacijų vadovės Olgos Suchočevos,šia linija stengiamasi pirkėjams užtikrinti gerą kokybės ir kainos santykį.

„Siekiame pasiūlyti pirkėjams aukštos kokybės gaminius, išlaikant kuo mažesnes kainas. Pastebime, kad susidomėjimas gaminiais, kurie kokybe nenusileidžia žinomų prekių ženklų produktams, tik auga. Stengdamiesi atliepti pirkėjų lūkesčius, „Rimi Smart“ ženklu atkreipiame dėmesį į kokybiškus, tačiau gerokai žemesnės kainos produktus ir taip pirkėjams padedame pigiau apsirūpinti pagrindiniais maisto gaminiais: pienu, mėsa, įvairiomis kruopomis. Produktų su „Rimi Smart“ etikete galima rasti praktiškai visose maisto produktų ir greito vartojimo prekių kategorijose“, – pažymi komercijos operacijų vadovė.

Rimi Smart“

Gaminiai skirti visai šeimai

Atliepiant įprastus šeimos poreikius, prekybos tinklas sukūrė ir ištobulino „Rimi“ prekės ženklu pažymėtus produktus. Nuolat mažinamas cukraus bei druskos kiekis, gaminant nenaudojami genetiškai modifikuoti ingredientai, naudojamas tik sertifikuotas palmių aliejus bei kakava. Taip pat „Rimi“ galima rasti kruopščiai atrinktus ir „Rinkis sveikiau“ ženklu pažymėtus produktus, kurie atitinka Baltijos ir Šiaurės šalių mitybos rekomendacijas bei Pasaulio sveikatos organizacijos sveikos mitybos gaires. Šiuos kriterijus atitinka ir privačios etiketės linija „Rimi Greatlife“.

„Privačios etiketės produktų kaina yra mažesnė, nes nėra investuojama į papildomą šių prekinių ženklų reklamą, o taip pat prekybos tinklas turi optimizuotas tiekimo grandines ir ilgametes sutartis su gamintojais. Šiuos gaminius stengiamės nuolat tobulinti ir plėsti jų asortimentą“, – pasakoja O. Suchočeva.

Bendradarbiaudami su Baltijos ir Europos šalių gamintojais, „Rimi“ savo produktuose toliau mažina druskos, riebalų ir cukraus kiekį, atsisako nenaudingų sveikatai skonio stipriklių: „Stengiamės, kad iš mūsų parduotuvių pirkėjai išsineštų kuo palankesnius sveikatai produktus.“

Selection by Rimi“ kavos linija, kurios kavos pupelės atkeliauja iš Brazilijos, Kolumbijos, Etiopijos, Gvatemalos

Speciali linija jautriau reaguojantiems į maistą

Didėjant laktozės ir glitimo netoleruojančių žmonių skaičiui, prekybos tinklas „Rimi“ savo pirkėjams siūlo „FreeForm“ ženklu pažymėtus gaminius. Šie gaminiai tinka alergiškiems žmonėms, kadangi juose nėra laktozės, glitimo, kiaušinių ar riešutų. Kiekvienas produktas yra rūpestingai patikrintas, kad atitiktų ne tik prekės ženklo, bet ir kokybės kriterijus.

Anot komercijos operacijų vadovės, ši linija yra orientuota į tuos pirkėjus, kurių organizmas jautriai reaguoja į vieną ar kelias maisto sudedamąsias dalis: „Specialiai atrinkti ir patikrinti produktai, pažymėti „FreeForm“ ženklu, padeda žmonėms orientuotis ir aiškiau pažinti jų mitybai tinkamas prekes. Stengiamės atliepti pirkėjų poreikius ir dažnai pristatome šiuo prekės ženklu paženklintų produktų naujoves. Rūpinamės savo pirkėjų sveikata ir džiaugiamės, kad šią liniją atranda vis daugiau pirkėjų.“

Free from produktai

Produktai išskirtiniam skoniui

Pirkėjams, kurie nori pažinti išskirtinius skonius, prekybos tinklas siūlo rinktis specialiai atrinktus „Selection by Rimi“ produktus. Šiuo ženklu pažymėtos prekės gaminamos iš geriausių, natūralios kilmės ingredientų, o specialiuose įvairių šalių tradiciniuose receptuose jos atsiskleidžia naujomis spalvomis. Produktai gaminami išskirtinėmis sąlygomis, išlaikant tradicijas ir atskleidžiant aukščiausios kokybės skonį bei aromatą.

O norintis pažinti viso pasaulio skonius, turėtų lentynose dairytis „Rimi Planet“ prekės ženklo produktų, skirtų egzotiškų potyrių mėgėjams. Šie produktai suteikia galimybę išbandyti produktus iš skirtingų pasaulio vietų ir pajusti Azijos, Meksikos, Viduržemio jūros ar Artimųjų rytų virtuvės skonį.

Nedarantys išimčių ekologiškai produktų sudėčiai turėtų lentynose ieškoti „I love eco“ ženklu pažymėtų produktų, kuriems būdinga ne tik aukšta kokybė, tvarus pagaminimo būdas, bet ir puikus skonis. Šis prekinis ženklas turi platų asortimentą, kurį nuolat papildo nauji produktai. Šio ženklo tikslas – įrodyti, kad ekologiškas ir sveikas maistas gali būti iš tiesų skanus ir visiems prieinamas.