Pirkėjų mėgstama vietinė produkcija

„Rimi Smart“ produktai bus dar lengviau randami parduotuvių lentynose – naujos spalvingos etiketės trauks pirkėjų akis. Na, o naujoji privačios etiketės linija pamažu pakeis pirkėjams jau gerai pažįstamo „Rimi Basic“ prekės ženklo gaminius.

Anot įmonės generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, tokia iniciatyva siekiama ir toliau pirkėjams siūlyti kuo mažesnes maisto produktų kainas, išlaikant aukštą jų kokybę bei atsižvelgti į tai, kad mūsų pirkėjai itin mėgsta vietinės produkcijos gaminius – jiems daug metų teikia prioritetą.„Rimi“ atstovas pastebi, jog populiariausiais išlieka pieno, mėsos bei grūdų produktai, todėl tikėtina, kad jie bus vieni paklausiausių naujojo prekės ženklo linijoje.

„Didžioji dalis „Rimi Smart” produktų bus parduodami visose trijose Baltijos šalyse ir būtent dėl to leis pirkėjams pasiūlyti žemą kainą. Tačiau mums ypatingai svarbu atliepti ir vietinių pirkėjų poreikius – todėl tam tikri produktai bus tiekiami skirtingoms šalims, atsižvelgiant į tradicinius skonius. Pavyzdžiui, tradicinis lietuviškas varškės sūris, kuris yra itin mėgstamas mūsų klientų“, – pažymi „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

Vaidas Lukoševičius

Garantuota kokybė

„Mūsų privačios etiketės produktų gamintojams yra keliami itin aukšti standartai – ne išimtis ir „Rimi Smart“. Visi produktai yra iš patikimų ūkių ar gamintojų, kurie yra sertifikuoti ir nuolat tikrinami vidinių auditų. Tad pirkėjai gali jaustis ramūs rinkdamiesi nauju ženklu pažymėtas prekes – jų rankose patikimi produktai“, – sako V. Lukoševičius.

Anot „Rimi“ Lietuva vadovo, kokybiški produktai už draugišką kainą itin aktualu šiomis dienomis – kai pirkėjai yra itin jautrūs kainai: „Ir toliau siekiame pirkėjams pasiūlyti kuo mažesnes kainas išlaikant aukštą produktų kokybę. Pastebime, kad kokybe gerai žinomų prekės ženklų gaminiams nenusileidžiančių maisto produktų paklausa tik auga. Tad atnaujintu prekės ženklu dar kartą atkreipiame dėmesį į kokybiškus, tačiau gerokai žemesnės kainos produktus ir taip pirkėjams padėsime pigiau apsirūpinti pagrindiniais maisto gaminiais: pienu, mėsa, įvairiomis kruopomis. Produktų su „Rimi Smart” etikete galima bus rasti praktiškai visose maisto produktų ir greito vartojimo prekių kategorijose.“

Atliepia vartojimo poreikius

V. Lukoševičius pabrėžia, jog pavasarį pradėta vykdyti „Rimi perku ir man ramu” kampanija susilaukė išskirtinio pasisekimo ir pirkėjų susidomėjimo: „Buvo sumažintos bene 600 kasdienių maisto ir kitų prekių kainos, pagal jų žemiausią įprastą kainą rinkoje. Duomenys parodė, kad šios kampanijos metu liepos mėnesį pirkėjai sutaupė apie 600 tūkst. eurų. Tai rodo, jog žmonės linkę aktyviai naudotis galimybėmis įsigyti produktų žemesnėmis kainomis, todėl ir „Rimi Smart“ asortimentas dar labiau prisidės prie šio vartotojų poreikio patenkinimo.“

Auganti tendencija, kad pirkėjai aktyviai ieško, kaip ženkliai sutaupyti ir todėl keičia žinomus prekės ženklus į privačių prekių ženklų produktus, pastebima ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje.

Nepamiršti tvarumo principai

V. Lukoševičius pabrėžia, kad nors „Rimi Smart“ didžiausias dėmesys skiriamas žemai kainai, čia nepamirštami tvarumo ir sveikatai palankios mitybos principai. „Kalbant apie papildomus „Rimi“ privačių prekės ženklų privalumus, vertėtų paminėti, kad turime įvairių tvarių iniciatyvų ir tikslų, kuriuos norime pasiekti. Pavyzdžiui, ateityje norime naudoti tik perdirbtas privačių prekės ženklų produktų pakuotes, toliau mažinti druskos, cukraus ir riebalų kiekį ir kitos iniciatyvos“, – pastebi pašnekovas ir priduria, kad jau ir dabar daromi svarūs žingsniai tvarumo link – šiuo metu jau apie 60 proc. „Rimi“ privačios etiketės produktų plastikinių pakuočių Baltijos šalyse yra lengvai perdirbamos.

Sutaupyti apsiperkant taip pat padės tikslus pirkinių krepšelio planavimas bei „Mano Rimi" lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus, papildomas nuolaidas arba kaupimą nuo išleistos sumos. Visus sutaupyti padedančius „Rimi" pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi" kortelių terminale parduotuvėse.