Būdas stiprinti šventinę nuotaiką

Kalėdų dovanos yra kone svarbiausias žiemos švenčių akcentas. Jų teikimas – tai apčiuopiama meilės, dosnumo ir rūpestingumo išraiška. Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovės Olgos Suchočevos teigimu, net ir simbolinė, bet gerai apgalvota dovana prisideda prie džiugios atmosferos.

„Kruopščiai parenkant dovaną atsižvelgiama į jos gavėjo pageidavimus, taip sukuriant asmeninį ir prasmingą tarpusavio ryšį. Šis dovanojimo veiksmas neapsiriboja vien materialiniais mainais: jis atspindi šventinio laikotarpio dvasią, skatina šilumos ir geros valios jausmą. Kaip kultūrinė ir socialinė tradicija, giliai įsišaknijusi Kalėdų šventėse, dovanų teikimo praktika ne tik prisideda prie džiugios atmosferos, bet ir stiprina bendruomeniškumo jausmą“, – sako ekspertė.

Padeda sutaupyti, bet ne džiaugsmo sąskaita

O. Suchočeva pabrėžia, kad vienas iš pagrindinių privalumų renkantis privačios „Rimi“ etiketės kalėdinių maisto dovanų rinkinius – tai galimybė sutaupyti ir taip daug išlaidų reikalaujančiu šventiniu laikotarpiu, tačiau neprarandant dovanojimo džiaugsmo.

„Tokiuose rinkiniuose paprastai būna sudėti net keli maisto produktai, todėl toks dovanos variantas yra ekonomiškesnis, palyginti su kiekvieno daikto pirkimu atskirai. Taip pat kalėdinių dovanų rinkiniai dažnai pasižymi tam tikra tematika, todėl dovanojimo patirtis tampa asmeniškesnė. Pavyzdžiui, gurmanui galite parinkti sūrių užkandžių rinkinį, egzotikos gerbėjams – meksikietiškų produktų krepšelį, o smaližiams – saldžių kepinių asorti“, – siūlo O. Suchočeva.

Praktiškų dovanų magija

Dažnai tenka susidurti su problema, kai nepavyksta sugalvoti, ką padovanoti ne tokiam artimam ar hobių neturinčiam žmogui, o dažnai ir artimieji sako nieko nenorintys gauti dovanų, esą visko užtenka: „Tokiu atveju labiausiai praverčia praktiškos ir kokybiškos dovanos, kurias galima sunaudoti: maisto, saldumynų ir karštųjų gėrimų, kosmetikos, higienos priemonių rinkiniai. Tokios dovanos tiesiogiai susijusios su gavėjo kasdieniais poreikiais, yra naudingos. Pavyzdžiui, kruopščiai parinkti maisto produktai rodo, kad atsižvelgiama į gavėjo pomėgius, atskleidžia jo požiūrį į kokybę ir sveikatai palankią mitybą.“

Platus kosmetikos dovanų rinkinių asortimentas

Prekybos tinklo ekspertė pažymi, kad įvairių kosmetikos dovanų rinkinių tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams jau galima rasti „Rimi“ parduotuvėse. O. Suchočeva taip pat ragina sekti jiems skelbiamas akcijas, nes taip pavyks dar ženkliau sutaupyti šventiniu laikotarpiu.

„Šiais metais prekybos tinkle siūlome kosmetikos rinkinių ne tik moterims, bet taip pat – vyrams ir vaikams. O kainą kiekvienas ras sau priimtiną: asortimente yra tiek mažų kalėdinių kosmetikos rinkinių, kainuojančių vos 4,99 Eur, tiek kosmetikos advento kalendorių, kainuojančių 29,99 Eur. Iki lapkričio 20 d. imtinai jiems taip pat taikomos papildomos nuolaidos. Rekomenduojame patikusius rinkinius įsigyti iš anksto, nes jų kiekis ribotas. O norintiems sutaupyti rekomenduoju sekti „Rimi“ akcijų leidinius, kuriuose galima rasti išties nemažai nuolaidų“, – pataria O. Suchočeva.

Prekybos tinklo komercijos operacijų vadovė taip pat primena, jog sutaupyti per šventes padės ne tik tikslus pirkinių bei dovanų krepšelio planavimas, bet ir „Mano Rimi“ lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus, papildomas nuolaidas arba kaupimą nuo išleistos sumos: „Visus sutaupyti padedančius pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse.“