1. Ergonomiškas ir modernus dizainas

Rinkdamiesi bet kokį įrenginį, dėmesio pirmiausia atkreipiame į jo dizainą. Ne išimtis – ausinės. Populiariosios „JBL“ ausinės „Tune 520BT“ pasižymi tikrai estetiškai patraukliu, klasikiniu, bet tuo pat metu ir moderniu dizainu, kuris akimirksniu patraukia akį. Toks klasikos ir modernumo derinys suteikia ausinėms išskirtinį stilių, o galimybė rinktis net iš keturių skirtingų ausinių spalvų leidžia kiekvienam pasirinkti tą, kuri geriausiai dera prie asmeninio stiliaus, įvaizdžių ir turimų poreikių.

Minkštos ausinių pagalvėlės nespaudžia ausų, o ergonomiškas lankelis užtikrina, kad jos patogiai ir saugiai laikysis ant galvos bei ausų. Be to, toks „Tune 520BT“ dizainas padeda joms geriau priglusti prie ausų, o tai reiškia, kad geriau blokuojamas yra ir aplinkinis triukšmas, garsas. Žinoma, privalumu privalome laikyti ir aukštą ausinių konstrukcijos kokybę. Ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios, tinkamai prižiūrint ir naudojant ausines, garantuoja ilgus naudojimosi metus. Būtina pabrėžti – „JBL Tune 520BT“ ausinės yra sulankstomos. Tai garantuoja dar daugiau patogumo, kadangi, jas su savimi galėsite patogiai pasiimti į keliones.

Kaip atskirą privalumą tikrai turime išskirti šių ausinių tipą. Tai belaidės, veikimui Bluetooth ryšį naudojančios ausinės, kurios leis pamiršti apie besipainiojantį veikimo laidą. Kadangi, yra belaidės, muzikos, turinio klausyti bus itin patogu. Ausinės nevaržys judesių, leis laisvai ir patogiai judėti. Tai puikus pasirinkimas ne tik patogiam darbui ar laisvalaikiui, bet ir sportui, aktyvioms veikloms.

2. Funkcionalumas

„JBL“ ausinės „Tune 520BT“ yra ne tik patogios ir stilingos, bet ir labai funkcionalios. Tam tikros jų funkcijos, neretai, tampa priežastimi, dėl kurios naudotojai yra linkę rinktis būtent jas. Kaip vieną iš naudingiausių funkcijų galime įvardinti ne tik belaidį muzikos klausymąsi, bet ir belaidžius, laisvų rankų pokalbius. Dėka mygtukų, kuriais yra papildytos ausinės, lengvai pavyks valdyti ne tik garso nustatymus, bet ir skambučius. Na, o dėka „Voice Aware“ technologijos, pokalbių metu galėsite girdėti ir savo balsą.

Naudinga pabrėžti ir tai, kad šios „JBL“ belaidės ausinės veikia su Bluetooth 5.3, o tai suteikia ne tik galimybę ausinėmis naudotis be jokių laidų, bet ir garantuoja sklandų aukštos kokybės garso perdavimą. Be Bluetooth 5.3 technologijos, šios ausinės dar suteikia ir balso asistentų funkciją. Jos yra suderinamos Siri bei Google balso asistentais ir suteikia dar daugiau funkcionalumo.

Kalbant apie funkcijas, labai svarbu paminėti, kad „Tune 520BT“ ausinės naudoja garsiąją „JBL Pure Bass“ garso technologiją. Tai technologija, kuri yra naudojama didžiausiose pasaulio scenose, tad, muzikos klausymosi patirtys bus itin profesionalaus lygio.

Nuostabi ir itin naudinga šių „JBL“ ausinių funkcija – galimybė tuo pat metu prie ausinių prijungti kelis skirtingus įrenginius. Toks funkcionalumas yra itin patogaus ir naudingas, kadangi, perjungti garso šaltinį iš vieno į kitą bus itin patogu ir greita, net neišjungiant pačių ausinių.

3. Garso kokybė ir reguliavimo galimybės

Pasirinkdami „JBL Tune 520BT“ belaides ausines galėsite būti garantuoti ir aukšta garso kokybe. Šios ausinės garantuos aiškų, tikslą, įtraukiantį garsą, o tuo pat metu ir įtraukiančias klausymosi patirtis. Žinoma, prie to prisideda ir anksčiau aptarta „JBL Pure Bass“ technologija. Taip pat, daug įtakos garso kokybei turi ir aukštos kokybės komponentai, garsiakalbiai, kuriuos naudoja šios ausinės.

Didžiulis „Tune 520BT“ ausinių privalumas – galimybė reguliuoti garsą ir pritaikyti jį pagal savo turimus poreikius. Dėka „JBL Headphones“ mobiliosios programėlės, garso nustatymus kiekvienas naudotojas gali pasirinkti ir reguliuoti pagal save ir savo poreikius. Mobilioji programėlė naudoja EQ technologiją, kuri leidžia reguliuoti žemų, aukštų bei vidutinių garso dažnio lygį, kad mėgiama muzika ar klausomas turinys skambėtų taip, kaip nori naudotojas. Tokia galimybė yra be galo naudinga ir vertinga.

4. Baterijos veikimo laikas ir įkrovimas


Nuostabu ir tai, kad šios „JBL“ ausinės suteikia tikrai puikų baterijos veikimo laiką. Vienu, pilnu įkrovimu, mėgiamos muzikos ar turinio naudotojas galės klausytis net iki 57 valandų. Akivaizdu – skaičiai kalba patys už save. Tačiau, puikus yra ne tik baterijos veikimo laikas, bet ir ausinių įkrovimas. Ausinės pilnai įsikraus per maždaug 2 valandas ir yra pakraunamos naudojant USB-C įkroviklio laidą. Toks greitas įkrovimas užtikrins patogias naudojimosi patirtis, be didelių trukdžių. Įdomu ir tai, kad 5 minutės krovimosi leis mėgautis 3 valandomis naudojimo ir klausymosi.

5. Kaina

Kokybiškos, patogios, stilingos ir puikią garso kokybę suteikiančios „JBL Tune 520BT“, be kitą ko, dar pasižymi ir patrauklia, kišenei draugiška kaina. Turint mintyje visas šių ausinių naudojamas technologijas, funkcijas, pabrėžiant garso kokybę ir reguliavimo galimybes bei išskirtinai gerą baterijos veikimo laiką – šių „JBL“ ausinių kaina yra itin gera. Kainos ir kokybės santykis tikrai viršis visus jūsų lūkesčius. Tad, jei norite kišenei draugiškų ausinių, kurios garantuotų puikų garsą, funkcionalumą ir išskirtinį komfortą – „JBL Tune 520BT“ tikrai taps puikiu pasirinkimu.

Aukšta garso kokybė, stilingas dizainas, ilgas veikimas ir jokių laidų – štai kuo galėsite mėgautis kasdien, pasirinkdami „JBL“ belaides ausines „Tune 520BT“. Jas, be kitą ko, galite rasti ir Varlė.lt internetiniame prekybos centre! Apsilankykite Varlė.lt, išsirinkite sau tinkamą „Tune 520BT“ ausinių spalvą ir mėgaukitės puikiomis klausymosi patirtimis – čia visada žemos kainos!