Su Kėdainių projekto finalininke Jūrate kalbamės apie tai, kaip, susitvarkius žarnyno veiklai, pradedame švytėti iš vidaus
Jūratė
Jūratė

ColonWell“ sveikatinimo projektas Kėdainiuose vėl pritraukė nuostabias moteris tvirtai žengti savo asmeninio sveikatingumo keliu. Jau vien išgirdus finalininkės Jūratės pasisveikinimą galima pasakyti, kad ji – tikras optimizmo spindulys. Pati kadaise negalėjusi vaikščioti, savo jėgomis pakilo iš vežimėlio, dabar kineziterapijos srityje padeda gausybei žmonių ne tik iš Lietuvos jos vidinė šviesa traukia ieškančius pagalbos žmones ir iš užsienio.

Norime paklausti, nuo ko prasidėjo jūsų sveikatingumo kelionė, Jūrate?

Ieškojau atsakymo, kodėl man vis nepavyksta įveikti savo pačios ligų. Buvau tikras ligų maišas – man viskas skaudėjo, o kur eidavau, niekur nerasdavau pagalbos. Norėdama rasti atsakymą, kodėl kūnas serga, pradėjau domėtis kūnu, judėjimu, tad neatsitiktinai pasukau į kineziterapijos sritį.

O kaip sužinojote apie „ColonWell“ projektą?

Jau seniai buvau apie jį girdėjusi, bet nesu iš tų, kurie lengvai patiki reklamomis. Mano draugė sako: ,,Eime kartu, palaikysi mane“. Tad taip ir nuėjau, palaikydama savo draugę, tačiau išgirdus, apie ką kalbama pristatyme, suklusau: mane tai labai įtraukė, požiūris į kūną, į žarnyną man pasirodė labai artimas. Taip ir prisijungiau į projektą.

Kokia buvo jūsų problema ir ar ,,ColonWell“ padėjo ją įveikti?

Mano problema labai dažnas ėjimas į tualetą. O tai nepatogi tema, tai problema, kuri lyg atskiria nuo gyvenimo. Visada turi derintis, kad tik šalia būtų tualetas... Lietuvoje yra daug žmonių, turinčių viduriavimo problemų, tad jie turi atidėti visa, ką jie suplanavę – tai labai nepatogu socialiniame gyvenime... ,,ColonWell“ produktai padėjo man normalizuoti ne tik žarnyno veiklą, bet netgi ir emocinę būklę. Pasirodo „ColonWell“ naudinga vartoti ne tik tada, kai turima vidurių užkietėjimo problemų, bet ir tada, kai „viduriai laisvi“. Susitvarkius žarnynui, aš pagaliau nebesuku galvosdėl tualeto. O kai ėmiau vartoti ,,ColonWell“, ir visas kūnas automatiškai ėmė keistis: pasikeitė kūno kvapas, oda pasidarė labai graži. Dabar jau galvoju apie tai, kaip atrodau, norisi puoštis... Supratau, kad nors sportas yra labai svarbus gerai savijautai, tačiau ne tik jis daro įtaką: dar svarbiau yra tai, ką dedame į savo vidų.

Jūratė
Jūratė

Kiek laiko truko projektas ir kurie pasikeitimai jums yra patys svarbiausi?

Projektas truko mėnesį laiko. Džiaugiuosi, kad ištraukiau užduotį atsisakyti cukraus ir miltinių produktų. Anksčiau buvau bandžiusi keletui dienų riboti cukrų ir miltinius patiekalus, tačiau projekto dėka pirmą kartą pabandžiau jų atsisakyti kardinaliai. Norėjau būti sąžininga tiek prieš projekto organizatorius, tiek prieš save man buvo įdomu, kaip jausiuosi. Buvo sunku, produktų be cukraus parduotuvėse yra mažai, užtrukdavau kelias valandas, kol skaitydama etiketes išsirinkdavau, ką pirkti, bet ką valgyti – tikrai yra.

Svarbiausia, kad pasikeičiau savo vidumi. ,,Iš kur pas tave tiek pozityvo atsirado?“ – klausia manęs žmonės. Yra sakoma, kad mūsų žarnynas – tai antrosios mūsų smegenys. Žarnyne yra tokie patys neuronai, kaip ir mūsų galvoje: tad jei nevirškina – esam pikti, jei alkani – nervingi, jei žarnynas nepasisavina medžiagų – išsekę. O su ,,ColonWell“ – tiek
energijos! Aš visus namų ūkio darbus pasidarau, o po to dar klausiu, ar kaimynams nereikia pagalbos!

O kaip toliau išlaikyti tokią puikią savijautą?

Kiekvieną rytą pradėti su geromis mintimis, visada su pozityvu. Pradėjus dieną optimistiškai, ir visi kiti dienos veiksmai bus šviesūs: norėsis apkabinti artimą ir panašiai. Ateina ryte vaikai ir apsikabina, o jų turiu keturis. Seniau man viską skaudėdavo, pirmos mintys būdavo tik apie tualetą, o ne vaikus apsikabinti.

Ar šio projekto metu atsirado naujų įpročių?

Taip, naujas ryto įprotis – du kiaušiniai, kepti ant vandens, užtepti alyvuogių aliejumi ir apibarstyti rabarbarų žiedais. Išsiugdžiau tokią dienos pradžią – be cukraus, be miltinių produktų, ir taip kiekvieną rytą. Rabarbarai inkstų valomoji medžiaga, o sveiki inkstai – tai energingas žmogus. Ir, žinoma, kasdienis palydovas – ,,ColonWell“ mišinys.

Ką pasakytumėte moterims, dar tik pradedančioms sveikatingumo kelionę?

Pradėti nuo mažų žingsnelių ir keisti mąstyseną. Žodžio ,,reikia“ negalima vartoti, jį reikia keisti į ,,noriu“. Noriu judėti, noriu ilsėtis, noriu valgyti tai... Vien šis žodis jau pačioje mąstysenoje viską apverčia – jeigu aš kažko noriu, kūnas visaip kitaip reaguoja, atsiranda giluminis atsakomybės už save jausmas, noras kažką keisti pačiai dėl savęs, o ne dėl to, kad ,,reikia“.

Kai mūsų žarnyne viskas yra gerai, visas gyvenimas natūraliai keičiasi tik į gerą. Norisi gyventi, tiesiog skristi! O kai švyti iš vidaus, atrodo, visi tave pastebi ir myli.

Dėkojame Jūratei už tokį motyvuojantį, šviesos sklidiną pasidalijimą ir šiltą pokalbį. Linkime jums nenustoti spinduliuoti savo šviesą, o savo ryžtu ir pozityvu įkvėpti kitus.

Jūratėsistorija yra gyvas pavyzdys, kaip, susitvarkius žarnyną, žmogus ima švytėti iš vidaus, o dalyvavimas sveikatingumo projekte nepalaužiamai sustiprina ryžtą bei atsakomybės už savo gyvenimo būdą jausmą. Jei ir Jums stinga ryžto keisti kasdienius įpročius, dalyvaukite sveikatinimo projektuose, kurie organizuojami įvairiuose Lietuvos miestose ar pasisemkite motyvacijos iš kitų „ColonWell“ vartotojų „Facebook‘o“ paskyroje ar interneto svetainėje www.colonwell.lt

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
2.3333

Projekto nugalėtoja Dovilė: kiekvieną rytą pradedu su „Colonwell“ ir nebesijaučiu alkana

Šį kartą netinginiauti ir pasirūpinti savo savijauta „ColonWell“ iššūkio projektas kvietė...

Vidinis švytėjimas ir neišsenkanti energija su „Colonwell“ (2)

Su Kėdainių projekto finalininke Jūrate kalbamės apie tai, kaip, susitvarkius žarnyno veiklai,...

Su „ColonWell“ pagalba grįžo noras puoštis ir džiaugtis gyvenimu

Kalbamės su „ColonWell“ sveikatinimo projekto Kaune finalininke Aiste.

Iššūkių projekto nugalėtoja Vilma: su „Colonwell“ numečiau 10 kilogramų valgydama tai, ką noriu (2)

Antrąjį kartą Kaune vykęs „ColonWell“ sveikatinimo iššūkių projektas įrodė, kad norint...

Gyvenimą pakeitusi su „Colonwell“ Zita: po 20 metų pertraukos vėl noriu dėvėti sukneles (1)

Dešimtąjį miestą aplankęs „ColonWell“ sveikatinimo iššūkio projektas kaskart žavi vis...

Top naujienos

Delfi Pliusparengė Nerijus Povilaitis

Rusijos karių artimųjų skundai pribloškia: armijoje šauktinių laukia nesuvokiamas košmaras (3)

Situacija karą Ukrainoje pradėjusios Rusijos kariuomenėje – apgailėtina. Šauktiniai apgaule...

Gyventojai skaičiuoja skirtumus tarp „biržinės“ ir garantinio tiekimo kainos: sako, kad pasirinkę tiekėją pralošė tiekėjai: nelogiška (3)

Dalis elektros vartotojų, pasirinkusių su biržos kaina susietą nepriklausomo tiekėjo planą,...

Magiškas Jocytės pasirodymas nukalė Lietuvos rinktinei Europos čempionato auksą lietuvė tapo turnyro MVP (10)

Sekmadienio vakarą Heraklione, Graikijoje, vykusiame Europos jaunių merginų (iki 18 metų)...

Geros žinios atostogaujantiems – artimiausiu metu karščiai nesitrauks: galime sulaukti škvalo ir krūšos (6)

Pirmadienio dieną orus lems žemo slėgio lauko šiaurės rytinis pakraštys. Vyraus nepastoviai...

Delfi PliusDailius Dargis

Po ilgos tylos – Rusijoje kalinčio Zamolskio interviu: garsiausias samdomas žudikas nebijo keršto ir įspėjo laukti rudens (3)

Ilgiausiai Lietuvos teisėsaugos istorijoje – net 13 metų ieškotas siaubingais nusikaltimais...

Angliją šokiravęs žudikas atvežtas į Lietuvą: nebereikės kalėti iki gyvos galvos (4)

Visą Jungtinę Karalystę dėl įvykdyto itin žiauraus savo draugės nužudymo šokiravęs ir tokiu...

Keistas Ukrainos generolo optimizmas dėl karo eigos: kodėl nesibaimina net rusų branduolinio šantažo (5)

Kada Ukraina šalies pietuose pradės savo kontrpuolimą, o gal jau pradėjo? Tokie svarstymai kurį...

Žiniasklaida: niekas rusų neruošė tokio masto nesėkmėms, Putinui – didžiulė gėda (3)

Rugpjūčio 9 d. Kremliaus okupuotame Krymo pusiasalyje esančioje svarbioje rusų aviacijos bazėje...

Sunkumų neatlaikė: užsidarius vienintelei kaimo parduotuvei, gyventojai duonos pirkti važiuos į miestą

Mažosioms kaimų, gyvenviečių, miestelių parduotuvėms – sunkus laikotarpis. Vienos jų...

Kardiologė nurodė klaidą, kurią daro dažnas: tai gali smarkiai pakenkti sveikatai

Mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoje išlieka pirmoje vietoje, tačiau pastebima,...