Sukurta nauja lango koncepcija griauna nusistovėjusius mitus

„Megrame – Gealan-Kubus“ langai – didžiausia inovacija langų rinkoje tituluojamas produktas, kuris iš esmės pakeitė suvokimą apie langus. Unikalios technologijos langai, sukurti bendradarbiaujant su Vokietijos plastikinių profilių gamintoju, iškart pelnė architektų, projektuotojų, nekilnojamojo turto vystytojų pripažinimą ir šiuo metu yra laikomi vienais moderniausių plastikinių langų pasaulyje. Pagrindinė tokio didelio susidomėjimo šiais langais priežastis yra ta, kad iki „Megrame – Gealan-Kubus“ langų atsiradimo projektuoti ištisines stiklo sistemas ir tuo pačiu pasiekti aukštą energinį efektyvumą buvo ne tik ganėtinai sudėtinga, bet ir labai brangu.

„Užsienio rinkose modernaus dizaino, ypač šilti, pasyvūs langai – ypatingai aktualūs, todėl ten sisteminiai išradimai ateina greičiau. Džiaugiamės, kad mums pavyko šį unikalų produktą pradėti gaminti iškart po naujojo profilio pristatymo pasaulinėje Vokietijos langų parodoje. Turėjome investuoti į moderniausią gamybos įrangą, kuri skirta šių langų gamybai, bet rezultatu esame labai patenkinti – šiandien „Megrame – Gealan-Kubus“ langų pardavimai jau viršijo mūsų prognozes ir toliau muša visus rekordus“, – sako langus gaminančios bendrovės vadovas Š. Magelinskas.

Kurdami unikalių langų koncepciją, technologai vadovavosi keturiais esminiais kriterijais – tai langų dizainas, šilumos koeficientas, konstrukcijos tvirtumas ir ilgaamžiškumas.

Unikalus dizainas – tikra architektų svajonė

Naujausios kartos „Megrame - Gealan-Kubus“ langai sugriovė visus mitus apie plastikinius langus ir šiandien iš esmės keičia langų pirkėjų įpročius. Šio reiškinio priežastis – neįprastas langų dizainas ir išskirtinė paviršiaus padengimo technologija, dėl kurios langai atrodo lyg būtų pagaminti iš aliuminio profilių, bet tuo pačiu pasižymi aukščiausia – tik plastikiniams langams būdinga – šilumos ir garso izoliacija.

„Dažnai įsivaizduojame, jog plastikiniai langai – tai klasikiniai balti, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos paviršiaus langai, todėl modernios architektūros pastatams vis dar gana dažnai renkamės langus, pagamintus iš aliuminio profilių. „Megrame – Gealan-Kubus“ langų profilių paviršius dėl savo unikalios technologijos atspindi šviesą ir sukuria unikalų metalo spindėjimo efektą, todėl šie profiliai atrodo taip, lyg būtų pagaminti iš aliuminio“, – sako Š. Magelinskas.

http://architecture.com.au/ nuotr.

Kaip teigia „Megrame“ vadovas, naujieji langai išsiskiria ypatinga sistemine inovacija – paslėptais varstymo mechanizmais ir unikalia kvadratine profilio forma. Ši inovacija sukuria nevarstomo lango įspūdį ir leidžia įgyvendinti itin modernius architektūrinius sumanymus. Taipogi naujieji langai neturi stiklajuostės, todėl lygus varčios paviršius neapkraunamas papildomomis linijomis.

Naujausios kartos profilio technologija leidžia sumažinti lango rėmą ir palikti daugiau erdvės stiklui, o dėl unikalaus langų montavimo, paslepiant didesnę rėmo dalį, „Megrame – Gealan-Kubus“ stiklo sistemos suteikia patalpai daugiau šviesos nei įprasti langai.

Taip pat, dėl specifinės, visiškai naujos konstrukcijos, net ir labai dideli „Megrame – Gealan-Kubus“ langų stiklo plotai gali būti visiškai vientisi, neskaidyti, labai didelių gabaritų, bet tuo pat metu išlaikantys stabilumą. Languose montuojami vokiški GU varstymo mechanizmai iš nerūdijančio plieno, dengto cinku ir aliuminiu, garantuoja varstymo sistemos ilgaamžiškumą.

Ateities technologijos – nesibraižantis paviršius

Nors naujieji „Megrame“ langai savo dizainu labai primena aliuminio profilių langus, esminis skirtumas tarp šių unikalių plastikinių langų ir aliuminio langų yra tai, kad „Megrame – Gealan-Kubus“ langų profilių paviršius padengtas specialia spalvos užliejimo technologija, kuri suteikia langui dvi išskirtines savybes – nesibraižantis, ypatingai atsparus bet kokiam mechaniniam poveikiui lango profilio paviršius bei niekada neišblunkanti spalva.

Atsinaujinančio langų paviršiaus fenomenas: atsiradus net ir menkiausiam įbrėžimui, „Megrame – Gealan-Kubus“ lango profilis gali būti lengvai nupoliruojamas namų sąlygomis – dingsta bet kokie įbrėžimai ir paviršius atrodo vėl kaip naujas. Šiuo metu tokios ilgaamžės-atsinaujinančios paviršiaus technologijos negali pasiūlyti jokie kiti langai.

„Megrame – Gealan-Kubus“ nuo įprastinių aliuminių langų skiriasi ir tuo, kad yra atsparūs išoriniam poveikiui – metams bėgant jų negali pažeisti net intensyvi saulė, lietus ar temperatūros pokyčiai. Šių langų profilių spalva nepašviesėja ir visiškai neišblunka – tai ypač aktualu, jei būste projektuojami modernūs juodos, tamsiai rudos, pilkos ir kitų tamsesnių spalvų langai.

Patys šilčiausi langai rinkoje

Nuo 2021 m. Lietuvoje bus galima statyti tik A++ klasės reikalavimus atitinkančius pastatus, o juose montuoti tik energetiškai efektyvius langus. Todėl vienas svarbiausių rodiklių, renkantis langus, be jų dizaino bei ilgaamžiškumo kriterijų, be abejo, yra šilumos laidumas.

„Būtina užtikrinti, kad pastatas per didelius stiklo plotus neprarastų šilumos. Kuriant „Megrame – Gealan-Kubus“ langus energinis efektyvumas buvo vienas pagrindinių kriterijų. Šie langai gaminami iš šešių kamerų, net 100 mm pločio profilio su specialiomis termo putomis profilio viduje. Languose naudojami ypač šilti trijų stiklų šilumą taupantys stiklo paketai su selektyviniais stiklais ir naujos kartos šiltais termo rėmeliais. Naujieji langai atitinka A++ eberginę klasę, jų šilumos laidumo koeficientas U lygus 0,68 W/m2K ir šiuo metu tai yra pats mažiausias pasiektas koeficientas Lietuvos plastikinių langų rinkoje.“, – sako Š. Magelinskas.

Dėl itin žemo U koeficiento „Megrame – Gealan-Kubus“ langai tinkami ir A++ klasės pastatams, ir pasyviems namams.

http://architecture.com.au/ nuotr.

Įkandama prabanga

Kaip buvo minėta, išskirtinės technologijos „Megrame – Gealan-Kubus“ langai savo dizainu artimiausi aliuminio gaminiams. Tuo tarpu šių langų kaina yra beveik du kartus mažesnė nei aliuminio langų, o šilumos, garso izoliacijos, ilgaamžiškumo savybės – net kelis kartus aukštesnės.

„Megrame – Gealan-Kubus“ langai buvo sukurti tiems, kas mėgsta prabangą ir itin modernius sprendimus, tačiau nenori permokėti už produktą“, – teigia Š. Magelinskas.

Pasak „Megrame“ vadovo, be langų kainos dar svarbu atkreipti dėmesį į kitą aspektą – augant išteklių kainoms ir nuolat didėjant sąskaitoms už šilumą, energinis efektyvumas yra svarbiausia tema šiandien. Pasirinkus aukštos energetinės klasės langus naujame pastate, pastarieji padeda taupyti šilumą ir tampa ypač efektyvia, ilgalaike investicija į ateitį.

Plačiau susipažinti su „Megrame – Gealan-Kubus“ langais bei jų savybėmis galite ČIA.

Užsakymo nr.: PT_85397487