Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE) šiandien pristato „EHS Mono HT Quiet" – tai aukštos temperatūros, tyliai veikiantis šilumos siurblys, skirtas naudoti renovojamuose gyvenamuosiuose pastatuose. Patvarus ir stilingas šildymo sprendimas, sujungiantis pažangias funkcijas ir naujas technologijas, pašildantis karštą vandenį iki 70 °C temperatūros ir sukeliantis vos 35 d(BA) triukšmo lygį. Be to, šis šilumos siurblys gali patikimai užtikrinti 100 proc. šildymo efektyvumą* net ir itin šaltu oru (esant vos –25 °C temperatūrai). Įrenginį montuoti ir prižiūrėti taip pat yra paprasta ir nekelia rūpesčių.
Samsung pristatė išskirtinį šilumos siurblį: tyliai veikia ir puikiai tinka namų ir pastatų renovacijai
© Organizatorių nuotr.

„ŠVOK yra įdomiame pereinamajame etape. Europos žaliasis kursas paskatino kurti naują politiką ir reglamentus, kuriais siekiama įgyvendinti ES siekį iki 2050 m. sukurti neutralaus poveikio klimatui ekonomiką. Šie pokyčiai ir naujausios papildomos ES iniciatyvos paspartins pastatams šildyti naudojamų technologijų dekarbonizaciją. Dėl to matome vis didesnį poreikį pereiti nuo iškastinio kuro šildymo sistemų prie energiją taupančių šilumos siurblių. Tai gali turėti didelės įtakos CO2 emisijų mažinimui, susijusiam su mūsų namų klimatu. Aukštos temperatūros šilumos siurbliai gali būti alternatyva namų savininkams, norintiems atsisakyti tradicinių šildymo sprendimų, tokių kaip dujiniai katilai. Pristatydami naująjį „EHS Mono HT Quiet", didžiuojamės galėdami pasiūlyti namų savininkams naujovišką klimato sprendimą, kuris gali padėti žengti svarbų žingsnį link visiškai elektrinio šildymo." – pasakoja Samsung Electronics Baltics ŠVOK produktų grupės vadovė Margarita Abraitė.

Efektyvi veikla užtikrinant aukštesnę vandens temperatūrą

Daugelyje senesnės statybos namų vis dar naudojami radiatoriai, kuriuose karšto vandens temperatūra turi būti 65 °C arba aukštesnė, kad patalpos būtų šildomos efektyviai konvekciniu būdu. Tačiau įprasti šilumos siurbliai paprastai veikia esant 55–60 °C temperatūrai. Naujasis „EHS Mono HT Quiet" gali nuolat tiekti karštą vandenį iki 70 °C gyvenamosioms patalpoms šildyti. Tai gali būti tinkamas šildymo sistemos pakaitalas senesnėse gyvenamosiose patalpose, kuriose šildymo poreikiai anksčiau būdavo tenkinami naudojant dujinius katilus.

Samsung pristatė išskirtinį šilumos siurblį: tyliai veikia ir puikiai tinka namų ir pastatų renovacijai
© Organizatorių nuotr.

Palyginti su įprastu modeliu, „EHS Mono HT Quiet" turi padidintą šilumokaitį (maždaug 8,8 proc. didesnį), kuris gali greitai ir efektyviau perduoti šilumą. Šis aukštos temperatūros šilumos siurblys, aprūpintas nauju „Scroll" kompresoriumi, leidžiančiu suspausti šaltnešius esant daug aukštesniam slėgiui, ir „Flash Injection" technologija, padidinančia šaltnešio srautą, patikimai veikia net ir esant iki –25 °C temperatūrai. Lauko įrenginys taip pat pasižymi patobulintomis šilumokaičio ir bloko antikorozinėmis savybėmis, užtikrinančiomis maksimalų patvarumą ekstremaliomis oro sąlygomis.

Šiam siurbliui taip pat suteiktas A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasės SCOP*. Tai įrodo, kad šios sistemos veikia labai efektyviai. Įrenginį taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant „SmartThings" aplikaciją. Šioje programėlėje, be kitų privalumų, taip pat galima vienu žvilgtelėjimu stebėti energijos suvartojimą kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį.

Tylus veikimas reiškia minimalius trikdžius ir nepageidaujamus garsus ištisus metus

Pritaikius naujas triukšmo mažinimo technologijas, „EHS Mono HT Quiet", sertifikuotas Quiet Mark, veikia tyliai, o triukšmo lygis, naudojant 4 pakopų tylųjį režimą, siekia vos 35 d(BA). Šilumos siurblio lauko įrenginys turi dvigubą garso izoliacijos sistemą su patentuota „Groove Grid Felt" konstrukcija, kuri veiksmingai blokuoja ir sugeria suspaudžiamų dalių ir vibracijų keliamą triukšmą. Kompresoriams tvirtinti naudojami spyruokliniai tarpikliai (vietoj guminių), taip sumažinant vibracijos perdavimo lygį 90 proc. Kompresoriuje naudojamas sutvirtintas alkūninis velenas, kuris sumažina žemų dažnių rezonavimo triukšmą, o lauko įrenginyje naudojamas kelių išdrožų ventiliatorius, kuris žymiai sumažina keliamą triukšmą dėl silpnesnių oro sūkurių.

Samsung pristatė išskirtinį šilumos siurblį: tyliai veikia ir puikiai tinka namų ir pastatų renovacijai
© Organizatorių nuotr.

Lengvas įrengimas ir techninės priežiūros procesas

„EHS Mono HT Quiet" lauko įrenginio konstrukciją lengva sumontuoti ir prižiūrėti. Šilumos siurblio vidinės dalys lengvai pasiekiamos per šoninį skydą, kurį lengva nuimti išsukus tris varžtus. Tai sutaupo daug laiko ir pastangų montuojant ir atliekant priežiūros darbus.

Pažangus dizainas. Sklandus integravimas į bet kurio pastato išorę

Stilizuotas, tamsiai pilkos spalvos „EHS Mono HT Quiet" papildo dabartines modernių pastatų eksterjero dizaino tendencijas ir suteikia elegancijos daugeliui lauko fasadų, nuo renovuojamų iki prabangių namų. Apie 1 m aukščio lauko įrenginys turi naujas horizontalias juodas groteles, kurios paslepia vidinę mechaniką.

Samsung pristatė išskirtinį šilumos siurblį: tyliai veikia ir puikiai tinka namų ir pastatų renovacijai
© Organizatorių nuotr.

Europos rinkoje bus pradėtas tiekti nuo rugsėjo pabaigos

„EHS Mono HT Quiet" yra pirmasis „Samsung" aukščiausios kokybės aukštos temperatūros šilumos siurblių asortimentas. Visoje Europoje jis bus parduodamas nuo šių metų rugsėjo pabaigos ir bus galima rinktis iš 3 galingumų (8, 12 ir 14 kW), įskaitant vienfazę ir trifazę maitinimo sistemą. Visų galingumų įrenginiai bus montuojami ant to paties bloko. Šio naujo modelio prieinamumas priklauso nuo rinkos.

Samsung pristatė išskirtinį šilumos siurblį: tyliai veikia ir puikiai tinka namų ir pastatų renovacijai
© Organizatorių nuotr.

Apie „Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V." (SEACE)
Nuo tada, kai „Samsung Electronics" 1974 m. pristatė savo pirmąjį oro kondicionierių, ji nuolat iš naujo apibrėžia patalpų klimato komfortą rytojaus visuomenei. Kiekvienai erdvei, kurioje žmonės kartu kuria įsimintiną patirtį, nesvarbu, ar tai komercinės patalpos, ar gyvenamieji namai. Bendrovėje „Samsung" mes peržengiame įprastus standartus, nes nenumaldomai stengiamės plėsti technologijų, naujovių ir dizaino ribas.

„Samsung Electronics" į Europos komercinių oro kondicionierių rinką įžengė 2005 metais. Dėl spartaus augimo ir palaikydama ilgalaikį įsipareigojimą Europos rinkai „Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V." (SEACE) 2017 metais atidaryta Amsterdame, Nyderlanduose. SEACE tikslas – suderinti veiklą daugiau nei 30 Europos šalių. SEACE siūlo nuolatinius techninius mokymus klimato ir išmaniųjų pastatų sprendimų srityse, garantinę techninę priežiūrą ir techninę paramą savo pramonės partneriams, remdamasi „Samsung" kokybės reputacija ir pažangiausiomis naujovėmis, įskaitant skaitmeninio ryšio sprendimus. SEACE klesti galėdama patenkinti savo Europos rinkų, įskaitant komercinės ir gyvenamosios paskirties rinkas, poreikius naujoviškais vėsinimo, šildymo, karšto buitinio vandens, šaldymo ir išmaniųjų pastatų sprendimais.

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(40 žmonių įvertino)
3.8750

Sausio mėnesį – išskirtinė galimybė įsigyti prie pat Baltijos jūros kylančius apartamentus už ypatingą kainą (2)

Svajonė turėti namus, kuriuose pasimirštų visi rūpesčiai, dabar ranka pasiekiama. Palikite visas...

Mylimosios padovanotą namą vilnietis nusprendė parduoti dėl netikėtos priežasties (4)

Kaip reaguotumėte, dovanų iš savo antrosios pusės gavę gamtos apsuptyje pastatytą ir pilnai...

Paneigė mitus apie išmanių namų įsirengimą: tam didelio biudžeto nereikia

Laikai, kai savaime užsidegančią šviesą ar užsitraukiančias užuolaidas matėme tik filmuose,...

Oro valytuvai-drėkintuvai namuose: ką vertėtų žinoti juos renkantis

Atšalus orams, dėl šildomų patalpų prastesnio vėdinimo bei išsausėjusio oro, jose padidėja...

Drabužiai tarsi iš parduotuvės – šiuolaikinės džiovyklės stebina savo galimybėmis (1)

Dauguma iš mūsų rūpinimąsi drabužių švara patiki šiuolaikinėms technologijoms –...

Top naujienos

Karbauskio draugijos išsižadėjusi Širinskienė turi naują favoritą: jis į politiką atneštų kokybės (6)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio ginklaneše vadinta,...

Jurijus Latyšas

Ukrainoje – naujametės aistros dėl Banderos (1)

Šiuolaikiniame kare vis daugiau reikšmės įgauna informacinė dedamoji. Sėkmė informacinėje...

Karas Ukrainoje. Ukrainos žvalgyba: Rusijos pajėgos ruošiasi pradėti didelį puolimą ankstyvą pavasarį

339-oji Rusijos karo Ukrainoje diena. Rusijos invazijai Ukrainoje tęsiantis jau 11 mėnesių,...

Nauji žvejybos ribojimai sukėlė verslininkų pasipiktinimą: mums gresia bankrotas specialistai naują įsakymą gina (3)

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas sausio 17 d. pasirašė įsakymą, kuriame numatyta, kad Kuršių...

Po mėnesio gedulo – jautri Saugirdo Vaitulionio žinutė ir nuotrauka: mėnuo spengiančios tuštumos ir klyksmo galvoje (4)

Sausio 28-ąją sueina lygiai mėnuo, kai anapilin iškeliavo Agnė Jagelavičiūtė. Šeštadienį...

Kuodis apie pensijų kaupimą: 20 metų buvo pakankamas laikas praregėti (1)

Antros pakopos pensijų fondams pernai išgyvenus nuosmukį, o dešimtims tūkstančių gyventojų...

Raudonuoju kilimu pirmąkart kaip sutuoktiniai žengę Mindaugas ir Milda Stasiuliai: per vestuves matėmės daugiau, nei prieš šitą renginį

Penktadienio vakarą į Kauno „Žalgirio“ areną, „M.A.M.A.“ muzikinius apdovanojimus, rinkosi...

Gydytojas atskleidė visą tiesą apie pieną: gerti ar negerti (1)

Vaikų gydytojas Vaidotas Urbonas LNK žinioms įvertino pieno ir jo gaminių žalą. Jis...

Kas pernai iš tiesų vyko su Rusijos ekonomika: augo nebent degtinės pardavimai (6)

Rytų Europos studijų centro ( RESC ) partneriai Ukrainoje teigia, jog aiškinimai, kad Rusijos...

Verslas PliusAistė Žebrauskienė

Kiek emigrantų pinigų pasiekia Lietuvą ir kiek iškeliauja iš jos: smarkiai išaugo pervedimų dalis į dvi šalis (1)

Per praėjusių metų tris ketvirčius užsienyje gyvenantys lietuviai į Lietuvą pervedė panašiai...