Jei esate šiuolaikiškas mokytojas ir pamokų metu naudojatės technologijomis, modernus tėvelis, kuris nori, kad jo vaikas mokytųsi pagal inovatyviausius metodus, o gal moksleivis, kuriam jau pabodo užduotis spręsti prie įprastos lentos – šis konkursas kaip tik jums.

Konkurso polapyje įdomiai ir kūrybingai parodykite arba papasakokite, kodėl jūsų klasė yra verta modernizavimo ir turėtų tapti Ateities klase.

Už labiausiai patikusias istorijas gali balsuoti visi „Delfi“ skaitytojai, o iš 30-ies daugiausiai balsų surinkusių dalyvių projekto organizatoriai išrinks 10 laimėtojų, kuriems atiteks po „Epson“ ateities klasės komplektą.

Šį laimėjimą sudaro naujausias interaktyvus projektorius „EB-770Fi“ su visa jam reikalinga palaikymo įranga (stovas, garso kolonėlės, nuotolinio valdymo įrenginys), projekcijos ir sauso valymo lenta „TK-TEAM“ bei spalvotas rašalinis spausdintuvas „EcoTank L6490“.

Be to, „Epson“ atstovai ne tik sumontuos ir paruoš įrangą naudojimui laimėjusių mokyklų klasėse, bet ir apmokys pedagogus, kaip ja naudotis.

„Technologijos nestovi vietoje – rinkoje nuolatos atsiranda naujų sprendimų, kurie palengvina ir suefektyvina mokymosi procesą. Tačiau bendraudami su švietimo atstovais pastebime, kad Lietuvos mokykloms trūksta ne tik modernios įrangos, bet ir dėmesio bei pagalbos mokytojus apmokant dirbti su naujomis technologijomis.

Todėl pagrindinis projekto „Ateities klasė“ tikslas yra ne tik suteikti išmaniąsias technologijas mokytojams, kurie supranta, kodėl inovacijos yra svarbios ruošiant mokinius gyvenimui, bet ir drauge juos išmokyti visavertiškai jomis naudotis“, – sako Mantas Nemickas, „Epson Europe“ verslo plėtros Baltijos šalims vadovas.

Praėjusiais metais vienos iš nugalėtojų tapusios Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos mokytojos Astos Čičelytės nuomone, nepasinaudoti galimybe laimėti išties vertingą ir tuo pačiu naudingą prizą būtų didelė klaida.

„Išgirdus, kad ir šiais metais vyksta konkursas, nedelsdama šią žinią perdaviau kolegėms ir paraginau, kad būtinai užregistruotų ir savo klases. Kalbant bendrai, kad ir kaip Lietuvos mokyklos siektų modernizuotis, finansai nėra beribiai, todėl pasinaudoti galimybe nemokamai atnaujinti vieną iš klasių yra išties verta“, – neabejoja mokytoja.

Tad nieko nelaukite, pildykite anketą, atsiųskite motyvacinę istoriją su klasės nuotrauka ir laukite rezultatų!

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės