„Išgirdome A. Tapino kvietimą vasarą praleisti nemiegant ir dar labiau padidinti paramą Ukrainai, ypač dabar, kai vyksta intensyvus kontrpuolimas. Savo degalinėse visoje Lietuvoje kasdien sulaukiame tūkstančių klientų, tad lengvai galime perduoti akcijos žinutę ir paskatinti žmones prisidėti prie bendro tikslo“, – sako „VIADA LT“ generalinis direktorius Linas Vytautas Karlavičius.

Ne tik aukoti, bet ir skleisti žinią

Visose VIADA degalinėse klientų jau laukia specialiai akcijai pagaminti puodeliai: nuo kiekvieno įsigyto karšto gėrimo, VIADA skirs paramą kovojantiems už laisvę. Paramos akcija tęsis nuo liepos 13 iki rugpjūčio 13 dienos. Per šį laikotarpį tikimasi surinkti šešiaženklę paramos sumą, kuri bus skirta reikalingai įrangai pirkti.

#nemiegam akcija

„Ši akcija, žinoma, pirmiausia skirta surinkti paramai, tačiau ne mažiau svarbi ir pati akcijos idėja – su Ukraina eiti iki pergalės. Įprasta, kad siekdami išlikti budriais, renkamės kavą, tad ir dabar kviečiame karšto gėrimo į VIADA degalines, o kiekvienas įsigytas puodelis taps realia parama Ukrainai. Raginame klientus puodelius suasmeninti užsirašant vardą, o savo ryžtu nemiegoti, kol Ukraina kovos, pasidalyti socialiniuose tinkluose su grotažyme #nemiegam“, – kurti paramos Ukrainai bangą skatina L. V. Karlavičius.

Linas Vytautas Karlavičius

Gegužės pradžioje VIADA per fondą UNITED24 Ukrainos jungtinėms ginkluotosioms pajėgoms jau skyrė 250 tūkst. Eur paramą. Nuo karo pradžios bendrovė Ukrainai teikė paramą degalais, finansais, įdarbino karo pabėgėlius.

Apie „Viada LT“

„Viada“ – 130 degalinių Lietuvoje bei 100 Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, vykdantis ne tik mažmeninę, bet ir didmeninę prekybą degalais. „Viada LT“ yra Lietuvos akcininkų valdoma bendrovė, kuri patenka į 500 didžiausių ir pajėgiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių sąrašą (278 vieta), sudarytą verslo rizikos valdymo bendrovės „Coface“. 2021 m. „Viada“ apyvarta siekė daugiau kaip 830 mln. Eur, 2022 m. – daugiau kaip 1 mlrd. Eur. 2022 m. bendrovėje dirbo 1137 darbuotojai.