Norint dalyvauti konkurse, pirmiausia jums reikia lankantis bet kurioje „Norfa” parduotuvėje, pasiimti akcijų leidinį Nr. 24 arba Nr. 25 (lapkričio 16 ir 30 d.) ir jame susiradus laiško Kalėdų seneliui formą, ją užpildyti.

Geriausia kad formą pildytų jūsų mažasis, o jei šis dar nemoka rašyti, žinoma, galite jam padėti. Pagrindinis šios formos skirtumas nuo įprastinio laiško Kalėdų seneliui – joje būtina paprašyti ne tik dovanos, kurią norite gauti, bet ir dovanos, kurią linkėtumėte, kad gautų jūsų artimasis, draugas, mokykla ar darželis.

Užpildžius formą, nufotografuokite ją ir įkelkite į projekto polapį padovanokkaledas.delfi.lt.

Visi, užpildę laiško Kalėdų seneliui formą, nufotografavę ir įkėlę į projekto polapį, iki švenčių sulauks Kalėdų senelio laiško ir pretenduos į magiškus prizus.

10-iai vaikų „Norfa” ne ik padovanos po išsvajotą dovaną, bet ir išpildys dar 10 kalėdinių norų, kurių vaikai linki kitiems.

Tad nuo šiol lankytis „Norfos” parduotuvėse su vaikais verta ne tik dėl didelio žaislų, žaidimų ir kitų kalėdinių dovanų asortimento už praktiką kainą, bet ir galimybės padovanoti Kalėdas!