„Mūsų dėmesys klientams lemia, kad šiandien esame lankomiausia ir populiariausia e. prekyvietė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o mūsų veiklos apimtys Suomijoje kasdien auga. Ir toliau laikysimės šios strateginės krypties, pagrįstos investicijomis į klientų patirties gerinimą“, – sako „PHH Group“ Marketplace vadovas Jakub Stefanski.

Jo teigimu, didžiausias paskutinių metų pasiekimas – e. prekyvietės atidarymas Suomijoje. Šioje rinkoje gerai žinoma e. parduotuvė „Hobbyhall.fi“ šių metų birželio pabaigoje pradėjo veikti ir kaip Marketplace‘as. Baltijos šalių pardavėjams buvo sėkmingai atverta Suomijos rinka, o suomiai turi galimybę prekiauti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Per pirmus tris veiklos mėnesius e. prekyvietėje Suomijoje įgyvendinta beveik 30 tūkst. užsakymų, veikia daugiau nei 200 prekybininkų, o asortimente yra virš 770 tūkst. prekių. Šie skaičiai kiekvieną savaitę toliau auga.

Pasak J. Stefanski, „Habbyhall.fi“ transformacija į e. prekyvietę – itin reikšmingas žingsnis, kuriuo „PHH Group“ plečia Baltijos šalių Marketplace’ą ir savo svorį regione. „Tapome stipriausiu e. komercijos žaidėju ir didžiausiu Marketplace’u Baltijos šalyse ir Suomijoje“, – sako J. Stefanski.

Anot jo, artimiausiu metu „PHH Group“ toliau investuos į greitą prekių pristatymą, platų asortimentą ir geras kainas Baltijos šalių ir Suomijos pirkėjams.

„Šių tikslų pasieksime toliau plėsdami Marketplace‘ą ir atverdami rinką tūkstančiams vietinių ir regiono pardavėjų. Konkuruodami tarpusavyje, pardavėjai pasiūlys milijonus skirtingų produktų patraukliomis kainomis, teiks geriausias paslaugas ir apsipirkimo patirtį. Taip pat toliau tobulinsime e. prekyvietės funkcionalumus, gerinsime esamas ir plėtosime naujas paslaugas, siekdami kurti didžiausią vertę Marketplace‘o pardavėjams“, – konstatuoja J. Stefanski.

Jo teigimu, penktaisiais veiklos metais pagrindiniu e. prekyvietės tikslu išlieka būti geriausia vieta: pirkėjams – pirkti, o pardavėjams – parduoti Baltijos šalyse ir Suomijoje.

„Pigu.lt“ priklauso didžiausiai Baltijos šalyse e. prekybos bendrovei „PHH Group“. Ji buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuvių platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomoje Marketplace ekosistemoje (e. prekyvietėse) prekiauja daugiau nei 4 000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 3 mln. prekių. Sesijų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.