Rezultatą pagerino kone 1,5 metro

Praėjusį savaitgalį minėtame 518-ojo Panevėžio gimtadienyje netrūko ryškių akcentų. Vienas jų – didelę vasaros dalį po įvairius Lietuvos miestus ir jų šventes keliavęs bei žmonių minias traukęs „Kalnapilio“ nealkoholinio alaus iššūkis „Ištroškusiems pergalių“. Galiausiai jis užsuko ir į pačią Aukštaitijos sostinės širdį – Laisvės aikštę.

Iššūkio metu panevėžiečiai ir miesto svečiai rankos taiklumą nuo baudų metimų linijos visų pirma išmėgino mesdami į 6 metrų iškeltą krepšį – būtent toks geriausias rezultatas užfiksuotas renginyje Klaipėdoje. Po kiekvieno taiklaus metimo ant specialaus krano pritvirtintas lankas buvo pakeliamas po 10 centimetrų, o aukščiausiai iškilo į 7,4 metro aukštį. Čia ranka nesudrebėjo ir vieną iš dviejų bandymų sėkmingai realizavo Aurimas Vasiliauskas, kuriam įteiktas Lietuvos krepšinio rinktinės parašais išmargintas krepšinio kamuolys.

„Panevėžio šventė jos dalyvius šiemet pasitiko šūkiu „Mėgaukis akimirka“. Jis ypatingu tapo ir „Kalnapilio“ nealkoholinio alaus iššūkio rekordininkui. Juk jam visam gyvenimui įsimins ta akimirka, kai kamuolys perskrodė tinklelį, ir tapo aišku, kad pasiektas Lietuvos rekordas. Šis pasiekimas garbingai nuguls prieš Kalėdas pasirodysiančioje knygoje „Įdomiausi Lietuvos rekordai“. Tad, kai ją atsivers, rekordininkas, neabejoju, turės dar viena progą pasimėgauti akimirka“, – šypsosi „Kalnapilio-Tauro grupės“ marketingo direktorė Julija Šeiko.

Dalyvių – tūkstančiai

Siekdamas rekordo A. Vasiliauskas įveikė nemažą būrį varžovų. Kaip pasakoja J. Šeiko, kova užvirė iki pat paskutinio metimo – juk kiekvienas, besidomėjęs galimybe pasiekti rekordą, galėjo įeiti į istoriją.

„Toks vietinių aktyvumas visiškai nestebina. Juk tai ilgametes krepšinio tradicijas turintis miestas, kuriame minias sirgalių sutraukia nuolat dėl aukščiausių vietų kovojančio „Lietkabelio“ varžybos. Tad išties simboliška, kad rekordas būtent ir krito mieste, kuriame krepšinis yra itin svarbus“, – akcentuoja J. Šeiko.

Iš viso A. Vasiliauskas pasirodė geriau už 5400 varžovų, kurie rankos taiklumą mėgino visą vasarą įvairiausiose šalies vietose. Renginius nuolat lydėjo geros emocijos, dėl geresnio rezultato kovojo net tos pačios šeimos nariai, kaip ir tikrose, įtampos prisipildžiusiose krepšinio varžybose, susiformuodavo palaikymo komandos. Svarbiausia, kad laimėjo visi – kiekvienas iššūkio dalyvis po sėkmingo ar nesėkmingo mėginimo buvo apdovanojamas nr. 1 Lietuvoje „Kalnapilio nealkoholinis“ alumi.

„Žvelgdami į visą šio iššūkio kelionę ir po atokiausius šalies miestelius, galime drąsiai sakyti, kad Lietuvoje krepšinio populiarumas vis dar yra didžiulis, matosi, kad žmonės yra ištroškę pergalių. Norėdami dar padidinti šios sporto šakos populiarumą, aktyviai remiame jos atstovus Panevėžyje ir visoje Lietuvoje – šiemet tapome generaliniu Lietuvos krepšinio federacijos rėmėju“, – nauja partneryste džiaugiasi „Kalnapilio-Tauro grupės“ atstovė.

Užsakymo nr.: PT_88162519

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės