„Šiemet įvedėme pirkėjams ypač naudingą tradiciją – temines savaites, kurių metu taikome agresyvias nuolaidas tam tikros rūšies prekėms. Statistika rodo, kad „Iki“ pirkėjai jas iškart įvertina ir pasinaudoja galimybe nemažai sutaupyti: per „Augintinių dienas“ buvo šluojamos gyvūnų prekės, „Švaros fiesta“ daugeliui tapo gera proga pigiau apsirūpinti švaros prekių atsargomis namuose“, – pastebi V. Budrienė.

Naujoji teminė akcija turėtų sudominti kone visus, kadangi nuolaidos taikomos plačiam asortimentui buityje nepakeičiamų prekių: rankšluosčiams, antklodėms, chalatams, termometrams, virduliams, puodams, maisto trintuvams ir kitai buitinei technikai, tokiai kaip skrudintuvės ar plakikliai.

Tarp geriausių „Iki“ išpardavimo pasiūlymų V. Budrienė išskiria kelis, kuriais verta suskubti pasinaudoti.

Karšto oro gruzdintuvė – kone perpus pigiau. Ne be reikalo šios gruzdintuvės pastaraisiais metais yra absoliutus hitas virtuvėse. Maistas jose paruošiamas sveikiau, jis turi mažiau kalorijų, bet būna toks pat ar net labiau gardus bei traškantis. Išpardavimo metu „Iki“ parduotuvėse XXL dydžio gruzdintuvę bus galima įsigyti su 45 proc. nuolaida.

Nerūdijančio plieno puodai – nuo 9,99 Eur. Kad ir kokio dydžio šeimą turite, rasite tinkamo dydžio puodą jos vakarienei, kadangi „Iki“ asortimente – puodai nuo 16 iki 24 cm skersmens pločio.

Rankiniam dulkių siurbliui – 40 proc. nuolaida. Belaidis dulkių siurblys su ciklono technologija ir LED ekranu, HEPA filtru padės paprasčiau užtikrinti švarą namuose. Komplektacijoje – ir praktiškas sieninis laikiklis, grindų siurbimo antgalis bei šepetėlio antgalis sunkiai prieinamiems tarpams.

Prabangių rankšluosčių rinkinys – vos už 15,99 Eur. Ne tik stilingi, bet ir minkštučiai 100 proc. medvilniniai „Pierre Cardin“ rankšluosčiai ribotą laiką siūlomi perpus pigiau. Komplekte – 3 dydžiai: 30x50 cm.; 50x100 cm.; 70x140 cm.

Elektrinis stalo grilis – su 60 proc. nuolaida. Stilinga elektrinė kepsninė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta grilinti, bet nori išvengti dūmų ir laukimo, kol įkaista anglis. Erdviame 30 cm skersmens grilyje galėsite kepti mėsą, žuvį ir daržoves jį tiesiog įjungę į elektros tinklą.

Dalis nuolaidų galioja visiems pirkėjams, o „Iki“ lojalumo programos nariai gali naudotis ir papildomais „Globalinio išpardavimo“ pasiūlymais. Visus juos rasite „Iki“ leidinyje ir artimiausioje „Iki“ parduotuvėje.

Svarbu paminėti, kad nuolaidos galioja ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Daugiau informacijos:

Vaida Budrienė„Iki“ komunikacijos vadovėMob. tel. +370 686 56010El. p. vaida.budriene@iki.lt