Šalies ūkininkai nuolat atsinaujina turimą techniką į naujesnius modelius. Renkantis būtent žemės ūkiui skirtą techniką labai svarbu ne tik patikimi gamintojai, pasaulyje gerai žinomi prekių ženklai, bet ir pardavėjo siūlomos serviso, garantinio aptarnavimo paslaugos. Ištikus gedimui ūkininkams ranką ištiesia patyrę AB „LYTAGRA“ mechanikai. Tad kodėl svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kurio techninio aptarnavimo komanda pasiruošusi viskam?
Kad sugedusi ūkio technika nekeltų nuostolių – kas teikia operatyvią pagalbą kritinėje situacijoje?
© Organizatorių nuotr.

Ilgalaikį bendradarbiavimą kuria mechanikai

Darbymečiu ūkininkų turima technika dirba dideliu tempu. Kiekviena minutė yra svarbi, o įvykęs gedimas ar kitos problemos gali lemti prarastą dalį derliaus bei didžiulius finansinius nuostolius. Būtent todėl ūkininkai itin atidžiai renkasi ūkio technikos pardavėją. Gerai žinoma, kad būtent įmonės turima techninio aptarnavimo tarnyba, servisai, įranga bei patyrę meistrai lems tai, kaip našiai vyks ūkio darbai, bei kaip greit ištikus bėdai bus atskubama į pagalbą. Būtent dėl šios priežasties Pakruojo rajono ŽŪB „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas renkasi bendradarbiauti su AB „Lytagra“. Štai ir šiais metais nusprendus atsinaujinti techniką buvo kreiptasi ne kur kitur, o į patikrintus partnerius. Net keturi vilkikai atgabeno pasaulyje pripažintų prekės ženklų techniką: New Holland kombainą su pjaunamąja, JCB krautuvą su gausia komplektacija bei Krone presą. E. Drupas tvirtina, kad AB „Lytagra“ dirba patyrę ir savo darbą išmanantys mechanikai. Techninio aptarnavimo tarnyba reaguoja žaibiškai – vos per kelias valandas išaiškinami gedimai, tvarkoma technika ir iš naujo paleidžiama darbui.

„Ūkiams labai svarbu, kad būtų lengva pasiekti servisą. Mes vertiname operatyvumą, mechanikų žinias, profesionalumą. Yra atvejų, kai patyręs specialistas jau telefonu supranta, kur slypi gedimas, padeda spręsti problemas nedelsiant. Įvykus nenumatytam įvykiui, kai technika sustoja laukuose kiekviena minutė yra svarbi. „Lytagra“ prekiauja geros kokybės technika, o savo darbą išmanantys mechanikai mums padeda našiai dirbti, todėl ja pasitikime jau vienuolika metų“, – sako žemės ūkio bendrovės „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas.

Kad sugedusi ūkio technika nekeltų nuostolių – kas teikia operatyvią pagalbą kritinėje situacijoje?
© Organizatorių nuotr.

Pristačius techniką prasideda tikras darbas

AB „Lytagra“ komercijos direktorius Rimas Norvilas sako, kad vertina kiekvieną klientą, kuris ne tik įsigyja siūlomą produkciją, bet ir patiki savo technikos būklę bei nuo to priklausantį derlių visai bendrovės komandai. Komercijos direktorius sako, kad pardavimo procesas nesibaigia pristačius prekes, priešingai – tuo metu prasideda tikras ir daug profesionalumo reikalaujantis darbas.

„Mes ne tik parduodame, bet ir įsipareigojame teikti techninę priežiūrą tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Su ŽŪB „Pelaniškiai“ dirbame jau ilgą laiką. Visus užsakymus pristatome laiku, mums svarbu, kad mūsų klientai žinotų, jog yra patikimose rankose. Į iškilusius gedimus reaguojame žaibiškai. Štai ir šią vasarą karšti orai nelepino, todėl trumpo atšilimo laikotarpiu mūsų servisai dirbo be sustojimo septynias dienas per savaitę, kad tik visi gautų skubų technikos gedimų šalinimą. Tai leidžia ir patiems ūkininkams dirbti be nuostolių“, – sako R. Norvilas.

„Lytagra“ turi išvystytą techninio aptarnavimo tarnybos tinklą visoje Lietuvoje. Technikos servisai veikia Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Alytuje, Raseiniuose, Vilniuje. Todėl ūkininkai iš įvairiausių Lietuvos rajonų gali rinktis arčiausiai esantį technikos servisą ir gauti profesionalų teikiamas paslaugas. Patyrę meistrai taip pat konsultuoja telefonu, atvyksta į ūkius. Ūkininkavimo sezono ir ne sezono metu atliekami profilaktiniai ūkio technikos patikrinimai, paruošimai naujam darbingam sezonui. Techninio aptarnavimo padalinių komandos sudarytos iš geriausių specialistų, kurie nuolat kelia savo kompetencijas.

Kad sugedusi ūkio technika nekeltų nuostolių – kas teikia operatyvią pagalbą kritinėje situacijoje?
© Organizatorių nuotr.

„Technologijos nuolat žygiuoja į priekį, todėl mūsų meistrai, mechanikai ir kiti specialistai nuolat tobulinasi. Ūkiams skirta technika yra šiuolaikiška, kompiuterizuota, nuolat diegiamos išmanios naujovės, todėl mums didžiausias prioritetas – komandos kompetencijų kėlimas. Pandemijos įkarštyje vyko nuotoliniai mokymai, dabar specialistai dalyvauja gyvuose užsiėmimuose. Nuolat investuojame į įvairius mokymus“, – atskleidžia R. Norvilas.

Komercijos direktorius sako, kad visada džiugu pristatyti naują techniką savo klientams, bei padėti ją prižiūrėti, o prireikus ir sutvarkyti. Juk raktelių nuo naujos technikos įteikimas yra šventė ir naujo bendradarbiavimo etapo pradžia. Būtent tokią akimirką iš itin didelio užsakymo pristatymo užfiksavo „Agro reidas“ komanda. Vaizdo įrašą galima pamatyti čia:

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(6 žmonės įvertino)
5.0000

Tvaraus žemės ūkio viziją griauna šešėlis: kaip sustabdysime nelegalios produkcijos plitimą?

Skaičiuojama, jog daugiau nei penktadalis Lietuvoje naudojamos augalų apsaugos produkcijos yra...

Naujas „Krekenavos“ žingsnis į ateitį – virš laukų pakilę agrodronai

Dešimt metų nearimine žemdirbyste užsiimanti žemės ūkio bendrovė „ Krekenava “, kad gautų...

Kad sugedusi ūkio technika nekeltų nuostolių – kas teikia operatyvią pagalbą kritinėje situacijoje?

Šalies ūkininkai nuolat atsinaujina turimą techniką į naujesnius modelius. Renkantis būtent...

Žemės ūkio produktų perdirbėjams – ES parama: nuo rugsėjo mėnesio kviečia teikti paraiškas

Nacionalinė mokėjimo agentūra ragina suskubti ankštinių ir baltyminių augalų bei kitų žemės...

Biologinis NPK – ekonomiškai ir moksliškai pagrįstas sprendimas

Anticiklonas žemdirbius įsuko į intensyvių darbų sūkurį, laukuose dirba kombainai, paskui juos...

Top naujienos

Karybos ekspertas Ždanovas – apie tai, ką daro Rusijos generolai: vaizdo įrašai parodo kraupią realybę (7)

Ukrainos kariuomenei toliau sėkmingai puolant, viešoje erdvėje gausiu filmuotos medžiagos,...

Leonid Bershidsky

„Bloomberg“: Putino laukia nelinksmas gimtadienis, situacija jam darosi pavojinga (4)

Dabar jau žinome: net ir tokioje griežtai kontroliuojamoje šalyje kaip Rusija karinių...

Karas Ukrainoje. Išlaisvintame Lymane – sukrečiantis radinys: aptikta masinė kapavietė Ukrainiečiai skelbia smogę viešbučiui Chersone su rusų pareigūnais (6)

Ukrainos pajėgos dar labiau veržiasi link Rusijos okupuoto Chersono miesto, antradienį...

Stiprus vėjas trukdys pasidžiaugti sugrįžtančia šiluma: termometrai rodys seniai nematytus skaičius

Ketvirtadienio dieną per Lietuvą slinks mažai aktyvus šaltasis atmosferos frontas. Debesuotumas...

Kraupi avarija Priekulės aplinkkelyje: kaktomuša susidūrė du automobiliai, vienos moters būklė sunki dėl avarijos kelias buvo nepravažiuojamas  (1)

Trečiadienio vakarą Priekulės aplinkkelyje du automobiliai susidūrė kaktomuša, sužaloto du...

Tarptautiniame fronte – čempionų meistriškumo pamoka „Rytui“

Pergalingai vietiniame fronte startavęs Vilniaus „Rytas“ trečiadienį vakare patyrė pirmą...

Vilniaus gatvėje – drastiškas vaizdas: tai nufilmavę žmonės atpažino garsų advokatą (32)

Vilniuje gatvėje žmonės tapo liudininkais, kaip išsiskyrusių tėvų konflikto įkarštyje vaikas...

Zelenskis patvirtino: Ukraina sieks priimti pasaulio čempionato kovas (2)

Ukraina prisijungė prie jungtinės Ispanijos ir Portugalijos paraiškos surengti FIFA 2030 metų...

Sniego pilys

Silpnavalis, nekonfliktiškas ir mėgstantis išgerti – taip žvalgyba apibūdino Brežnevo sūnų, tuo tarpu proproanūkis elgetauja Turkijoje

Teigiama, kad įtakingų tėvų vaikai gimsta „su auksiniu šaukštu burnoje“. Tačiau SSRS...

SuTaupyk

Apsipirkdamas Lenkijoje lietuvis rado gudrų būdą išleisti dar mažiau: dauguma apie tai net nežino Vardija pasikeitusias lenkiškas kainas ir kas vis dar pigiau nei Lietuvoje (3)

Reguliariai Lenkijoje apsipirkinėjantys Pietų Lietuvos rajonų gyventojai pastebi, kad kaimyninėje...