2022 m. augalų apsaugos produktų gamintoja BASF pradeda pristatydama išskirtinę lojalumo programą ūkininkams – AGRO MILES. Tapę programos nariais, žemdirbiai turės galimybę tobulinti profesines žinias, o už sukauptus taškus bus apdovanoti pačių pasirinktais prizais. Apie tai, į kokią kelionę kviečiami ūkininkai, kaip tapti lojalumo programos nariais ir kas laukia prisijungusių narių, pasakoja BASF pardavimų vadovas Lietuvai Saulius Nainys ir įmonės Komercijos ir skaitmenizavimo skyriaus vadovas Baltijos šalyse Rytis Krasauskas.
BASF pristato lojalumo programą AGRO MILES: ūkininkai kviečiami keliauti ir augti kartu, atrasti daugiau pasiūlymų ir naudų savo ūkiui
© Organizatorių nuotr.

BASF pristato lojalumo programą AGRO MILES: ūkininkai kviečiami keliauti ir augti kartu, atrasti daugiau pasiūlymų ir naudų savo ūkiui

2022 m. augalų apsaugos produktų gamintoja BASF pradeda pristatydama išskirtinę lojalumo programą ūkininkams – AGRO MILES. Tapę programos nariais, žemdirbiai turės galimybę tobulinti profesines žinias, o už sukauptus taškus bus apdovanoti pačių pasirinktais prizais. Apie tai, į kokią kelionę kviečiami ūkininkai, kaip tapti lojalumo programos nariais ir kas laukia prisijungusių narių, pasakoja BASF pardavimų vadovas Lietuvai Saulius Nainys ir įmonės Komercijos ir skaitmenizavimo skyriaus vadovas Baltijos šalyse Rytis Krasauskas.

Į kokią kelionę kviečiate prisijungti ūkininkus 2022 m.?

Saulius Nainys: BASF, kaip įmonė, Lietuvoje veikia jau daugiau nei 26 metus. Per šiuos metus pastebėjome, kad daugelis žemdirbių įsitikinę BASF produktų veiksmingumu, lojaliai naudojasi mūsų siūlomais sprendimais. Atsidėkodami už lojalumą, taip pat siekdami būti kuo arčiau ūkininko ir suprasti jo poreikius, nusprendėme juos pakviesti į AGRO MILES lojalumo programą. Pagrindinis jos tikslas yra atsidėkoti ūkininkams, savo kasdieniniame darbe naudojantiems BASF technologijas, ir už bendradarbiavimą pasiūlyti išskirtinius prizus.

Kokia nauda ūkininkams, prisijungusiems prie lojalumo programos AGRO MILES?

Saulius Nainys: Pirmiausia, prisijungdamas prie lojalumo programos ūkininkas galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir kaupti taškus už įsigytus BASF produktus, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į pasirinktas dovanas bei prizus. AGRO MILES programa taip pat siekiame su ūkininkais kartu augti, tobulėti profesinėje ir asmeninėje srityse, keistis žiniomis ir dalintis gerosiomis praktikomis. Svarbu pabrėžti, kad programa, remiantis sukaupta patirtimi, pritaikyta būtent Lietuvos žemdirbiams – tiek mažam, tiek dideliam ūkiui, tad laukiami yra visi žemdirbiai, naudojantys mūsų technologijas. Šia lojalumo programa norime kiekvienam klientui parodyti išskirtinį dėmesį ir padėkoti, kad jau ne vienerius metus pasitiki agronominėmis rekomendacijomis ir BASF sprendimais.

Ryti, galbūt galite plačiau papasakoti, ką turi žinoti ūkininkas, norėdamas tapti AGRO MILES programos nariu? Kaip veikia ši lojalumo programa?

Rytis Krasauskas: Pati programa buvo kuriama tokiu principu, kad būtų kuo paprastesnė ir lengvai suprantama jos vartotojams. Iš esmės egzistuoja trys pagrindiniai žingsniai, kuriuos būtina žinoti.

Pirmasis žingsnis yra registracija, kuri yra labai paprasta – jos metu tereikia suvesti pagrindinę informaciją apie save ir savo ūkį. Mums juos patvirtinus, ūkininkas iškart tampa AGRO MILES programos nariu. Antrasis žingsnis – taškų kaupimas. Norint juos gauti, ūkininkas turi į savo paskyrą įkelti BASF produktų pirkimo dokumentą, pagal kurį programa sugeneruoja gautus taškus. Beje, dokumento pateikimo forma nėra itin svarbi – gali būti įkeliamas tiesiog nufotografuotas dokumentas arba laikmena iš kompiuterio. Trečiasis žingsnis yra pats maloniausias – už surinktus taškus ūkininkas gali išsirinkti pageidaujamą prizą.

BASF pristato lojalumo programą AGRO MILES: ūkininkai kviečiami keliauti ir augti kartu, atrasti daugiau pasiūlymų ir naudų savo ūkiui
© Organizatorių nuotr.

Svarbus aspektas, kurį būtina paminėti, yra tai, jog lojalumo programa AGRO MILES veikia vadovaudamasi naujausiais duomenų apsaugos (angl. GDPR) reikalavimais, tad visi prie programos prisijungę ūkininkai gali būti tikri, jog jų pateikti duomenys naudojami tikslingai ir saugiai.

Minėjote, kad tapę lojalumo programos nariais, ūkininkai taip pat turės galimybę laimėti prizus – kokių prizų ir jų kategorijų galima tikėtis?

Saulius Nainys: Kiekvienas programos dalyvis, renkantis taškus už įsigytus BASF produktus, turės visišką prizų pasirinkimo laisvę. O prizai yra patys įvairiausi – tiek ūkininkui ir jo šeimai skirtos dovanos, kasdienėje veikloje naudojami elektronikos prietaisai, darbo įrankiai, agroprekės, kurios bus naudingos ūkyje. Didysis AGRO MILES lojalumo programos prizas – išskirtinė, edukacinė kelionė, kurios metu ūkininkas galės pasisemti žinių skirtinguose Vakarų Europos ūkiuose. Tad platus dovanų asortimentas sudarytas taip, kad pats ūkininkas galėtų nuspręsti, ko jam tuo metu labiausiai reikia. Galiausiai, esame lankstūs – prizų ir dovanų krepšelis bus nuolat atnaujinamas, atsižvelgiant į ūkininkų poreikius.

Kiek ilgai veiks lojalumo programa AGRO MILES?

Rytis Krasauskas: Oficialiai lojalumo programa pradėjo veikti jau sausio 10 d., tad klientai jau kviečiami registruotis, kelti BASF produktų įsigijimą patvirtinančius dokumentus ir pradėti kaupti taškus. Šiemet įsigytų BASF produktų sąskaitas ūkininkai galės kelti visus metus. Beje, sąskaitos už pernai įsigytus produktus taip pat gali būti įkeliamos į sistemą iki kovo 31 d.

Sukaupti taškai ūkininko paskyroje galioja 36 mėn. nuo pirmosios sąskaitos įkėlimo, tad šį projektą matome kaip ilgalaikį. Tikimės, kad per šį laiką mūsų klientai dar labiau pajaus tarpusavio bendradarbiavimo prasmę ir vertę, o mes savo ruožtu atsidėkosime už suteikiamą pasitikėjimą ir lojalumą.

Daugiau informacijos apie lojalumo programą AGRO MILES ir prizų pasirinkimą galite rasti šiuo adresu: www.agromiles.basf.lt

Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami, perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Užsakymo nr.: PT_89215999

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Ūkininkas papasakojo, kaip pritraukti pinigus ir sėkmę

Labiausiai tinkamas laikas įterpti į dirvožemį naudingus žemdirbystei mikroorganizmus – tai...

Šiuolaikinį ūkininkavimą ir bioįvairovę galima suderinti

Biologinę įvairovę galima ir reikia saugoti ne tik draustiniuose ir rezervatuose, bet ir žemės...

Veiklą nutraukiantiems žvejams skiriama parama padeda reguliuoti žvejybos galimybes ir pajėgumus

Pasitraukiantiems iš verslo žvejams bus skirta beveik 2,5 mln. eurų parama nutraukti savo žvejybos...

Iššūkiai šiuolaikiniame žemės ūkyje ir integruotos augalininkystės technologijos

Šiuolaikiniame žemės ūkyje augintojams reikia spręsti keletą užduočių vienu metu –...

LKU kredito unijų grupė: pavasaris jau šaukia ūkininkus planuoti darbus ir investicijas

Bundanti gamta pranašauja pavasarį, o ūkininkams – darbų sezono pradžią. Pastarieji jau...

Top naujienos

Delfi PliusAinis Gurevičius

Ragina atsisakyti rusų primestų titulų: Mindaugas nebuvo vienintelis Lietuvos karalius (2)

Grupė Lietuvos intelektualų (istorikų, menininkų ir kt.) neseniai atviru laišku kreipėsi į...

Vairuotoją sumušęs globos namų direktorius ginasi: vairuotojas trenkė pirmas

Vairuotojo sumušimu įtariamas socialinių paslaugų globos namų direktorius pats apkaltino...

Niekuo dėtam kauniečiui pritaikytos ES sankcijos Rusijai: dėl sutapusių vardo ir pavardės jis laikomas karo nusikaltėliu (6)

Kaunietis mokytojas sužinojo, kad tapo įtariamu karo nusikaltėliu ir pinigų plovėju. Jo...

Siaubingas užpuolimas buvo tik košmaro pradžia: klaipėdietis negali patikėti, ką teko išgyventi po to (5)

„Pabuvęs šalia mirties net nebežinau, ko dabar bijočiau. Gyvenu antrą kartą ir dabar tiesiog...

Žiniasklaida: rastas negyvas dar vienas rusų oligarchas (2)

Anot britų leidinio „The Daily Mail “, neaiškiomis aplinkybėmis mirė dar vienas rusų...

Rusija toliau kelia bangas: dėl bilietų į Kaliningradą trūkumo suskubo apkaltinti Lietuvą (1)

Dėl Lietuvos taikomų apribojimų rusams iškilo rimtų sunkumų ieškant bilietų į tolimojo...

Šokolado mėgėjams gali tekti atsisveikinti su šiuo dievų maistu: kainuos kaip ikrai arba išvis nebeliks

Vien lietuviai kasmet nuperka po kelias tonas šokolado, darosi vis išrankesni jo skoniui. Galima tik...

Karas Ukrainoje. Rusijos pajėgos smūgiavo Slovjanskui, žuvo mažiausiai du žmonės  Zelenskio patarėjas: Lysyčansko užėmimas yra paskutinė Rusijos pergalė (2)

Nuo karo pradžios vasario 24-ąją Rusijos kariuomenė Ukrainoje sunaikino maždaug 80 tūkst....

Delfi PliusŠarūnas Meškys

Į Mėnulio paviršių tėškėsi neatpažintas objektas: nauji krateriai glumina mokslininkus – negali paaiškinti, kas čia nukrito

Naujausiose Mėnulio paviršiaus nuotraukose, kurias įamžino NASA kosminis Mėnulio zondas (LRO),...

Avalynė, kurią privalote turėti šią vasarą: neišvaizdžios klumpės ar mados ir patogumo viršūnė?

„Pažiūrėk, mama, kokie batai“, – prašo sandalų dukra parduotuvėje. „Baik tu, čia...