„Jau 15 metų esame „Mamų unijos“ inicijuojamų socialinių akcijų, skatinančių sąmoningumą, atjautą ir pagalbą šeimoms, kurių vaikai kovoja su onkologinėmis ligomis, partneriai. Nuo vakar kartu pristatome bendrą socialinę akciją, prie kurios prisijungė ir lietuvių bitininkai „Brolių medus“ – jų pagaminti sveiki ir skanūs vaisių sulčių guminukai su medumi yra kvietimas paprastai bei lengvai kiekvienam prisidėti prie pagalbos vėžiu sergantiems vaikams“, – kalba Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Socialinė akcija, skirta paremti vėžiu sergančius vaikus, vyksta nuo rugsėjo 12 d. iki spalio 9 dienos visose „Maxima XXX“ tinklo parduotuvėse – iš viso 14-oje „Maximos“ parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje. Šiose parduotuvėse pirkėjus pasitinka atskiras akcijos stendas su lietuvių gamintojų „Brolių medus“ pagamintais guminukais – auksaspalviais broliais lokiais, susikibusiais už letenėlių ir simbolizuojančiais draugiškumą bei laimę.

Visa suma, kurią pirkėjai skirs įsigydami šiuos guminukus, bus paaukota labdaros fondui, o „Mamų unija“ šias lėšas skirs vėžiu sergančių vaikų bei jų šeimų globai.

„Mamų unija“ kasmet paremia apie 300 vaikų ir jų šeimų, kovojančių su onkologinėmis ligomis – drauge su aukotojais surenkama parama fondui leidžia suteikti šioms šeimoms finansinę pagalbą nekompensuojamam vaikų gydymui, reabilitacijai, įvairiems užsiėmimams, taip pat teikti psichologinę pagalbą, apgyvendinimo paslaugas šeimos namuose, kad su vėžiu kovojantys vaikai neliktų vieni su savo skausmu ir baime – kad abu tėvai galėtų būti šalia.

„Kasmet rugsėjį minime vaikų vėžio mėnesį, tačiau šis mėnuo ne tik apie sergančius vaikus, bet ir apie mus visus, žmones. Vieni esame labai šalia sergančių vaikų, kiti toli, bet drauge mes esame bendruomenė, kurią vienija gerumo ir supratingumo genas bei noras padėti tam, kuriam šiandien reikia mūsų visų pagalbos“, – kalba „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė.

Pasak jos, gerų žmonių dėka, šiandien sergantys vaikai turi vietą – „Mamų unijos Šeimos namus“, kur gali apsistoti nemokamai su šeimomis bei gauti kompleksinę pagalbą, kol vyksta gydymas. Kiekviena socialinė akcija prisideda prie šių namų išlaikymo ir nemokamo vaikų gydymo.

„Su „Mamų unija“ bendradarbiaujame daugiau nei penkerius metus, su mielu noru prisidedame prie socialinių akcijų, paremiame mūsų gaminamais produktais – pasakoja Vilius Jackevičius, vienas iš „Brolių medaus“ įkūrėjų. – Tikimės, kad su prekybos tinklo „Maxima“ pagalba, mūsų guminukai „Broliai lokiai“ šiemet padės pritraukti dar daugiau žmonių, aukojančių kilniam tikslui ir besidalinančių gerumu ir rūpesčiu. Akcijai pasirinkome gana naują mūsų produktą, kuris ne tik sveikas, skanus, bet ir turi platesnę prasmę: letenėlėmis susikabinę lokiai yra neišskiriami tarsi broliai dvyniai – jie simbolizuoja draugystę ir palaikymą“.