2022-2023 m. m. „Ignitis grupė“ skyrė 150 tūkst. eurų paramą 8-ioms aukštosioms mokykloms, kurios šią paramą paskirstė 50-čiai pirmo kurso studentų. Kitais mokslo metais išlaikomas tęstinumas, stipendijas toliau galės gauti antrakursiai ir įstoję mokytis pirmakursiai.

„Mums svarbu, kad naujaisiais mokslo metais remsime ne tik pirmo, bet ir antro kurso studentus – įgyvendiname pernai garsiai išsakytus planus. Atsižvelgiant į energetikos transformacijos įgautą pagreitį ir tendencijas, kurias formuoja jūroje bei sausumoje kuriami vėjo elektrinių parkai, vystomos vandenilio technologijos bei daugelis kitų naujovių, neleidžiame sau pamiršti, kad vykstančiai transformacijai įgyvendinti Lietuvai ir visam regionui reikia naujos energetikų kartos, protų, pasiryžusių ir galinčių veikti. Galvodami apie ateitį investuojame į tuos, kas tęs mūsų pradėtus darbus“, – sako Giedrė Žlibinienė, programos #EnergySmartSTART vadovė.

Per vienerius metus „Ignitis grupė“ drauge su kitais energetikais inicijuota programa #EnergySmartSTART nuveikė išties įspūdingų darbų, vardan energetikos sektoriaus populiarumo ir patrauklumo.

G. Žlibinienė pastebi, kad verta džiaugtis užsimezgusiais ryšiais su aukštojo mokslo įstaigomis, didžiuotis remiamais studentais, kurių šiuo metu yra 50, o jų įsitraukimas ir domėjimasis energetika primena, kad ne veltui jiems skiriamas dėmesys.

„Džiaugiamės, kad auga nauja, perspektyvi karta ir tikimės, jog skiriamos stipendijos paskatins abiturientus rinktis elektros inžinerijos ar energijos inžinerijos krypčių studijas“, – teigia #EnergySmartSTART programos vadovė.

Daugiau informacijos apie „Ignitis grupės“ finansinę paramą aukštosioms mokykloms galima rasti čia: Finansinė parama | #EnergySmartSTART