Tarptautinei energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ įteiktas visame pasaulyje pripažintas geriausio darbdavio – „Top Employer“ – sertifikatas, kurį organizacijos gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas.

„Gavome visame pasaulyje pripažįstamą įvertinimą, kuris leidžia lygiuotis su stipriausiais pasaulio darbdaviais ir patvirtina, kad grupėje esančios darbo sąlygos yra išskirtinai geros. Maža to, esame pirmoji lietuviško kapitalo įmonė, gavusi šį apdovanojimą“ – sako „Ignitis grupės“ organizacinio vystymo vadovė Živilė Skibarkienė.

„Top Employer“ sertifikatas nėra vienkartinis įvertinimas – tai tęstinis įpareigojimas, kad darbuotojų gerovei „Ignitis grupė“ teiks nepaprastą dėmesį ir toliau. Tarptautinis pripažinimas aiškiai parodė, kur esame stiprūs, bet taip pat – kur turime tobulėti. Todėl, norėdami išlaikyti šį geriausio darbdavio titulą, turėsime nuolat žengti į priekį, nes šią pažangą kasmet seks sertifikuojančioji organizacija, teigia atstovė.

Didžiausia energetikos bendrovė šalyje geriausiai įvertinta naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų ir priedų sistemų sudarymo bei lyderystės ugdymo kriterijuose.

Anot Ž. Skibarkienės, kasdien grupėje siekiame kurti darbo aplinką, kurioje gerbiamas ir vertinamas žmonių unikalumas, jų įvairovė, kur kolegos gali jaustis saugūs, vertinami ir realizuoti savo galimybes. Visa tai stipriname turėdami aiškias vertybes ir nuostatas, tobulėjimą skatinančias iniciatyvas bei darbuotojus vienijančias ir jiems padedančias grupes.

Energetikos sritis – kupina iššūkių, tačiau dėmesys darbuotojams yra pirmoje vietoje – grupės veikla susideda iš daugybės atskirų procesų, tačiau už kiekvieno jų, pirmiausia, stovi žmogus. Kurdama energetiškai sumanų pasaulį, „Ignitis grupė“ ieško profesionalių, sumanių ir savo darbą mylinčių darbuotojų, o suradus – kiekvienu rūpinasi.

Balansas tarp darbo ir asmeninio gyvenimo taip pat yra ypač svarbus, todėl grupėje imamasi ne tik profesinei, bet ir asmeninei gerovei skirtų programų bei iniciatyvų, kurios ypač svarbios šiandieniniame kontekste. Grupėje veikia psichologinės pagalbos linija, kuri prieinama darbuotojams ir jų šeimos nariams. Taip pat sukurtos sąlygos darbuotojams dalyvauti savanoriškoje veikloje.

„Nors praėję metai, kurie, kaip ir prieš juos buvę, kėlė rūpesčių organizacijoms visame pasaulyje, „Ignitis grupė“ ir toliau teikė prioritetą nepriekaištingų žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų darbovietėje išlaikymui. Organizacija ir toliau sėkmingai žengia išvien su besikeičiančia darbo rinka bei deda visas pastangas siekdama teigiamai paveikti savo darbuotojų gyvenimus“, – teigia Ž. Skibarkienė.

„Top Employers Institute“ yra tarptautinė institucija vertinanti žmogiškųjų išteklių valdymo praktikas. Pagal šią programą buvo pripažinti daugiau nei 1,8 tūkst. geriausių darbdavių 123 pasaulio šalyse. Sertifikatai organizacijoms suteikiami už dalyvavimą apklausoje, kuri apima įvairias žmogiškųjų išteklių sritis, kurias sudaro 20 kriterijų, įskaitant talentų valdymo strategiją, darbo aplinką, talentų pritraukimo, edukacijos, žmonių gerovės, įvairovės ir įtraukties bei kitus kriterijus.

„Ignitis grupė“ visoje Lietuvoje dirba jau daugiau 4 tūkst. žmonių.