Žemės ūkis yra atsakingas už beveik ketvirtadalį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų. Suprasdama tai ir matydama, kad realių krizės suvaldymo sprendimų šiai dienai nėra, „AUGA group“ ėmėsi lyderystės tvarios žemdirbystės srityje.

„AUGA group“ užsiima ekologine žemdirbyste ir ekologiško maisto gamyba, todėl visų pirma laikosi visų ES ekologinio ūkininkavimo ir ekologiško maisto gamybos standartų. Tačiau kaip pastebi „AUGA group“ rinkodaros ir tvarumo vadovas Gediminas Judzentas, šiai dienai daryti tik tai, ko reikalauja standartai, nebepakanka.

„Tvarumas yra mūsų DNR, todėl jo siekiame per visas tris pagrindines tvarumo kryptis: socialinę atsakomybę, valdymo praktikas ir aplinkosaugą, kuriai skiriame daugiausiai dėmesio. Taikome bearimines technologijas, naudojame tik žaliąją energiją, vadovaujamės žiedinės ekonomikos principais“, – sako G. Judzentas.

„AUGA group“ ne tik siekia tapti klimatui neutralia bendrove, bet ir nori viso pasaulio ūkininkams suteikti galimybę naudotis jos sukurtais technologiniais pasiekimais. Vartotojus įmonių grupė skatina rinktis tvarų maistą be kainos gamtai ir tokiu būdu tiesiogiai prisidėti prie didžiausios šių laikų ekologinės problemos sprendimo.