Konferencija aktuali ir norintiems savo verslo strategijos plane įsivardyti tvarumo tikslus, tačiau dar nežinantiems kaip tai padaryti tinkamai, ir toms įmonėms, kurios jau eina tvarumo keliu, tačiau tam tikrose kolektyvo grandyse pritrūksta žinių, kaip teisingai vystyti verslą.

„Konferencijoje kviečiame dalyvauti įvairių lygių vadovus, kurie priima sprendimus ir nori daryti pokytį. Čia susitiks strategai ir vykdytojai, ieškantys koncentruotų žinių ir naujausių praktikų tvarumo srityje. O geriausiomis praktikomis dalinsis lektoriai iš Oksfordo universiteto, Švedų instituto ir kiti ekspertai, jau daugiau kaip po 10 metų dirbantys tvarumo srityje,“ – pasakoja „Delfi“ konferencijų ir renginių skyriaus vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė.


Tvarumas – organizacijų kasdienybė

Organizatorių tikslas, kad tvarumas taptų ne tik pokalbių tema, tačiau ir veiksmų planu. „Tai konferencija, kurią drąsiai galima vadinti ir mokymais, nes „Tvarumo kurse“ bus suteikiama daug informacijos, kuri padės organizacijų procesuose įdiegti tvarumo tikslus bei paskatins verslą dar drąsiau eiti tvaresnių sprendimų link.

Pradėjus projektą „Tvari Lietuva“ sulaukiame nemažai įmonių vadovų, verslininkų klausimų apie tai, kaip pradėti kurti ir dirbti tvariai, ir, žinoma, sulaukėme nemažai dėmesio iš tų, kurie jau daug daro ir nori dalintis su kitais, kaip eiti tvarumo keliu. Tai rodo, jog ši tema yra aktuali, tačiau kol kas Lietuvoje neturime daug organizacijų, kurios savo veikloje tvarumo tikslus mato kaip strateginę įmonės kryptį“, – tvarumo idėjų aktualijomis dalijasi „Delfi“ vadovas Vytautas Benokraitis.

V. Benokraitis priduria, kad ir „Delfi“ organizacijoje tvarumo tema ir tikslai tampa vis svarbesni: „Mes ne tik siekiame kurti daugiau turinio šia tema, edukuoti visuomenę ir skatinti verslą eiti tvarumo link, tačiau tuo pačiu ir patys, kaip organizacija, mokomės ir savo įmonės strategijoje siekiame turėti daugiau tikslų orientuotų į tvarumą.“

Vytautas Benokraitis

Tvarumo teorija ir praktika versle

Konferencija bus skirta tam, kad tvarumo temos teorinius ir praktinius aspektus lektoriai pateiktų sistemingai, atsakytų į aktualius klausimus, suteiktų įrankius ir inspiraciją keistis bei kartu keistų supratimą apie tvarumą kuriant verslo strategiją.

Savo formatu labiau į mokymus panašus renginys „Tvarumo kursas“ apims tokias temas kaip aplinkosauginių, socialinių ir verslo valdymo (ESG) veiksnių tarpusavio sąsajos bei jų svarba verslo strategijai, organizacijos CO2 pėdsako (footprint) ir žalos gamtai paskaičiavimas bei reikšmė, tvarumo tikslai verslo strategijoje, tvaraus prekės ženklo kūrimas ir rinkodara, darbuotojų įtraukimas siekiant bendrų organizacijos tvarumo tikslų“.

Atsakingo verslo konferencijoje „Tvarumo kursas“ savo patirtimi dalinsis užsienio ekspertai, kurie tvarias verslo strategijas kuria jau 10–15 metų bei dėsto universitetuose vadovų magistrantūros ir bakalauro programose tvarumo tema. Realūs pavyzdžiai bus pateikti ir iš jau ne vienerius metus tvarumo principus vystančių Lietuvos įmonių.

Organizatoriai pabrėžia, kad per dvi dienas bus galima ne tik išgirsti pranešimus, bet ir patiems dalyviams pamėginti atrasti savo organizacijos tvarumo kelią. Tam bus skirtos praktinės užduotys, dalinamasi papildoma informacija prieš ir po konferencijos.

Daugiau apie konferenciją galite sužinoti www.tvarilietuva.lt/konferencija. Bilietų kiekis ribotas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės