Mokymai su realiais pavyzdžiais

„Mokyti tikriausiai reikia tuos, kurie nori mokytis. „Delfi“ kaip organizacijos tikslas yra paskatinti norėti mokytis ir daryti pokytį. Konferencija „Tvarumo kursas“ yra tarsi išdava iš didžiojo tikslo: tie, kurie nori mokytis ir savo organizacijose turėti tvarumo tikslų, suprasti, kas tai iš tiesų yra, kaip įgyvendinami ir matuojami. Viso to su realiais pavyzdžiais bus galima sužinoti per dvi dienas konferencijoje“, – pasakoja Sandra Meškauskaitė-Strepšienė, „Delfi“ konferencijų ir renginių skyriaus vadovė.

Renginio dalyvių, sako S. Meškauskaitė-Strepšienė, nusimato apie 300, tad pasirinktas žodis „konferencija“, nors šio dviejų dienų susibūrimo koncepcija neabejotinai primins mokymus. Nors dar prieš penkmetį žodis „tvarumas“ mūsų žodyne neužėmė tokios svarbios vietos, šiandien gyvename pasaulyje, kur svarbu ne tik apie tai kalbėti: su tvarumu susijusios aktualijos išties tampa esminės.

Pašnekovės teigimu, šiuo metu verslas pasiskirstė į dvi dalis, kurių viena tvarumą kaip prioritetą mato jau seniai, tuo grindžia savo veiklą ir šią sąvoką suvokia per visas jos puses: nuo tvaresnių sprendimų gamybos procese iki užtikrinimo, kad įmonės ar organizacijos darbuotojai jaustųsi gerai, laikytų save organizacijos dalimi:

„Dar ta organizacija turi atiduoti duoklę visuomenei: galbūt per aplinkosaugos prizmę, o galbūt tiesiog bendraudama su visuomene“, – mintimis dalinasi pašnekovė, teigdama, jog su tvarumu susijusios direktyvos turėtų būti tik postūmis veikti, tačiau tikrasis tvarumas turėtų kilti iš verslo savimonės.

Dėstytojai iš užsienio ir speciali medžiaga kiekvienam dalyviui

Naujausio Delfi tyrimo duomenimis, net 76 proc. respondentų tvarumą vis dar sieja tik su rūšiavimu, nors ši sąvoka aprėpia gerokai daugiau. Konferencija „Tvarumo kursas“, anot pašnekovės, bus neabejotinai naudinga ir tiems verslo atstovams, kurie iki šiol visai nesidomėjo tvarumo tematika:

„Didžiąja dalimi pasirinkome užsienio dėstytojus. Bus ir lietuvių, tačiau daugiau užsienio dėstytojų, kurie sugeba turinį perteikti teisingai: su pavyzdžiais, bet perbėgant ir per teorinę pusę. Kitas svarbus elementas – visi dėstytojai paruošia tam tikrą medžiagą, su kuria galės susipažinti dalyviai, taip neįsigilinę į tvarumo temas. Bus atsiųsti net tam tikri testai, kur bus galima pasidaryti apie savo įmonę, įsivertinti, kalba daugiausiai eina apie CO2 emisijas. Po konferencijos bus dar medžiagos ir galimybė peržiūrėti visus video, kurie bus sukurti per dvi dienas.“


„Tvarumo kursas“ konferencija vyks 2022 m. spalio 17–18 dienomis ir yra skirta visiems, savo versle formuojantiems tvarumo strategiją, priima su tuo susijusius sprendimus arba yra gerokai pažengę tvarumo kelyje, tačiau stokoja tam tikrų žinių, nori dalintis kontaktais, nuomone, o gal užmegzti naujų verslui naudingų pažinčių. Daugiau informacijos apie renginį ČIA
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės