Konferencijos tikslas – supažindinti, kaip tvaraus verslo lyderiai taiko DI technologijas, gerindami produktyvumą ir organizacijų tvarumo lygį. Šiaurės ir Baltijos šalių verslo atstovai ir dirbtinio intelekto ekspertai diskutuos, kaip veiksmingai ir atsakingai pasitelkti DI siekiant sėkmingo verslo dėl visuomenės pažangos.

Konferencijos pranešėjai – ekspertai ir verslininkai iš Suomijos, Norvegijos, Estijos ir Lietuvos – apžvelgs naujausias DI taikymo tendencijas ir prognozuos galimą poveikį verslo, aplinkosaugos, socialinės ir valdysenos (angl. ESG) sritims. Renginio moderatoriai – tvarumo ekspertai Audronė Alijošiūtė-Paulauskienė (Lietuva) ir Piotr Hajdecki (Suomija) – skatins diskusijas apie galimus iššūkius ir jų sprendimų retrospektyvas, prognozes artėjančiam dešimtmečiui.

„DI technologija yra labai svarbi vykstant skaitmeninei transformacijai, taip pat mažinant klimato kaitos poveikį. – sako Suomijos ambasadorė Vilniuje Arja Makkonen. – Jubiliejinės konferencijos „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit“ dalyviai pristatys ir aptars, kaip DI technologijos gali padėti kurti tvarų verslą, atsižvelgiant į aplinkos, socialinius ir teisinius veiksnius. Tikimės iš verslo ir viešojo sektoriaus lyderių sulaukti įkvepiančių pavyzdžių apie tai, kaip DI prisideda stiprinant Europos žaliąjį kursą, nevengiant diskusijų apie galimą neigiamą DI poveikį“.

Arja Makkonen

Ilgametė šio verslo forumo organizatorė, Suomijos – Lietuvos prekybos rūmų direktorė Rubina Haapamaki įsitikinusi, kad šių metų tema apie DI neabejotinai prisidės prie tvaraus verslo sėkmės.

„Mums, konferencijos organizatoriams, visuomet buvo svarbu, kad verslo lyderiai susipažintų su kuo daugiau požiūrių ir rastų atsakymus į jiems rūpimus klausimus. – sako R. Haapamaki. – Tęsdami geriausias „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit“ tradicijas pristatyti Lietuvos verslo bendruomenei aktualiausias ir pažangiausias tvaraus verslo praktikas, šiemet į jas pažvelgsime per DI technologijų galimybes, kurios darys reikšmingą įtaką ne tik artimiausiu metu, bet ir ateinančiais dešimtmečiais. Akivaizdu, kad šios temos jau nebepavyks išvengti nė viename renginyje dėl nevienareikšmiško visuomenės, o juo labiau verslo bendruomenės požiūrio. Visame pasaulyje vykstant aršioms diskusijoms apie DI galimybes, kviečiame tvaraus verslo lyderius ir DI ekspertus dalintis pažangiausiomis praktikomis ir požiūriais.“

Rubina Haapamaki

Konferencija yra tris dienas truksiančio renginio „Tvari ateitis“ dalis.

Apie konferenciją

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo lyderių konferencija „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit“ yra kasmetinis renginys, kuriame daugiausia dėmesio skiriama įmonių tvarumo temoms. Renginio dalyviai – verslo ir politikos lyderiai, įvairių sričių ekspertai – susitinka aptarti iššūkių, kurie kyla įmonėms, įgyvendinančioms tvarumo principus, ir kaip vyriausybės bei kitos suinteresuotos šalys padeda veikti atsakingai.

„Nordic-Baltic Sustainable Business Summit“

Per dešimtmetį „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit“ tapo įtakinga verslininkų ir visų atsakingų vartotojų bendravimo platforma, motyvuojanti ir įkvepianti priimti sprendimus, užtikrinančius tvaraus verslo sėkmę Baltijos jūros regione.

Tiesioginę renginio transliaciją galėsite stebėti ČIA.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją