Vesta Survilienė

7 straipsnių

Ieva Ąžuolaitytė

Saulėtą rudeniško sekmadienio popietę buvome pakviestos į svečius pas Vestą Survilienę. Vesta ir jos dukra Joana – gerai žinomos ralio trasoje, kaip vienos iš nedaugelio moterų, kurioms kvepia benzinas, o variklio gausmas – mieliausias ausiai.

Savaitgalį Estijoje vykusiame 45-ajame „Saaremaa“ ralyje geriausiai tarp lietuvių lenktynininkų pasirodė Rokas Kvaraciejus. „Pieno Žvaigždės Rally Team“ pilotas kartu su šturmanu Mindaugu Čepuliu 115 km ilgio varžybų distanciją įveikė per 1 val. 1 .53.2 sek ir užėmė 10-ąją vietą. Iš 142 ralyje start...

Dešimt dienų liko iki tradicinio, Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamo septynioliktojo tarptautinio „Press“ralio, kuris pirmą kartą šių renginių istorijoje vyks dviejų respublikų – Lietuvos ir Latvijos keliais, primena organizatoriai.