Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis – interneto projektų autorius, prodiuseris, verslininkas, buvęs muzikos grupės narys „Naujieji Lietuviai“. Gimė 1978 metais gruodžio 9 dieną.

U. Kiguolis buvo E. Bžesko įkurtos pop grupės „Naujieji Lietuviai“ narys, vėliau grupė pakeitė pavadinimą į „Tipo grupė“. Vėliau, kartu su E.Bžesku įkūrė prodiuserinę kompaniją „Supermuzika“.

2001 metais U. Kiguolis įkūrė įmonę „Elektroniniai sprendimai“, kuri susijusi su antivirusinėmis programomis. Taip pat, su buvusia žmona įkūrė modelių agentūrą „Supermodels“.

Verslininkas užsiima ir filantropine veikla, aukodamas pinigų nepasiturinčioms šeimoms ir sunkiai gyvenantiems žmonėms. Verslininkas yra įsigijęs grafo Juozapo Tiškevičiaus statytą Lentvario dvarą, kurį norima prikelti antram gyvenimui.

Žilvinas Grigaitis pinigus investuoja į daiktus: už plastikinę lėkštutę – 1500, už diržą – 3000 eurų? (19)

Nors Lietuvą, kaip ir visą pasaulį šienauja pandemija, ekonomistai tvirtina, kad iš tiesų gyvename visai neblogai, lietuviai gerokai praturtėjo.

Klaidingai šaiposi iš situacijos Baltarusijoje: į protestus renkasi tūkstančiai, bet koronaviruso ten nėra? (54)

Kol kaimyninėje Baltarusijoje sergančių naujuoju koronavirusu kasdien pagausėja šimtais, verslininkas Ugnius Kiguolis savo „Facebook“ paskyroje...

Norėjęs eiti į mitingą vilnietis apsigavo: esi arba Veryga, arba „antivakseris“ (75)

Atėjo laikas, kada žmogus turi pasirinkti. Su kuriais jis eina koja jojon? Pamišėliu A ar pamišėliu B?

Keli šimtai žmonių Vilniuje reikalavo Verygos atsistatydinimo (1025)

Keli šimtai žmonių Vilniuje susirinko į protestą prieš kaukių dėvėjimą ir kitas koronaviruso suvaldymo priemones. Mitingo metu dalyviai reikalavo...

Trumpo paramos sulaukę gydytojai skleidžia melus apie COVID-19: tikina, kad vaistas egzistuoja, o liga visai nepavojinga (54)

Prieš pora dienų internete ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame grupelė Jungtinių Amerikos Valstijų gydytojų skleidžia informaciją apie...