Shuai Peng

11 straipsnių

Didžiojoje Britanijoje pasibaigusio WTA serijos „Aegon Open Nottingham“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo favorite laikyta 24–erių metų čekė Karolina Pliškova, finale beveik per dvi valandas 7:6 (10:8), 7:5 nugalėjo metais vyresnę amerikietę Alison Riskę.

Sekmadienį Tailande pasibaigusio WTA serijos „PTT Pattaya Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo ketvirtoji pagal skirstymą rusė Jekaterina Makarova.

Antradienį Vokietijoje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 740 tūkst. JAV dolerių. Pergalingai vienetų varžybas pradėjo nugalėtojos titulą ginanti Julia Goerges, 5:7, 6:3, 6:4 įveikusi rusę Anastasiją Pavliučenkovą. Kituose pirmo rato mačuose antradienį pergales še...