Rusijos futbolo rinktinė

Rusijos futbolo rinktinė

Rusijos futbolo rinktinė – komanda sudaryta iš geriausių Rusijos futbolininkų, kuriuos išrenka Rusijos futbolo sąjunga. Rinktinė atstovauja šalį įvairiose tarptautinėse futbolo varžybose.

Rusijos futbolo rinktinė yra TSRS futbolo rinktinės ir trumpalaikės NVS rinktinės tradicijų perėmėja. Nuo 1992 metų, šalies rinktinė dalyvavo 4 pasaulio ir 5 Europos čempionatuose, tačiau aukščiausia vieta buvo pasiekta 2008 metais, kai Rusijos futbolo rinktinė pasiekė pusfinalį Europos futbolo čempionate.

2018 metais Rusijoje vykusiame pasaulio čempionate, šalies futbolo rinktinė pasiekė ketvirtfinalį, kuriame po baudinių serijos pralaimėjo Kroatijai.

Juokas pro ašaras: Rusija pretenduoja surengti Europos futbolo čempionatą (13)

Rusija yra viena iš kandidačių surengti 2028 metų arba 2032 metų Europos futbolo čempionatą, trečiadienį pasibaigus terminui šalims pareikšti...

Situacija Ukrainoje diktuoja Rusijos rinktinės kapitono pasirinkimą atmetė kvietimą į nacionalinę komandą

Nors Rusijos futbolo rinktinė buvo suspenduota atrankoje į pasaulio čempionatą, šios šalies nacionalinė komanda rengia treniruočių stovyklą ir...

Čekija ir Švedija pakartojo neketinančios žaisti su Rusijos futbolo rinktine (3)

Čekijos futbolo federacija sekmadienį pakartojo, kad šalies nacionalinė komanda nežais su Rusija pasaulio čempionato atkrintamosiose rungtynėse,...

Su Rusija – jokių žaidimų: futbolo aikštėje su rusais nesivaržys ir anglai lenkai pasišaipė iš FIFA sprendimo

Anglijos futbolo federacija sekmadienio vakarą paskelbė, kad šalies futbolo rinktinė daugiau neberungtyniaus prieš Rusijos nacionalinę komandą.

Rusijos nelaimė: kuriozinis įvartis į savus vartus atėmė bilietą į pasaulio čempionatą (25)

Rusijos futbolo rinktinė ypatingai apmaudžiai išleido iš savo rankų tiesioginį kelialapį į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą.